Магазин Білий Вітер!!!

  • makar75
  • makar75 аватар
  • Елітний учасник
  • Елітний учасник
Більше
27 лют. 2011 10:50 #61131 від makar75
За два роки вже три таких пішло по одному місці.Місяць назад купив лазерник,поки що задоволений.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  •  аватар
  • Відвідувач
  • Відвідувач
27 лют. 2011 11:09 #61133 від

makar75;61131 пише: За два роки вже три таких пішло по одному місці.Місяць назад купив лазерник,поки що задоволений.

Навіщо ця мова, ця модель з'явилась в продажу тільки декілька місяців назад. І заправляються хьюлетовські картріджі досить безпроблемно, якщо знати як і не переплутати чорнило. Єдині геморойні були №121, більше половини текли як зарази, але тисячка працює на 122. Струменеві і лазерні прінтери купляються для різних цілей. Якщо купляти струменевий і розбивати його масовим друком - піде набагато більше трьох, але це проблема не прінтера, а неправильного вибору. В мене дома теж НР, третій рік. Один раз замінів кольоровий картрідж (засох), один раз чорний на збільшеного об'єму. До цих пір не було ніяких проблем, пачка паперу на місяць іде, картріджі запрвляю сам.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • T-S
  • T-S аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
27 лют. 2011 11:15 #61135 від T-S
Ці три штуки купляли в Білому вітрі? Якщо ні, то створюйте тему про принтери і обговорюйте їх там.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • makar75
  • makar75 аватар
  • Елітний учасник
  • Елітний учасник
Більше
27 лют. 2011 11:18 #61136 від makar75
Я маю на Увазі фірму ХП
Додано о 11:18
Попереднє повідомлення було написане в 11:15

В мене дома теж НР, третій рік. Один раз замінів кольоровий картрідж (засох), один раз чорний на збільшеного об'єму. До цих пір не було ніяких проблем, пачка паперу на місяць іде, картріджі запрвляю сам.

А як ти обнуляв 121 картриджі.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  •  аватар
  • Відвідувач
  • Відвідувач
27 лют. 2011 12:37 #61139 від

makar75;61136 пише: А як ти обнуляв 121 картриджі.

121 я не обнуляв, кажу ж, геморойні)))Якщо не дуже заморочуватись, стуменеві НР можна не обнуляти (крім шестикольоровок), вони працюють і так, тільки не показують рівень чорнил. А оскільки після першої ж заправки він не співпадає з реальним, то більшість народу прсто не звертають на це уваги. А якщо дуже просили (деякі люди хочуть, щоб все було гарно), то це можна зробити, заклеюючи окремі контакти на картріждаж (в різних картріджах вони різні), тоді можна надурити прінтер))))Дя прикладу www.servicemanuals.ru/download/hp/hp6566.htm перевірено, працює.Особисто в мене картріджі №№ 140XL, 141 і з рівнем чорнил я не парюсь, друкую поки не підуть полоси по паперу)))))

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • makar75
  • makar75 аватар
  • Елітний учасник
  • Елітний учасник
Більше
27 лют. 2011 13:20 #61141 від makar75
Справа в тому,що скільки я не юзав нет,так і не знайшов як його обнулити.Примочки із заклеюванням контактів не канають так,як на всіх прикладах показано зовсім інше розміщення контактів.Метод научного тику також не приніс результатів.Єдине,що коє як получалось,це по черзі вставляти 4 різні картриджі.Получається,що перші три він запамятовує,а на четвертому збивається і починає працювати,але не на довго.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • LuK
  • LuK аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
05 бер. 2011 21:27 #61808 від LuK
забула уточнити,купувала в Білому вітрі що у ЦУМі.в нас же не один їх магазин!

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  •  аватар
  • Відвідувач
  • Відвідувач
05 бер. 2011 21:35 #61809 від

LuK;61808 пише: забула уточнити,купувала в Білому вітрі що у ЦУМі.в нас же не один їх магазин!

До речі, а з якого БВ все почалось?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • LuK
  • LuK аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
05 бер. 2011 21:52 #61810 від LuK
з того шо на Чкалова) купила в них ноут пару років назад.до цього часу користуюсь.взагалі багато чого там купую. флешки,блютуси,монітори,прінтери,краски,картрижді.. і т.д.і т.п.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  •  аватар
  • Відвідувач
  • Відвідувач
05 бер. 2011 21:54 #61811 від
Відповідь від у темі Re: Магазин Білий Вітер!!!
Ніфігасобі... "Монітори, прінтери"....Скільки в тебе дома компів?))))

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.129 секунд
0
репостів
0
репостів