Складаємо список "дирехторів" Хелікса

  • Dentist
  • Dentist аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
01 лют. 2016 00:23 #105082 від Dentist

ОстровськийХАМ пише: Дантистик ні не прикидаєшся, ти дійсно тупуватий))) Я пишу назву компанії з великої. А ти ж живеш у власному світі))) Я і кликати ваших жителів?? Ні забагато честі. Шепетівчани самі то зроблять, адже ви без підставно оббрехали людей. Доречі а де люди яких обманули і заставили співпрацювати з Хелікс? Ганьба і посіпакам



1. Це коли "представник" є назвою компанії, так хто тупий?
2. Ок чекаю щоб мене покарали
3. Як знайдеш лінк, що я казав що людей обманули і заставили щось там робити, тоді будеш мені претензії ставити.
4. "Ганьба і посіпакам"??WTF????
Долучення:

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
01 лют. 2016 00:27 #105083 від ОстровськийХАМ
Так з тобою дійсно важко спілкуватися мабуть розуму не хватає. Ти такий геній комп'ютера а не знаєш що текст автоматично редагується, чи тобі не стало дивно що раптом те слово з великої. Ти образив тим що тільки фотки викинув без підставно ображаючи людей. Я сам чекаю що люди тебе покарають. Викинеш фотку щоб я посміявся.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
01 лют. 2016 00:30 #105084 від ОстровськийХАМ
Твій господар створив цю тему звинувативши людей без доказів і ти її підтримав викинувши фотки от я і питаю то де ті люди яких вони обманули і силоміць заставили? Буду тобі розжовувати, адже бувають люди і тупуваті;)

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dentist
  • Dentist аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
01 лют. 2016 00:38 #105085 від Dentist
Текст автоматично редагується і ставить слово "представник" з великої літери? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Якщо текст би редагувався б, він вказував би на те, що треба ставити розділові знаки між словами, а саме КОМИ. Фотки я взяв з ВК у відкритому доступі, чим я когось образив?
Як ти мені можеш щось розжувати, якщо ти неосвічений? йди шукай далі лохів і розказуй про 200%- 300% доходу з повітря. Мавроді так само розказував байки.
Від того, що ти повториш слово "тупуваті" ти розумнішим не станеш, роки в школі пройшли для тебе марно.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
01 лют. 2016 09:08 #105087 від ОстровськийХАМ
Звертаю увагу людей. Один з посіпак модератора( не один з кращих) приняв мене за прихильника Хелікса тільки по одній причині, що я написавши текст на планшеті і не побачив що програма сама змінила слово. Залізна логіка))) Шепетівчани ваш сайт заполонили ХАМи і пройдисвіти, які без підстав обливають людей брудом. Щиро надіюсь найдуться люди, які накажуть пройдисвітів. Яка зараз молодь пішла, нічого не хочуть робити, одне хамство!! Ганьба!!!

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
01 лют. 2016 09:24 #105088 від ОстровськийХАМ
Дантистику ще одна підказка на життя. Ти спочатку прочитай що людина пише а далі роби висновки. А коли викидаєш фото людей то обов'язково прочитай тему і перший текст. Ато вже виправдовуєшся що просто викинув. Мабуть я правий болі ти не відчував)) Решту уроків тобі надасть життя!!! ХАМ!!!

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Symbioz
  • Symbioz аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
01 лют. 2016 10:24 #105091 від Symbioz
Не розумію чого взагалі тут хеліксоїди щось пишуть, та ще й обурюються.
Їх дії в хуєліксі, як на мене дійсно шахрайські. Усякі платинові, діамантові та інші директори чудово розуміють, що це пираміда, в якій вони отримують кошти/можливо навіть і прибутки з ошуканих на певному етапі вкладників. Довести, що ця компанія - інвестор і отримує достатньо прибутку, щоб виплачувати нереальні для України відсотки (баня і ігровий майданчик і недоритий котлован під будинок, явно несерйозний бізнес для цього (тим паче зареєстрований на інших юр/фіз осіб) - нереально, ліцензії на інвестиційну діяльність немає, компанія на єдиному податку, створена в 14 році невідомо ким (вануатієць... я не расист, проте чомусь довіри до представника цього племені не маю ), тощо... Ну не можа така компанія отримувати гроші з повітря, не займаючись серйозною діяльністю.
А розуміючи те, що ти отримуєш гроші ошукуючи інших - шахрайство (а ошукуєте вже, говорячи просто про інвестиційну діяльність компанії, якої юридично насправді не існує, мається на увазі - діяльності).
І нехай юридично можливо це буде довести важко в нашій країні, проте все одно потім потрібно буде відповісти перед знайомими, друзями, родичами, колись і перед Богом. Так що "Quae sunt Caesaris Caesari et quae sunt Dei Deo"

А може й ще і так бути:

Спор на форуме - это всё равно, что олимпиада среди умственно отсталых. Даже если ты победил - ты всё равно......умственно отсталый.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  •  аватар
  • Відвідувач
  • Відвідувач
01 лют. 2016 10:42 #105092 від
Ти якийсь чи больний,чи дурний?Всі всі гарлапаните ,що людей дурять.
ДАЙ СПИСКИ ЛЮДЕЙ КОГО ОБДУРИЛИ?Такому як ти,пояснювати щось нереально.Завжди будеш чимось незадоволенним.От ти ,Symbioz,такий розумний ,а не хатає духу виставити своє фото з Островським і всіма слугами на форум.Чого ви боїтесь?Кишка тонка?Любий може сісти і обзивати,скриваючи себе.
Рахую що потрібно створити тему "Херої рятівника людства" .Там мають бути ваші фото .Люди мають знати кому дякувати.Не соромтеся Виставіть ваші фото.


І ще додам...Те що ти бажаєш людям,завжди тобі вернеться!!!Тому незарікайся!(Я про фото яке ти додав)Справжній дурень.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • GoBLin
  • GoBLin аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
  • Все возможно :)
Більше
01 лют. 2016 11:08 - 01 лют. 2016 11:10 #105094 від GoBLin
Какой смысл поливать друг друга помоями, все равно каждый останется при своем мнении и судя по сообщениям, каждому представителю своего лагеря плевать на мнение представителя другого лагеря.

ЗЫ. А по поводу хамства:
Ха́мство (по имени сына Ноя — Хама) — тип поведения человека, отличающийся грубым, наглым и резким способом общения.

Человек использует тактику хамства в общении с целью явной демонстрации своего превосходства, более высокого социального статуса, осознавая при этом свою полную безнаказанность.
Останнє редагування: 01 лют. 2016 11:10 ким GoBLin.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
01 лют. 2016 11:11 - 01 лют. 2016 11:12 #105095 від ОстровськийХАМ
Симбіоз не розуміє тому що тупуватий ХАМ!! Навмисне перекручує усі факти(((( Маючи шкурні інтереси зі своїм господарем. Спочатку людина точно саме все дізнається а потім лиє брудом. Що ж робить симбіоз на основі жовтої застарілої преси пише коменти, поливаючи людей брудом. А де люди яких силою затягнули? Якщо думаєте що маєте докази ідіть до суду, пишіть скарги до поліції. А цього не робите тому що знаєте жовта преса то не факт. Всі хто пишуть посіпакам що вони хами, стають автоматично прихильниками хеліксу. І виставте свої фотки, якщо такі бійці за правду.
Останнє редагування: 01 лют. 2016 11:12 ким ОстровськийХАМ.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.277 секунд
0
репостів
0
репостів