Неділя, 03 грудня 2017 04:20

Залізничний водоканал мають об'єднати з міським

Автор

До Шепетівської міської ради надійшов лист від Виробничого підрозділу Київського територіального управління філії «Центр будівельно-монтажних робіт та експлуатації будівель і споруд» ПАТ «Українська залізниця» (лист №7/1031 від 14.11.2017р.). У ньому залізничники запропонували розглянути на черговій сесії питання про надання згоди на передачу об’єктів водопостачання та водовідведення ВГІ Київське територіальне управління ПАТ «Укрзалізниця» в комунальну власність територіальної громади Шепетівки.

Виробничим підрозділом Київське територіальне управління філії «Центі будівельно-монтажних робіт та експлуатації будівель і споруд» ПАТ «Українські залізниця» надаються послуги з водопостачання та водовідведення для населенні та підприємств по м.Шепетівка. На балансі управління знаходяться одна насосна станція та артезіанські свердловини, розташовані в с. Камянка, водопровідні та каналізаційні мережі водонапірна башта, підвищувальні насосні станції, каналізаційні насосні станції. Використання води населенням становить 75%, бюджетними підприємствами 5%, підрозділами залізниці та іншими споживачами - 20% від загальної реалізації. Переважна більшість населення проживає в житловий будинках, що знаходяться в комунальній власності.

28 лис­то­па­да, на чер­го­вій се­сії місь­кої ра­ди, від­по­від­ний про­ект рі­шен­ня роз­гля­ну­ли де­пу­та­ти. Згідно результатів голосування рішення підтримано, було зат­верджено ко­мі­сію, яка здій­сню­ва­ти­ме прийом ці­ліс­но­го май­но­во­го ком­плек­су.

Таким чином скоро в місті буде лише один водоканал, що скоріше варто сприймати позитивно, адже в останні роки залізничне підприємство водопостачання переживає не найкращі часи. Брак коштів, кадрів та техніки суттєво позначився на якості надаваних послуг.

 

Адміністратор

Адміністратор сайту Шепетівки

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Коментарі (4)

  1. Staruy

Железнодорожный водоканал даже колонку во дворе дома номер 8 не могут починить уже много месяцев. Вместо ремонта тупо сняли ручку и бросили просто так. Людям пожилого и пенсионного возраста приходится за сотни метров ходить за водой в другие...

Железнодорожный водоканал даже колонку во дворе дома номер 8 не могут починить уже много месяцев. Вместо ремонта тупо сняли ручку и бросили просто так. Людям пожилого и пенсионного возраста приходится за сотни метров ходить за водой в другие места и потом еще переть ведра на второй этаж. Пэрэмога!

Детальніше
  Вложения
 
  1. Наталия

Дивно, але у міському водоканалі про це нічого "не чули і не знають". А у моєму будинку, який підпорядкований зал.водоканалу, уже третій день немає води з 8.00 до 16.00

  Вложения
 
  1. Dj Os    Наталия

Ви у кого питали? Сантехніка чи що?

  Вложения
 
  1. Виктор

Городской водоканал работает нормально,они обслуживают дома ,которые раньше обслуживал мясокомбинат,построили там насосную станцию.Приняли насосную у завода культиваторов и поставили её в хорошее состояние.Сегодня в 5 утра шёл на остановку возле...

Городской водоканал работает нормально,они обслуживают дома ,которые раньше обслуживал мясокомбинат,построили там насосную станцию.Приняли насосную у завода культиваторов и поставили её в хорошее состояние.Сегодня в 5 утра шёл на остановку возле завода культиваторов,смотрю ещё темно,а машинист водоканала уже чистит снег в 5 часов утра.Если все так будут ценить свою работу ,значит в беде не останемся.Их аварийные и бочки автомашины,часто можно увидеть на улицах города. Спасибо городскому правительству г.Шепетовки ,за ШКПВКГ.

Детальніше
  Вложения
 
Коментарі відсутні

Залиште ваш коментар

Оставить комментарий в качестве гостя. Зарегистрироваться либо авторизоваться. Sign up or login to your account.
Вложения (0 / 6)
Поделиться вашим местоположением