Понеділок, 04 грудня 2017 23:16

Крадії хотіли вкрасти залізничні колії та нарвались на озброєну охорону

Автор

На минулому тижні, стрілці воєнізованої охорони регіональної філії «Південно-Західна залізниця» завдяки злагодженій роботі, лише за допомогою вогнепальної зброї змогли зупинити зловмисників, що намагались вкрасти елементи верхньої будови колії. Події розгортались у темний час доби на під’їзній колії Славута-2 нафтобази «Естафета», що знаходиться у лісовому масиві неподалік Шепетівки.

При обході цієї ділянки колії стрілецька команда станції Шепетівка помітила трьох підозрілих чоловіків з газозварювальним обладнанням та рожковими ключами. Помітивши працівників воєнізованої охорони зловмисники здійснили спробу втекти. Але попереджувальні постріли у гору змусили їх зупинитись. Після цього одразу ж були викликані представники Національної поліції.

Під час огляду місця події було виявлено 18 вже демонтованих підкладок, 36 клемних болтів в зборі, 4 накладки и цілу рейку довжиною 9 метрів. Всі викрадені матеріали верхньої будови колії зловмисники збирались в подальшому вивезти на легковому автомобілі з причепом.

За даним фактом Славутським відділом поліції було порушено кримінальне провадження за частиною 1 статті 185 Кримінального кодексу України. Наразі, встановлюється сума збитків, спричинених залізниці.

Останнє редагування Понеділок, 04 грудня 2017 23:28

Коментарі (4)

  1. Шепетівчанин

"лише за допомогою вогнепальної зброї" - геніальна фраза, типу дякувати богу танки не знадобились)

  Вложения
  Guest
  1. Guest

Оце правда? Брехня. Бригадир колії ПЧ-18 виявив, який проживає в даній місцевості та контролює стан даної ділянки колії.Так де його заслуга? Де правда? Позор.

  Вложения
  Guest
  1. Dj Os    Цыганюк Алексей Николаевич

прес служба Південно-Західної залізниці чомусь замовчала, якщо це правда

  Вложения
  Guest
  1. Guest

Дійсно, підтверджую, що побачив крадіїв бригадир колії, але не потрібно применшувати заслуги стрільців охорони, які два тижні сиділи в засідках ночами, і пішли потім на зеків, один з яких перебуває на УДО по 115(вбивство) і чомусь зама ПЧ який...

Дійсно, підтверджую, що побачив крадіїв бригадир колії, але не потрібно применшувати заслуги стрільців охорони, які два тижні сиділи в засідках ночами, і пішли потім на зеків, один з яких перебуває на УДО по 115(вбивство) і чомусь зама ПЧ який відповідає за утримання колії не було з нами при затримані а був зам по кадрах,позор

Детальніше
  Вложения
  Guest
Коментарі відсутні

Залиште ваш коментар

Можете коментувати як гість, але ліпше Зареєструйтесь або авторизуйтесь
Вложения (0 / 6)
Поделиться вашим местоположением