Складаємо список "дирехторів" Хелікса

  • Dj Os
  • Dj Os аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
30 січ. 2016 16:39 #104950 від Dj Os
Перед ким це я тут маю виправдовуватись? Перед оленями, які себе інвесторами рахують? Хлопці не переживайте, скоро ви будете писати відеозвернення з виправдовуваннями.
Ось ще пачечка зазивал







Ну і їх главнюк, який навіть в туалет ходить #завдяки хеліксу :lol:
Долучення:

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  •  аватар
  • Відвідувач
  • Відвідувач
30 січ. 2016 16:55 #104951 від
Як і треба було чекати. Наш модераторХАМ відмовився відповідати за свої слова!! Знову звинувачення без фактів та аргументів! А це означає лиш одне він має свою користь!! А тепер прохання! Прошу відгукнутися людей яких заставили бути клієнтами Хелікса! А також тих кому не надали чіткі відповіді про Хелікс! Скажу одне дуже не приємно знати що модератор якого усі сприймали чесним, вихованим і незаангажованим виявився звичайнісіньким ХАМом, брехуном.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
30 січ. 2016 16:58 #104952 від Dj Os
От чого так переживати? Якщо Хелікс це така поважна фінансова компанія, яка прийшла надовго, то заробляй гроші і не витрачай час на "хамовитих модераторів". Час покаже, хто з нас брехло:-)

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  •  аватар
  • Відвідувач
  • Відвідувач
30 січ. 2016 17:03 #104953 від
Ееее.. голубе зачекай))) хто тобі сказав що хтось переживає? Тут питання інше. Ти заставляєш усіх відповідати за свої слова та вчинки, а сам не хочеш!! Ти такий чесний. Ти сьогодні безпідставно звинувачуєш людей немаю чи жодних доказів. Це як?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
30 січ. 2016 17:09 - 30 січ. 2016 17:11 #104954 від Dj Os
Для початку, я для анонімів-сцикунів нічого відповідати не буду, по-друге, ви хоч один аргумент наведений в статті аргументовано спростували? - Ні! Ви тут далі заливаєте, що всі все виплачують і шо всьо норм, хлопці те що зараз виплачують ніхто і не заперечував, питання скільки ви ще протягнете.
Це питання із розряду пиляння гілки на якій сидиш, зараз здається пилиться, але ж всі прекрасно знають чим то все завершиться. :)
Останнє редагування: 30 січ. 2016 17:11 ким Dj Os.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  •  аватар
  • Відвідувач
  • Відвідувач
30 січ. 2016 17:19 #104955 від
Островський,ти там розпинайся скільки хочеш!Це тільки ще раз підтверджує те,що ти продажний )І пишеш все це за якісь нещасні пару грн).Від тебе аж прям несе"благородством" і "чесністю"Може тобі в депутати чи президенти піти?Наведеш порядок.Всі ж такі не розумні,дурні,один ти умнік.
Хватить вже цей брєд писати!
Чого ти не пишеш про реальні піраміди???
Я скажу,бо на них ти рейтинг сайту не піднімеш.
Іди краще займись своїм особистим життям,бо так і до старості будеш героєм тільки на форумах)))))

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
30 січ. 2016 17:21 #104956 від ОстровськийХАМ
І це пише модератор чату? Краще звучить модераторХАМ))) Скажи а ти хто такий щоб тобі писали якісь відповіді чи виправдання? Ти Бог, суддя? Хто ти? Ти модераторХАМ. Тому саме ти маєш надавати докази! Не скачані статті які писалися на замовлення а докази!! А,то для тебе пустий звук. А пишеш ти цю всю лабуду з однієї причини, маєш власні шкурні інтереси☝️

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
30 січ. 2016 17:23 - 30 січ. 2016 17:23 #104957 від Dj Os
Ви якісь цікаві, хто мені мав заплатити? Прокуратура чи що? Чи ви реально думаєте, що вас замовила якась інша піраміда? Я презираю всі піраміди без виключення, просто лише ваша розрослась до якихось нереальних масштабів і пора з цим закінчувати.
Ви кидали і мудаки! Просто змиріться з цим.
І до речі, якщо напишите матеріал про будь-яку іншу піраміду, яка діє в Шепетівці, то я гарантую, що ми його опублікуємо тут абсолютно безкоштовно! B)
Останнє редагування: 30 січ. 2016 17:23 ким Dj Os.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  •  аватар
  • Відвідувач
  • Відвідувач
30 січ. 2016 17:26 #104958 від
А от тепер стоп!
Кидали?
Будь ласка ,чекаю список людей,яких кинули!
Ти ж відповідаєш за свої слова?пиши кого кинули.Прізвище ім'я,будемо взнавати.Чекаю.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
30 січ. 2016 17:30 #104959 від ОстровськийХАМ
Прошу усіх дотримуватися культури! Звісно модератораХАМа це не стосується.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.258 секунд
0
репостів
0
репостів