Магазин Білий Вітер!!!

  • Vent
  • Vent аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
11 лют. 2011 11:33 #60179 від Vent

monax;60150 пише: Капс залип, или это ты кричишь так?)))) Ну и? Люди высказывают своё мнение, а я высказываю своё. А вот я считаю, что при нормальных параметрах нет смысла их разгонять, не буду пояснять почему. И этих некоторых достаточно много. Шлейфы питания и сата не писали, потому как они входят в состав большинства нормальных материнских плат. Кулера, если ставили их дополнительно и они не входят в состав проца, корпуса и т. д., писали всегда. Если кто-то ставит их бесплатно или включает в цену какой-либо другой вещи - это его личные идеи, а не всеобщая практика, так что не надо быть таким категоричным.В данном же случае речь идёт о Белом Ветре, а не ком-то, кого ты знаешь ещё. Так вот, в этом магазине писали в накладные и кулера, и шлейфы. Если они не входят в состав каких-либо комплектующих.

Ну и то что в подарок тоже в накладной не писалось! А в подарок практивалось ранее фильтр коврик вроде в БВ. А в Ренесансе "Цифровий Світ" дарили мышу и клаву.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • jaruto
  • jaruto аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
11 лют. 2011 14:43 #60183 від jaruto
мені коврика чи фільтра не досталося(зато знижка була,та шей хороша))

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  •  аватар
  • Відвідувач
  • Відвідувач
11 лют. 2011 16:18 #60189 від

Vent;60179 пише: Ну и то что в подарок тоже в накладной не писалось! А в подарок практивалось ранее фильтр коврик вроде в БВ. А в Ренесансе "Цифровий Світ" дарили мышу и клаву.

Короче, кто больше накрутил, тот и подарок круче давал))))

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • jekalord
  • jekalord аватар
  • Молодший учасник
  • Молодший учасник
Більше
12 лют. 2011 21:46 #60215 від jekalord
На днях купив собі компутера. За12 тис. грн. Називається самсунг. Віндовс синій.не запускався фільм і я приніс його на ремонт в "Білий вітер". прийшов до них через три дні і вони мені дали ноут бука і сказали що то мій той компутор але модернізований..Фільм на ньому запустився..Тіки не понімаю чи мене обнанули чи ні..Що ви мені порадите???

А шо? тут шо хочеш мона писати?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • jaruto
  • jaruto аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
12 лют. 2011 22:30 #60216 від jaruto

Частина повідомлення прихована від гостей. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтесь, щоб побачити її.
шо це за брєд?як вам могли отако зразу ноута вліпити?із-за якогось фільма вони комп поміняли?БРЕХНЯ ЯКАСЬ! ВИБАЧТЕ!

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • T-S
  • T-S аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
13 лют. 2011 00:17 #60218 від T-S

jaruto;60216 пише: *** скрытый текст ***шо це за брєд?як вам могли отако зразу ноута вліпити?із-за якогось фільма вони комп поміняли?БРЕХНЯ ЯКАСЬ! ВИБАЧТЕ!

Не брехня, а встановлення кодеків.:bj:

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  •  аватар
  • Відвідувач
  • Відвідувач
13 лют. 2011 08:34 #60220 від

jekalord;60215 пише: На днях купив собі компутера. За12 тис. грн. Називається самсунг. Віндовс синій.не запускався фільм і я приніс його на ремонт в "Білий вітер". прийшов до них через три дні і вони мені дали ноут бука і сказали що то мій той компутор але модернізований..Фільм на ньому запустився..Тіки не понімаю чи мене обнанули чи ні..Що ви мені порадите???

Оце гон, це ж треба таке придумати))))А якщо на секунду уявити, що це серйозний пост, то тоді: Сходити до лікаря, або вивчити матчасть, тому що:1. Якщо глючить комп, куплений на днях, треба нести туди де купляли, а не в Білий Вітер. Особливо якщо він "за 12 тис. грн. і називається Самсунг".2. Ремонт "синьої вінди" не триває три дні.3. Якщо тобі дійсно не зрозуміло, обмнули тебе чи ні, якщо замість компа дали ноута, то сходи до лікаря ще раз))))) ПС: "Самсунг" - це назва компа чи монітора?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • jekalord
  • jekalord аватар
  • Молодший учасник
  • Молодший учасник
Більше
13 лют. 2011 10:34 #60223 від jekalord
НУ на моніторі написано шо Самсунг значить шо і комп називається Самсунг! Ти якшо в компах не розбираєшся то не лізь!!!

А шо? тут шо хочеш мона писати?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • jaruto
  • jaruto аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
13 лют. 2011 10:37 #60224 від jaruto
Логіка железна!Тут ше хто в компах не розбирається)ахахаржачвипав)

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dentist
  • Dentist аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
13 лют. 2011 11:10 #60234 від Dentist

jekalord;60223 пише: НУ на моніторі написано шо Самсунг значить шо і комп називається Самсунг! Ти якшо в компах не розбираєшся то не лізь!!!

:bj::bj::bj::bj::bj::bj: ЖГИ ИСЧО))))))))))))
Додано о 11:10
Попереднє повідомлення було написане в 11:01

jekalord;60215 пише: На днях купив собі компутера. За12 тис. грн. Називається самсунг. Віндовс синій.не запускався фільм і я приніс його на ремонт в "Білий вітер". прийшов до них через три дні і вони мені дали ноут бука і сказали що то мій той компутор але модернізований..Фільм на ньому запустився..Тіки не понімаю чи мене обнанули чи ні..Що ви мені порадите???

а ты до этого видел когда-то компьтер или ноут?)))))

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.178 секунд
0
репостів
0
репостів