У Шепетівці відбувся турнір із швидких шахів

Автор 01 березня 2019, 16:39

24 лютого в міському шаховому клубі «Дебют» відбувся традиційний турнір з швидких шахів присвячений пам’яті «Небесної Сотні» та визволенню Шепетівки від фашистських загарбників. На захід завітали шахісти з сусідніх міст: Славута, Полонне та Нетішин.

Турнір пройшов у дружній атмосфері та цікавій боротьбі. Змагання проводилися за швейцарською системою у 9 турів.

Перемогу святкував кандидат в майстри спорту Олександр Мельник, який у підсумку набрав  8,5 очків. Друге місце посів кандидат в майстри спорту Володимир Янюк, який набрав 8 очків. Третім став Геннадій Ковбасюк (7 очків) тренер-викладач з шахів Шепетівської ДЮСШ.

Кращий результат серед ветеранів показав Олександр Іванов з міста Нетішин, а серед юнаків вихованець ДЮСШ Євген Михальчук.

Переможець та призери змагань нагороджені кубком, грамотами та медалями управління у справах сім’ї, молоді та спорту. Змагання організовано та проведено спільно федерацією шахів м. Шепетівки та управлінням у справах сім’ї, молоді та спорту Шепетівської міської ради.