Розділ Спорт

Визначився володар зимового кубку міста Шепетівки з футзалу

Автор Олександр Мельник 22 лютого 2018, 12:38

З 12 по 21 лютого проходив Відкритий зимовий кубок міста Шепетівки з футзалу серед чоловічих команд. У турнірі взяли участь дев’ять команд: «Локомотив», «ПЧ-18», «ВП КТУ» (всі три команди залізничників), «Вимпел» (ШВК №98), «Шепетівське відділення поліції», «Шанхай», «Лісівник», «Ірбіс» та команда гостей з міста Славути «Фортуна».

Усі ігри проходили у дуже цікавій боротьбі та зібрали чималу армію вболівальників. Змагання проводилися у жорсткому форматі, коли кожне очко було на вагу золота: спочатку команди були поділені на три групи по три команди; з кожної групи, граючи по коловій системі, до фіналу виходили по одній команді, де знову ж таки команди мали лише дві гри щоб здобути максимум очок та перемогти у турнірі. Матч тривав два тайми по 15 хвилин.

У фінальній стадії призові місця між собою розіграли: ПЧ-18, Локомотив та Фортуна. У першій фінальній грі зустрічалися Локомотив та Фортуна. І хоча зустріч, як і всі ігри даного турніру, проходила у безкомпромісній боротьбі, але команди не виявили переможця - нічия 3-3. Єдина нічия у турнірі. У другій грі ПЧ-18 перемогли Локомотив з рахунком 5-1. Перемога ПЧ-18 без заперечень є заслуженою та виглядає досить впевненою, але слід зазначити, що до того як пропустити четвертий м’яч за декілька хвилин до кінця зустрічі, локомотивці змарнували чимало моментів для того щоб відігратися, а в деяких випадках здавалося, що м’яч буквально не хотів залітати у ворота суперника.

Як годиться для гарного твору, останній епізод, яким завершується розповідь має принести для читача багато яскравих емоцій. Таким епізодом для вболівальників, які завітали на наші змагання, виявиласязавершальна гра турніру між Фортуною та ПЧ-18. Турнірне становище вимагало від Фортуни лише перемоги, тоді як ПЧ-18 влаштовувала і нічия. Та жодна команда не збиралася грати на нічию. У ході напруженого матчу лише на п’ятій хвилині другого тайму фортунівці зуміли вийти уперед. Рахунок став 1-0 на їх користь. Час, що залишився до кінця зустрічі гравці ПЧ-18 провели у атаках, намагаючись переломити хід гри на свою користь: буквально на останній хвилині гри ПЧ-18 створили ще декілька вкрай небезпечних моментів, в одному з яких фортунівці спасалися, виносячи м’яча з лінії власних воріт. І тут спрацювала відома футбольна приказка – «Не забиваєш ти - забивають тобі». В наступній атаці Фортуна встановила остаточний рахунок у грі – 2-0 на свою користь та перемогла у турнірі. Друге місце посіла команда «ПЧ-18». Третє місце за командою «Локомотив».

Змагання організовано та проведено спільно управлінням у справах сім’ї, молоді та спорту, Шепетівським міським центром фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх», Шепетівською федерацією футболу та за підтримки первинної профспілкової організації Локомотивного депо ст.Шепетівка.

Команди нагороджені грамотами управління та центру, команда-переможець виборола кубок управління.

Останнє редагування 22 лютого 2018, 12:42