Складаємо список "дирехторів" Хелікса

  • Dentist
  • Dentist аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
01 лют. 2016 19:28 #105120 від Dentist

Роман пише: От читаю я що пише Островський, симбіоз, дентіст....ви такі собі королі...усе має бути так як ви собі думаєте а якщо ні то ви відразу поливаєте брудом і стєбаєтесь..... Цікаво булоб на вас подивитися в реальному житті.... Щось мені підказує що ви б одразу "повсиралися".... Легко судити людину сидячі за комп'ютером.... А ви попробуйте їм це все сказати в очі при зустрічі...

от ти реально думаєш, я побачу оцю вашу банку хелікса і всрусь?))) от злякаюсь і все буду плакати і таке інше?))) тобі самому не смішно, що ти говориш?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
01 лют. 2016 19:32 #105121 від Романн
Ви взагалі про що???? Про які документи???? Мені байдуже про що ви тут спорите...А хто казав що хтось когось почне бити???? І до чого тут спробуйте???-Це що погроза??? Виходить дійсно що те що я написав вище ви просто перекрутили у свою сторону!!! То навіщо тоді форум???? Створіть тему "Я так думаю і так має бути".

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dentist
  • Dentist аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
01 лют. 2016 19:35 #105122 від Dentist
"Цікаво булоб на вас подивитися в реальному житті.... Щось мені підказує що ви б одразу "повсиралися"" не твої слова?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
01 лют. 2016 19:41 #105124 від Романн
Дантіст "Вашу"???? І ви тудиж..... Якщо хтось щось пише що вам не подобається то він відразу стає в хелікс???? Це дійсно смішно..... Ви писали вище що ви виховані і не тикаєте перший....То чому ви перейшли на ти???? Ми що друзі???? Майте повагу.... Будьте вихованою людиною!!!!!

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
01 лют. 2016 19:44 #105125 від Романн
Мої і що з того????

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
01 лют. 2016 20:02 #105127 від ОстровськийХАМ
Як же важко спілкуватися з тяжкою людиною. Читаючи статті легко знаходиш форуми, але бачу то для тебе вища математика)) Дякую за інфу як тебе знайти. Залюбки коли буду в Шепетівці постараюся зустрітися. Наділів думаю розмова вичерпана адже є тільки думка ХАМа і посіпак.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dentist
  • Dentist аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
01 лют. 2016 20:13 #105129 від Dentist
Роман, буду вихованою людиною, але ти це вже не така велика образа, щоб нею тикати.
Отже, просто і в тебе і в "хелікс_бота" була мова за "зустріч в реальному житті" тому й випадково подумав, що ви обоє за одне) ні то вибачаюсь

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dentist
  • Dentist аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
01 лют. 2016 20:14 #105130 від Dentist
Бот, та не тікай, де ти рекламу за форум зустрів, дай відповідь на питання і йди собі з миром.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Symbioz
  • Symbioz аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
01 лют. 2016 21:10 #105135 від Symbioz
Дещо з Тернопільського форуму:


а також деякі дописи користувачів форуму:

"Доброго вечора! Мене звати Іван. Я живу в Європі. В невеличкому місті Тернопіль. Завдяки компанії "Хєлікс" я щодня мандрую в тролейбусі. А кожного літа я катаюсь на великому білому теплоході "Герой Танцоров""

"А мене зовуть Орест! Завдяки компанії "Хєлікс" я почав їздити від Дружби до Центру за 20 хвилин! і це велике диво і хороша новина, адже до цього я їхав 45 хвилин! "

"А як же проект з сонячними панелями? Там на скільки я памятаю набагато більші суми крутилися чим по World GMN? Тоже лохотрон? Я на його развод по World GMN повівся -300 грн))))) Зато коли до мене підійшли з хелікс і сказали шо Голда тут ним заправляє, зразу були послані накуй)))) А хвалять його тільки ті хто встиг наепати інших і відбити своє бобло)))) "

"В усіх лохо-уєбанських млм оленів фішка однакова- куча фоток де вони на дорогих авто і на супер відпочинку і т.д. невже народ на таке ведеться? "

"Любий вуйко з Смиківців може за 1000 долярів замовити свій офшор в Лондоні чи Вашингтоні. Оформлення за пару днів і ти власник "Вуйко інвестмент" )))
P.S. OLX - це не те що ви думаєте, а ЛОХ просто треба місцями поміняти ))) "

Спор на форуме - это всё равно, что олимпиада среди умственно отсталых. Даже если ты победил - ты всё равно......умственно отсталый.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  •  аватар
  • Відвідувач
  • Відвідувач
01 лют. 2016 21:26 #105136 від
Перечитав всі коми і в шоці!То пі...ц !!
вибачаюсь!та такої бредятіни ще не зустрічав ніде тільки на сайтах ватніків!
Островский ти мудак редкий ведеш себе як боягуз ватнік і знаєш на Пуйло змахуєш!Пиздобол одним словом!такі як ти страшні боягузи!
в неті Герої а на ділі... з одного удару в реанімації!))))
ти пизди пизди ЩЕ !Тебе і так ніхто в городі не уважає а де тебе найти я вже вкурсах!
PS звернись до Дантіста закажи весь рот зубів )ЛА ЛА ЛА ЛА ЛАЛАЛАЛА

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.203 секунд
0
репостів
0
репостів