Середа, 23 травня 2018 14:13

Крадіжка кришок люків по місту набирає шалених обертів

Автор

Крадіжка кришок люків на водопровідних та каналізаційних колодязях вже давно є проблемою нашого міста. Так за статистичними даними на протязі весняного періоду було зафіксовано понад десяти викрадень.

Прикро, але злодії не задумуються, що їхні вчинки є загрозою життю людей, адже до відкритих люків можуть потрапити автомобілісти чи пішоходи. Крім того водопостачальне підприємство змушене щомісячно нести додаткові витрати для відновлення люків на водопровідно-каналізаційних мережах міста.

Аби зменшити фінансові витрати через постійне поновлення кришок колодязів підприємство продовжує встановлення на зелених зонах гумових люків. Замінити металеві кришки на інші не є можливим на проїзжих частинах міста, оскільки для цього необхідно проводити переобладнання чи реконструкцію колодязів та мереж міста.

Шепетівський водоканал щоразу оперативно реагує на викрадення кришок колодязів. Неодноразово направлено звернення до правоохороних органів.

Проте звертаємо увагу громади міста, що крадіжки продовжуватимуться до тих пір, поки кришки люків прийматимуться як металобрухт. Адміністрація водоканалу переконливо просить громадян не залишатися байдужими і при виявленні крадіжки люків повідомляти до правоохороних органів міста.

Шепетівське комунальне підприємство водопровідно-каналізаційного господарства

Люди, участвующие в этой беседе

Comments (3)

This comment was minimized by the moderator on the site

Біля м-н Марія вже й пластикову вкрали. Що в той час робить міліція?

This comment was minimized by the moderator on the site

та іті йо ту поліцію, пяні по місту автівками гасають як має бути.... я в шоці а ви тут про люкі

This comment was minimized by the moderator on the site

Треба приймальникам металобрухту штраф забабахать за наявність навіть обломків люків ! Бо їх перед здачею б'ють на куски!

Коментарі відсутні

Залиште ваш коментар

  1. Можете коментувати як гість, але ліпше Зареєструйтесь або авторизуйтесь
Вложения (0 / 6)
Поделиться вашим местоположением