Четвер, 19 жовтня 2017 15:17

Відбувся семінар-практикум щодо діяльності бібліотек в умовах утворення ОТГ

Автор

З метою організації діяльності публічних бібліотек в ОТГ, що будуть утворені в області до кінця року, 18 жовтня 2017 року в Хмельницькій обласній універсальній науковій бібліотеці відбувся семінар-практикум «Організація діяльності бібліотек в умовах утворення ОТГ». У семінарі взяла участь експерт з питань децентралізації Хмельницького виокремленого підрозділу «Центр розвитку місцевого самоврядування» Любенчук Вікторія, представники районних, сільських та міських бібліотек Шепетівського, Полонського, Хмельницького, Красилівського, Городоцького, Кам’янець-Подільського та Ярмолинецького районів.

В програмі семінару були заслухані та обговорені виступи, лекції та презентації з питань стану і перспектив розвитку ОТГ і зокрема бібліотек в умовах децентралізації, комплектування, обліку, каталогізування бібліотечних фондів, передачі майна та фондів бібліотек з комунальної у власність ОТГ, організації обліку показників бібліотечної статистики та подання державної звітності, забезпечення дотримання вимог законодавства у бібліотечній сфері під час реформування мережі установ та забезпечення надання бібліотеками ОТГ мінімальних культурних послуг мешканцям громад, використання можливостей та ресурсів обласної бібліотеки як методичного та консультативного центру публічних бібліотек області.

Перед бібліотекарями області виступили провідні фахівці обласної бібліотеки Чабан К.А., Маковська В.В., Синиця Н.М., Онищук Н.П., Грудецька Т.В. Під час професійного дискурсу учасники обмінялись досвідом щодо діяльності бібліотек в умовах децентралізації.

Коментарі (0)

Коментарі відсутні

Залиште ваш коментар

  1. Можете коментувати як гість, але ліпше Зареєструйтесь або авторизуйтесь
Вложения (0 / 6)
Поделиться вашим местоположением