Неділя, 03 грудня 2017 04:20

Залізничний водоканал мають об'єднати з міським

Автор

До Шепетівської міської ради надійшов лист від Виробничого підрозділу Київського територіального управління філії «Центр будівельно-монтажних робіт та експлуатації будівель і споруд» ПАТ «Українська залізниця» (лист №7/1031 від 14.11.2017р.). У ньому залізничники запропонували розглянути на черговій сесії питання про надання згоди на передачу об’єктів водопостачання та водовідведення ВГІ Київське територіальне управління ПАТ «Укрзалізниця» в комунальну власність територіальної громади Шепетівки.

Виробничим підрозділом Київське територіальне управління філії «Центі будівельно-монтажних робіт та експлуатації будівель і споруд» ПАТ «Українські залізниця» надаються послуги з водопостачання та водовідведення для населенні та підприємств по м.Шепетівка. На балансі управління знаходяться одна насосна станція та артезіанські свердловини, розташовані в с. Камянка, водопровідні та каналізаційні мережі водонапірна башта, підвищувальні насосні станції, каналізаційні насосні станції. Використання води населенням становить 75%, бюджетними підприємствами 5%, підрозділами залізниці та іншими споживачами - 20% від загальної реалізації. Переважна більшість населення проживає в житловий будинках, що знаходяться в комунальній власності.

28 лис­то­па­да, на чер­го­вій се­сії місь­кої ра­ди, від­по­від­ний про­ект рі­шен­ня роз­гля­ну­ли де­пу­та­ти. Згідно результатів голосування рішення підтримано, було зат­верджено ко­мі­сію, яка здій­сню­ва­ти­ме прийом ці­ліс­но­го май­но­во­го ком­плек­су.

Таким чином скоро в місті буде лише один водоканал, що скоріше варто сприймати позитивно, адже в останні роки залізничне підприємство водопостачання переживає не найкращі часи. Брак коштів, кадрів та техніки суттєво позначився на якості надаваних послуг.

 

Коментарі (5)

This comment was minimized by the moderator on the site

Железнодорожный водоканал даже колонку во дворе дома номер 8 не могут починить уже много месяцев. Вместо ремонта тупо сняли ручку и бросили просто так. Людям пожилого и пенсионного возраста приходится за сотни метров ходить за водой в другие...

Железнодорожный водоканал даже колонку во дворе дома номер 8 не могут починить уже много месяцев. Вместо ремонта тупо сняли ручку и бросили просто так. Людям пожилого и пенсионного возраста приходится за сотни метров ходить за водой в другие места и потом еще переть ведра на второй этаж. Пэрэмога!

Детальніше
This comment was minimized by the moderator on the site

Дивно, але у міському водоканалі про це нічого "не чули і не знають". А у моєму будинку, який підпорядкований зал.водоканалу, уже третій день немає води з 8.00 до 16.00

This comment was minimized by the moderator on the site

Ви у кого питали? Сантехніка чи що?

This comment was minimized by the moderator on the site

Городской водоканал работает нормально,они обслуживают дома ,которые раньше обслуживал мясокомбинат,построили там насосную станцию.Приняли насосную у завода культиваторов и поставили её в хорошее состояние.Сегодня в 5 утра шёл на остановку возле...

Городской водоканал работает нормально,они обслуживают дома ,которые раньше обслуживал мясокомбинат,построили там насосную станцию.Приняли насосную у завода культиваторов и поставили её в хорошее состояние.Сегодня в 5 утра шёл на остановку возле завода культиваторов,смотрю ещё темно,а машинист водоканала уже чистит снег в 5 часов утра.Если все так будут ценить свою работу ,значит в беде не останемся.Их аварийные и бочки автомашины,часто можно увидеть на улицах города. Спасибо городскому правительству г.Шепетовки ,за ШКПВКГ.

Детальніше
This comment was minimized by the moderator on the site

По вулиці хвильового27 а немає води тиждень йду на роботу немає приходжу зроботи21:00 і ще немає

Коментарі відсутні

Залиште ваш коментар

  1. Можете коментувати як гість, але ліпше Зареєструйтесь або авторизуйтесь
Вложения (0 / 6)
Поделиться вашим местоположением