Складаємо список "дирехторів" Хелікса

  • KrOt
  • KrOt аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
30 січ. 2016 22:52 #105012 від KrOt
я тебе зрозумів,більш мені з тобою нема про що розмовляти

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  •  аватар
  • Відвідувач
  • Відвідувач
30 січ. 2016 22:54 #105013 від
А я 10 раз писала,щоб навели докази обману!І що???Де вони.І дійсно, обзиваючи людей він не просить вибачення!Йому все можна?Хай своїм батькам це каже!Але,є таке прислів'я"хіба мати виновата,що дитина дУрновата"

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
30 січ. 2016 22:55 #105014 від ОстровськийХАМ

KrOt пише: я тебе зрозумів,більш мені з тобою нема про що розмовляти

Нарешті!!! Доречі запитай у любимого модератораХАМА а він збирається вибачатися? Адже ось ось має скоро трапитися. Тобто з його слів максимум до березня. Я думаю як мінімум чоловік тої дівчини комусь щось наб'є :lol:

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Symbioz
  • Symbioz аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
30 січ. 2016 23:05 #105015 від Symbioz
ППЦ, через що срач? Холіксоїди образились? :silly: На що, те що продублювали їх фото з соціальних мереж на форум? Ну так прикольно, взнав багато нового)))
Потрібно було ще їхні фото розбавити смайликами - їх там спеціально напевне вчать смайлики в свої хуєлікснуті дописи вставляти (до речі відразу їх впізнаю в соціалках по смайликам і відразу дописи прогортаю не читаючи - дуже зручно))

А взагалі то, як на мене, хуєлікс - це шахрайство, довести зворотнього хеліксоїди не можуть. Людям дійсно впарюють, що це інвестиційна компанія, WTF?

Спор на форуме - это всё равно, что олимпиада среди умственно отсталых. Даже если ты победил - ты всё равно......умственно отсталый.
Ці користувачі подякували: Dj Os, Dentist

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
30 січ. 2016 23:06 #105016 від Романн
Я взагалі вважаю, що такого модератора який невміє слухати інші думки окрім своїх потрібно гнати з сайту....

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
30 січ. 2016 23:13 #105018 від ОстровськийХАМ
А я оце думаю, коли вірні пси з'являться на допомогу босу))) Ось з'явився. Люди робіть висновки самі, хамлять, ображають і саме головне чують тільки себе.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  •  аватар
  • Відвідувач
  • Відвідувач
30 січ. 2016 23:15 #105019 від
Шановний,Symbioz,ми вже всі зрозуміли що ти такий самий хам,як і Островський.Але я не дивуюсь)Може хоч ти наведеш реальні факти обману?

Доречі...походу в тебе немає особистого життя,що ти вивчаєш сторінки людей в соціальній.мережі)Мені тебе шкода(

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  •  аватар
  • Відвідувач
  • Відвідувач
31 січ. 2016 00:25 #105022 від
Як же соромно за вас, пане Островський, соромно, що такі не компетентні у своїй справі журналісти працюють у нашому місті... Да підійдіть ви в офіс Хеліксу, попросіть хай вам нададуть усю інформацію, документацію про легальність Хеліксу, а от тоді думайте що вам писати!!! А зараз я бачу від вас пусті слова, які нічого не варті! Годі безпідставно втоптувати людей у багнюку!!! Будь-який бізнес попадає в ризик рано чи пізно розпастися, а от коли, точно не вам судити. Ви вже вибачте (обзивати людей - це ваша парафія), але читаючи все вами написане, складається враження, що у вас як мінімум легка форма олігофренії. Грош ціна в базарний день, таким журналістам як ви! Ганьба!!!

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  •  аватар
  • Відвідувач
  • Відвідувач
31 січ. 2016 00:34 #105023 від
Ты Островский Санек некий черт смотрю беспредельничаешь некак? Небоишься ка Герой что эти ребята с Хеликса то скинуться мне хоть по доллару чтоб тя Бебики потушить ?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  •  аватар
  • Відвідувач
  • Відвідувач
31 січ. 2016 00:59 #105024 від
Справедливий судья, цi хлопцi з Хелiксу вихованi. До такого вони точно не опустяться!!!

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.191 секунд
0
репостів
0
репостів