Шепетівські футбольні ветерани вийшли до фіналу Кубку Хмельницької області

Автор 16 жовтня 2023, 16:37

Вчора відбулись півфінальні матчі Кубка Хмельницької області з футболу серед ветеранів – 2023. В Шепетівці місцевий “Темп” приймав срібного призера обласних ветеранських змагань – команду хмельницького “Ветерана”.

Судив матч арбітр Зощук Сергій. Асистентували йому: Нечай Валентин, Горох Микола.

За “Темп” були заявлені: Сидорчук, Панасюк – к, Максимчук, Ребекевша, Голуб, Янчук, Єрьоменко, Катревич, Каращенко, Степанюк, Сітарук. Заміни: Рудюк, Лисак, Бородій, Фещенко, Денисюк, Колодяжний, Зубарєв.

За “Ветеран”: Матусов, Туз, Яремчук, Розгон – к, Миронюк, Логвіненко, Рибчинський, Крохан, Сергеєв, Стрілець, Калуков. Заміни: Скотинянський, Самолига, Власов, Голінко, Хлопонін, Морозов, Головко, Міль, Никонюк.

Veteran pivfinal 1024x725

Відкрив рахунок Сітарук Сергій на 15 хвилині. На 32 хв. шепетівчани мали можливість подвоїти рахунок, але Катревич Іван не реалізував пенальті. Вже після перерви хмельничани зрівняли рахунок завдяку голу Крохана Вадима на 50 хв.

Однак Катревич Іван реабілітувався і реалізував друге пенальті на 76 хвилині. Таки чином шепетівчани перемогли з рахунком 2:1

Попередження отримали: Каращенко (5), Голуб (56), Панасюк (70) у шепетівчан та Никонюк (44), Логвіненко (54), Крохан (75) у хмельничан.

В іншому півфінальному матчі, зійшлись одноклубники з Нової Ушиці та Волочиська. Тут все вирішувалось у серії пенальті. Кращими виконавцями були чемпіони.

“Агробізнес” Нова Ушиця – “Агробізнес” Волочиськ 0:0, 0:2-пен.

Арбітр: Папірович Віктор.

Асистенти арбітра: Літницький Андрій, Гулювата Катерина.

Нова Ушиця: Фотюк, Барчук – к, Мунтян, Харчук, Хом’ячук, Кучковський, Омельченко, Мороз, Корбут, В.Козак, Блажко. Заміни: Лівіцький, Є.Козак, Іваніцький, Копитко, Драгомирецький, Жолонко, Жук.

Волочиськ: Ковальчук, Андрушко, Бадрак, Семенов, Николайчук, Кондзьолка, Донець, Дашковець, Рефель, Бадло – к, Марченко. Заміни: Стасюк.

Післяматчеві пенальті: Барчук (-), Кучковський (-), Мороз (-), Жолонко (-) – Донець (-), Семенов (+), Бадло (+).

Отож у фіналі, який відбудеться в неділю 22 жовтня, зійдуться “Темп” Шепетівка та “Агробізнес” Волочиськ. Місце проведення ще узгоджується.