У Шепетівці з нагоди Дня молоді змагались "баскетбольні снайпери"

Автор 11 серпня 2023, 13:04

10 серпня на стадіоні Локомотив відбувся турнір з баскетболу 3х3 серед юнаків та дівчат з нагоди Міжнародного дня молоді. До участі у турнірі заявилось п’ять команд: БЕМС, Покоління Чудес, Ганджа, MILFS, Впотоці. Змагання проходили за круговою системою в одно коло.

За підсумками п’яти турів перемогу святкувала команда MILFS, яка за додатковими показниками в особистих зустрічах обіграла команду Ганджа, третє місце посіла команда БЕМС.

Після закінчення турніру відбувся конкурс “Cнайпер” в якому взяло участь 12 учасників. За умовами конкурсу кожен учасник мав п’ять спроб з 6 метрової лінії влучити в корзину. В підсумку п’ять учасників набрали однакову кількість влучань, а після повторних кидків перемогу здобув Ісаєнко Дмитро.

Переможці та призери були нагороджені кубками, грамотами та медалями відділу у справах сім’ї, молоді та спорту та Центру “Спорт для всіх”.