Складаємо список "дирехторів" Хелікса

Більше
01 лют. 2016 11:15 #105096 від ОстровськийХАМ
Дякую це ще раз доказало що модератор ХАМ. Який саме так себе і веде. Для нього не існує іншої думки через манію величі. Образливі слова це його відношення до людей.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Symbioz
  • Symbioz аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
01 лют. 2016 12:59 #105102 від Symbioz

ОстровськийХАМ пише: Навмисне перекручує усі факти(((( Що ж робить симбіоз на основі жовтої застарілої преси пише коменти, поливаючи людей брудом.


Сцк, LOL. Блін аж заскрінив сторінку))). Потрібно ще десь викласти, що хеліксоїди вважають Єдиний державний реєстр юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, Єдиний ліцензійний реєстр, аналог нашого ЄДРПОУ у Великобританії, особисту декларацією платника податку самого хуєлікса - жовтою пресою. Блін, ви шо там курите???

Спор на форуме - это всё равно, что олимпиада среди умственно отсталых. Даже если ты победил - ты всё равно......умственно отсталый.
Ці користувачі подякували: Dj Os

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
01 лют. 2016 14:03 - 01 лют. 2016 14:04 #105108 від ОстровськийХАМ
От як можна писати людині яка глуха? А ні як!! Тупо пише своє і знов перекрутив слова. Йому за одне а він зовсім про інше. Та не можна всіх рахувати тупими. Агов посіпаки поважайте людей!!! Доречі великі генії то коли Хеліксу капец? Пишіть дату а то такі генії що тільки один одного поправляєте:) Давайте точно! Хотів би я бачити, що буде коли люди з Хеліксу будь праві а ви генії ні. Власне тому і не виставляєте фотки свої:) Боягузи!!! Перекручувати, хамити ось ваша вершини і то тільки в неті.
Останнє редагування: 01 лют. 2016 14:04 ким ОстровськийХАМ.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dentist
  • Dentist аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
01 лют. 2016 15:06 #105111 від Dentist
Ви реально думаєте що хелікс буде вічним і ви не вважаєте її пірамідою?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
01 лют. 2016 15:53 #105112 від ОстровськийХАМ
Я з самого початку написав що у мене здивування і претензія до модератора форуму, що він без підставно звинуватив і викинув фото людей не надавши щодо них доказів. Що вони вводять в оману людей. Не надавши доказів він навів наклеп. А також ображає їх різними словами. У мене в місті я точно заставив би відповісти за свої слова. Час покаже що це. Однозначно я тепер стану партнером Хелікса щоб перевірити як вони працюють. Так як переписка заставили мене перечитати і інші статті, точно скажу що ви не поважаєте людей!! Я знаю одне є докази, є причина до створення даної теми з фото.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dentist
  • Dentist аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
01 лют. 2016 17:08 #105114 від Dentist
Який цікавий збіг обставин. До цього ти не був учасником хелікса, а тут ВИПАДКОВО З ІНШОГО МІСТА зайшов почитати про "дирехторів" і відразу станеш партнером, от прямо завтра і занесеш їм гроші. Я правильно зрозумів?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
01 лют. 2016 18:13 #105115 від Романн
От читаю я що пише Островський, симбіоз, дентіст....ви такі собі королі...усе має бути так як ви собі думаєте а якщо ні то ви відразу поливаєте брудом і стєбаєтесь..... Цікаво булоб на вас подивитися в реальному житті.... Щось мені підказує що ви б одразу "повсиралися".... Легко судити людину сидячі за комп'ютером.... А ви попробуйте їм це все сказати в очі при зустрічі...

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
01 лют. 2016 18:25 #105116 від ОстровськийХАМ
Дантистика хватило на одне повідомлення щоб звернутися до людини на "ви" А далі виховання взяло своє. Хамовитість не сховаєш((( Спешин для нього,про даний форум реклама гудить по просторах нету!!! І мені в зовсім не було труднощів почати читати. Якщо дійде це буде перший крок до виздоровлення;) А гроші вже сьогодні заніс, це так щоб знав. Нарешті бачу є охочі набити тобі пику!! Я знав що є ще нормальні люди. Чекаю історії який ти герой і що не по боявся і зустрівся з людьми, та й сказав що ти думаєш про все. Херою вперед!!!

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  •  аватар
  • Відвідувач
  • Відвідувач
01 лют. 2016 18:35 #105118 від

Роман пише: Легко судити людину сидячі за комп'ютером.... А ви попробуйте їм це все сказати в очі при зустрічі...

Господи боже мій, ну от що ви їм зробите якщо вони вам скажуть це у вічі? Бити почнете? Ну, спробуйте...
Чи ви думаєте раз вони вас не слухають на форумі, то обов'язково повірять в реалі? Хіба що ви носите з собою паку справжніх установчих жокументів, які дивним чином не співпадають з загальновідомими....

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dentist
  • Dentist аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
01 лют. 2016 19:24 #105119 від Dentist

ОстровськийХАМ пише: Дантистика хватило на одне повідомлення щоб звернутися до людини на "ви" А далі виховання взяло своє. Хамовитість не сховаєш((( Спешин для нього,про даний форум реклама гудить по просторах нету!!! І мені в зовсім не було труднощів почати читати. Якщо дійде це буде перший крок до виздоровлення;) А гроші вже сьогодні заніс, це так щоб знав. Нарешті бачу є охочі набити тобі пику!! Я знав що є ще нормальні люди. Чекаю історії який ти герой і що не по боявся і зустрівся з людьми, та й сказав що ти думаєш про все. Херою вперед!!!

1. як ти мені пишеш на ти, то я маю звертатись на ви? нічого не переплутав?
2. ану, покажи де реклама гудить в інтернеті про форум? чи для тебе вк це весь інтернет?
3. відписуй тут і ми обов'язково зустрінемось.
4. я не те що впевнений, я знаю що хелікс звичайна піраміда і крапка.
з.і. квитанцію покажеш, що заніс гроші?))

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.188 секунд
0
репостів
0
репостів