Складаємо список "дирехторів" Хелікса

  • Dj Os
  • Dj Os аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
29 січ. 2016 01:35 - 09 лют. 2022 21:44 #104886 від Dj Os
Може хто не в курсі, у нас вже кілька днів йдуть запеклі баталії в коментарях статей сайту про фінансову піраміду Хелікс:
shepetivka.com.ua/statti/biznes/item/254...siina-kompaniia.html
shepetivka.com.ua/statti/biznes/item/257...chyk-ia-partner.html
Уся ця істерія свідчить про те, що не все добре у датському королівстві і скоро ми станемо свідками грандіозного шухєра. Але перед тим як ця вся афера лусне, хотілось би хоча б спробувати упередити подібні разводняки у нас в місті.

Так як наші правоохорнці сліпі і глухі, то єдиним інструментом є громадський осуд і колективна память. Пропоную тут ділитися інфою про всіх цих дирехторів, які разводять довірливих людей і наживаються на їх наївності. Бо більш чим впенений, що коли то все лусне, вони почистять інфу про себе в інеті. Потім коли їх будуть шукати розлючені вкладники, вони будуть кліпати невинними очима і казати "Я не віноват, он сам прішьол".

Так що якщо вам щось відомо про таких от персон, скидайте сюди хоча б ім'я, будемо прославляти наших "хероїв". Ті хто просто наївно вкидає гроші чіпати не будемо, їх доля і так покарає.
Останнє редагування: 09 лют. 2022 21:44 ким admin.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • GoBLin
  • GoBLin аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
  • Все возможно :)
Більше
29 січ. 2016 16:10 #104908 від GoBLin
До сжигания их на костре еще не дошли?)

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
30 січ. 2016 04:05 #104931 від Dj Os

Paks пише: До сжигания их на костре еще не дошли?)

Поки що ні, але коли ця піраміда лусне, то шо хош може бути. :lol: І бачу ці дирехтори цього не усвідомлюють.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
30 січ. 2016 11:52 - 30 січ. 2016 11:54 #104933 від Старик Хотабыч
Та все вони розуміють, свої бабки вкладені вернути хочуть
Останнє редагування: 30 січ. 2016 11:54 ким Старик Хотабыч.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
30 січ. 2016 12:31 #104937 від Dj Os

S пише: Та все вони розуміють, свої бабки вкладені вернути хочуть

Оці всі дирехтори вже давно їх відбили ті бабки, а зараз заробляють на довірливих людях, точніше сказати наживаються. Але повір вони не розуміють, що коли оце все лусне, то підуть не до їх Нагути, а до них, і зроблять такий швах, що мало не покажеться.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
30 січ. 2016 13:53 #104939 від Dj Os
Такс...поїхали. Нагадую додаєм, лише тих хто заводить в цю піраміду людей, просто вкладників минаємо увагою.
Долучення:

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • KrOt
  • KrOt аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
30 січ. 2016 14:36 #104942 від KrOt
людина сама несе гроші,її ніхто не змушує,мені кілька раз пропонували вкласти кошти,але я не захотів і все,вони відстали,є приказка,без лоха і жизнь плоха

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
30 січ. 2016 15:04 #104946 від Старик Хотабыч
Теж хочу на Кипр :(

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
30 січ. 2016 15:48 #104947 від Dj Os

KrOt пише: людина сама несе гроші,її ніхто не змушує,мені кілька раз пропонували вкласти кошти,але я не захотів і все,вони відстали,є приказка,без лоха і жизнь плоха

Тобто тебе не бентежить, що по суті вони брехнею займаються? Вони ж не розповідають, що прибуток Хелікс має лише за рахунок внесків нових членів, не розповідають що ось ось це все має луснути. Вони ж заливають тут баки, що це успішна інвестиційна компанія, що по суті відверта брехня.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  •  аватар
  • Відвідувач
  • Відвідувач
30 січ. 2016 16:25 #104949 від
Що ж я думаю у людей є точно питання і до заангажованого модератора. Те що ти повністю перекрутив усе про Хелікс то твоє діло, але є нюанс ти постійно, ось уже два місяці пишеш що Хеліксу кінець. Скільки можна себе поправляти? Адже ти провідний спеціаліст по інвестуванню, будівництву та взагалі ти гуру!! А точно сказати коли їм кінець не можеш. Тому пропоную якщо ось ось їм не буде кінець, ти особисто запишеш відеозвернення де признаєш,що будучи заангажованим писав відверту неправду суто по Хеліксу. Адже ти прекрасно розумієш що на сьогоднішній день є 100% піраміди, страховки і вони тебе не тривожать!! Адже одна з причин чому пишеш про Хелікс ти робиш рейтинг собі та сайту. І не виправдовуйся. Ти сьогодні викидаєш фото людей без жодних доказів, суто на своїх фантазіях, де аргументи, факти?То що слабо? А люди тоді дізнаються ти чесний з ними чи ні?Звертаюсь до людей! Слідкуйте за писаниною модератораХАМА сьогодні він без доказів звинувачує цих людей, завтра там будете ви!

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.182 секунд
0
репостів
0
репостів