Складаємо список "дирехторів" Хелікса

  • Dentist
  • Dentist аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
31 січ. 2016 22:36 - 31 січ. 2016 22:36 #105070 від Dentist
1. Хеліксонутих, чи як вас назвати, #хеліксзграя ви спочатку мали претензії до образ, самі ж перейшли на ще гірші образи.
2. Фото Островського знайти не важко, а так як ви у нас "інвестори" хоча ви не є ними, продам вам фото.
3. Не подобається що фото виставили на форумі, які є у відкритому доступі, пишіть заяву в міліцію, з часом вам все-таки прийдеться з ними познайомитись.
4. Ви сама справжня піраміда, була є і буде (надіюсь не довго). Чого ви не скажете це відкрито. Так ми піраміда, так ми хочемо зрубити бабла надурняк. Нас не хвилюють люди які в кінці кінців пролетять (нам на них трохи насрати).
5. Справедливий суддя, судячи з його тексту він є активним учасником хеліксу, але ж сам дозволяє писати образливі речі ще й на бидлячому жаргоні, хочете когось змінити -- почніть з себе.
6. Вас Пакс дещо запитав про вивід коштів, він є ваш клієнт, допоможіть людині.
Останнє редагування: 31 січ. 2016 22:36 ким Dentist.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  •  аватар
  • Відвідувач
  • Відвідувач
31 січ. 2016 22:53 #105073 від

Dentist пише: 1. Хеліксонутих, чи як вас назвати, #хеліксзграя ви спочатку мали претензії до образ, самі ж перейшли на ще гірші образи.
2. Фото Островського знайти не важко, а так як ви у нас "інвестори" хоча ви не є ними, продам вам фото.
3. Не подобається що фото виставили на форумі, які є у відкритому доступі, пишіть заяву в міліцію, з часом вам все-таки прийдеться з ними познайомитись.
4. Ви сама справжня піраміда, була є і буде (надіюсь не довго). Чого ви не скажете це відкрито. Так ми піраміда, так ми хочемо зрубити бабла надурняк. Нас не хвилюють люди які в кінці кінців пролетять (нам на них трохи насрати).
5. Справедливий суддя, судячи з його тексту він є активним учасником хеліксу, але ж сам дозволяє писати образливі речі ще й на бидлячому жаргоні, хочете когось змінити -- почніть з себе.
6. Вас Пакс дещо запитав про вивід коштів, він є ваш клієнт, допоможіть людині.

Тримайте мене вон заходить ы коментуэ пыд рызним ныками Островське Гімно тебе виявили!!!)

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dentist
  • Dentist аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
31 січ. 2016 23:20 #105074 від Dentist

Це вже мені знайомі підкинули
Долучення:
Ці користувачі подякували: Dj Os

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
31 січ. 2016 23:36 - 31 січ. 2016 23:37 #105075 від ОстровськийХАМ
Що і потрібно було доказати. Посіпаки спасають господаря)))то що фотки свої викинете боягузи і ХАМи? І от цікаво ви правда там у своїй Шепетівці такі херої? Хоча впевнений ваш світ то світ в комп'ютері))) І посіпака дантист твоя думка в принципі ні кого не цікавить. Ти ніхто)) А от модераторХАМ свої слова має підтверджувати фактами і не з жовтої преси. Чекаю фотки. Хочу приїхати і смачно плюнути вам в обличчя хамам! Хоча думаю ви боягузи
Останнє редагування: 31 січ. 2016 23:37 ким ОстровськийХАМ.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dentist
  • Dentist аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
31 січ. 2016 23:45 #105076 від Dentist

Тримайте мене вон заходить ы коментуэ пыд рызним ныками Островське Гімно тебе виявили!!!)

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: коли пишеш то хоч розкладку зміни.

то що фотки свої викинете боягузи і ХАМи?

не полінуйся і знайди моє фото, це дуже легко, або можу продати за путівку на Кіпр :)

І посіпака дантист твоя думка в принципі ні кого не цікавить. Ти ніхто

на цьому форумі моя думка була і є цікавою для інших, а от ти #хеліксбот далі плюсйся в монітор і кричи за чесніть та #завдякихеліксусходитьсонце

Хочу приїхати і смачно плюнути вам в обличчя хамам

для початку дізнайся значення слова ХАМ, а після цього кидайся ним.

Хоча думаю ви боягузи

запросити тебе на чатовку? розкажеш нам про #успіххелікса ?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dentist
  • Dentist аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
31 січ. 2016 23:49 #105077 від Dentist

Приємно бачити що і в м.Нетішин є люди які хочуть змінити своє життя. В свою чергу ми постаралися максимально донести філософію компанії

приємно бачити, що в м. Нетішин не так багато дурнів живе. На фото точно половина з Шепетівки, чи усі з Шепетівки?
Долучення:
Ці користувачі подякували: Dj Os, gorobchik

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
31 січ. 2016 23:51 #105078 від ОстровськийХАМ
І знову посіпака бачить в людях які мають свою думку Представників Хелікса))) Я знав що ти боягуз так що можеш розслабитися. В початовку? Агов ти живеш в іншому світі))) В світі людей офлайн!! Тут б'ють по обличчю за образи ти мабуть того ще не відчував))) Я думаю шепетівчани це виправлять. А буде мало, приїду і плюну, хочу бачити як ти плакатимеш)))

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dentist
  • Dentist аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
01 лют. 2016 00:00 #105079 від Dentist

ОстровськийХАМ пише: І знову посіпака бачить в людях які мають свою думку Представників Хелікса

яка в тебе може бути думка, якщо ти геть представників х****а пишеш з великої літери, манія величі?

ОстровськийХАМ пише: Я знав що ти боягуз так що можеш розслабитися. В початовку

купи окуляри, бо ти геть не бачиш що буле написано чатовка

ОстровськийХАМ пише: Агов ти живеш в іншому світі))) В світі людей офлайн!! Тут б'ють по обличчю за образи ти мабуть того ще не відчував))) Я думаю шепетівчани це виправлять. А буде мало, приїду і плюну, хочу бачити як ти плакатимеш)))

в тебе хвороба з зайвим виділенням слини, а то плюєш та плюєш.
з.і. покличеш шепетівчан, нехай зроблять те, що ти отут розпинаєш
з.і.і.



цих ніби не було
Долучення:
Ці користувачі подякували: Dj Os

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  •  аватар
  • Відвідувач
  • Відвідувач
01 лют. 2016 00:07 #105080 від
Кого ты страшишь глиста поносная? Уебище каторжное ты не дантист а Островский!ежу понятно)
Вижу никак не успокоишься? да мой братан вложил в Хеликс и я все довольны все рады получаем на хлеб с Маслом!Если б это Пирамида то как думаешь не побоялись Эти как ты говоришь аферисты обмануть Братву?
Так вот популярно обьясняю:Хеликс -Нормальная Тема дело Верняк!И все у них законно!я сам документы видел и договора подписал с ними!Думаю им нет резона сачкануть и кинуть Братву нормальные образованые Люди не то что ты Черт очколесныйПоследне предупреждение !!!Успокойся и перестань гнать порожняк.. а то за базар гнилой так ответишь что бояться тени своей будешь ))) я порожняк не гоню и за базар отвечаю!

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
01 лют. 2016 00:17 #105081 від ОстровськийХАМ
Дантистик ні не прикидаєшся, ти дійсно тупуватий))) Я пишу назву компанії з великої. А ти ж живеш у власному світі))) Я і кликати ваших жителів?? Ні забагато честі. Шепетівчани самі то зроблять, адже ви без підставно оббрехали людей. Доречі а де люди яких обманули і заставили співпрацювати з Хелікс? Ганьба і посіпакам

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.173 секунд
0
репостів
0
репостів