Складаємо список "дирехторів" Хелікса

  • Dj Os
  • Dj Os аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
30 січ. 2016 22:36 #105000 від Dj Os

Михайло Ворончук JW пише:

Островський О.В. пише: Просто піраміди заробляють на грошах "внаглу", але вони не є більшими шахраями ніж банки чи виробники ліків або дорогущої електроніки. Якщо порівняти скількох людей по світу пустили банківські колектори і скількох емемеми всякі - тут ще подумаєш де ж корінь зла :dry: і чи про те взагалі тему створили.

Так в тому то і справа, що в цьому випадку все значно наочніше і простіше доводиться.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
30 січ. 2016 22:36 #105001 від ОстровськийХАМ
Так згоден, з вами. Але мусить ХАМ відробити копійочку:) Тому і важко зараз щось в Україні змінити. Адже знаходяться ось такі псевдо-модератори і все старайся не старайся а в нього інше бачення.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • KrOt
  • KrOt аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
30 січ. 2016 22:38 #105002 від KrOt
ладно,якщо потім окажеться,що то є пираміда,вибачення попросиш у нього

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
30 січ. 2016 22:41 #105004 від ОстровськийХАМ
Агов люди всі сюди!!!! Ви почитайте який абсурд він пише!! Він все легко доказує))) але покищо окрім статті скачаної з нету і написаної на замовлення він нічого не надав. То є особиста його фантазія на підставі якої він ображає людей.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
30 січ. 2016 22:43 #105005 від ОстровськийХАМ

KrOt пише: ладно,якщо потім окажеться,що то є пираміда,вибачення попросиш у нього


Що означає "потім"? ХАМ пише ось ось!!! Тобто він просто накручує рейтинг? А те що він сьогодні безпідставно людей виставив і облив лайном це як? Тобто йому все дозволено?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • KrOt
  • KrOt аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
30 січ. 2016 22:44 #105006 від KrOt

ОстровськийХАМ пише: Агов люди всі сюди!!!! Ви почитайте який абсурд він пише!! Він все легко доказує))) але покищо окрім статті скачаної з нету і написаної на замовлення він нічого не надав. То є особиста його фантазія на підставі якої він ображає людей.

не морозся,попросиш вибачення якщо потім спливе піраміда

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
30 січ. 2016 22:44 #105007 від Mihailo-Voronchuk-JW-odnoklassniki
Долучення:
Ці користувачі подякували: KrOt

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
30 січ. 2016 22:46 #105008 від ОстровськийХАМ

KrOt пише:

ОстровськийХАМ пише: Агов люди всі сюди!!!! Ви почитайте який абсурд він пише!! Він все легко доказує))) але покищо окрім статті скачаної з нету і написаної на замовлення він нічого не надав. То є особиста його фантазія на підставі якої він ображає людей.

не морозся,попросиш вибачення якщо потім спливе піраміда

Я морожуся? Агов ти мабуть не чуєш!! По-перше хто тобі сказав що я в Хеліксі. По-друге де ті обдурені? По -третьє а ти що замХАМАа?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • KrOt
  • KrOt аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
30 січ. 2016 22:48 #105009 від KrOt
я написав,ти попросиш вибачення,чи тобі три рази написати,мені пофіг хто в ньому і кого там нема

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
30 січ. 2016 22:51 #105011 від ОстровськийХАМ

KrOt пише: я написав,ти попросиш вибачення,чи тобі три рази написати,мені пофіг хто в ньому і кого там нема

Як я маю просити якщо я не там. Тобі 5разів написати. Там мої друзі. І навідміну від модератораХАМА, у них репутація не в чатах а в житті. І до них люди йдуть а не вони ловлять і приводять силою як в деяких страховках!!!

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.221 секунд
0
репостів
0
репостів