Вівторок, 28 березня 2017 18:17

Шепетівка отримає електронну платформу для впровадження бюджету участі

Автор
Шепетівка стала одним із переможців конкурсу з відбору 30 міст України для впровадження бюджетування за участю громадян, зокрема, з розподілу бюджетних коштів на реалізацію пріоритетних проектів, що має назву Громадський бюджет.

Конкурсний відбір проводився Інститутом бюджету та соціально-економічних досліджень у лютому 2017 року для участі у проекті «Зміцнення місцевої фінансової ініціативи (ЗМФІ-ІІ) впровадження» (Проект) за підтримки Агенства США з міжнародного розвитку (USAID).

Для забезпечення своєчасного початку роботи в рамках Проекту 24 березня було підписано спільно опрацьований Меморандум про співпрацю між Шепетівською міською радою та Всеукраїнською громадською організацією «Інститут бюджету та соціально-економічних досліджень»(ІБСЕД).

27 березня у малій залі виконавчого комітету Шепетівської міської ради відбулась нарада-семінар на якій було презентовано систему «Громадський проект» та розпочалось навчання працівників. Косультант Катерина Борисенко розповіла, як працює бюджет участі в інших містах, ознайомила присутніх з роботою в електронній системі та відповіла на актуальні запитання.

Також  робота з містами-переможцями включає надання методологічної, інформаційної та оганізаційно-технічної підтримки при практичному впровадженні Проекту. Також, Шепетівці буде надано електронну платформу для автоматизації усіх етапів бюджету участі — від подання громадських проектів до е-голосування та звітності про реалізацію.

На презентацію були запрошені керівники відповідних структурних підрозділів виконавчого комітету, депутати міської ради та громадськість.
Інформаційний відділ Шепетівської міської ради
Останнє редагування Вівторок, 28 березня 2017 19:05

Коментарі (5)

This comment was minimized by the moderator on the site

Громадськість може подавати проекти для реалізації за рахунок громадського бюджету з 1 квітня 2017 року.
Додаткова інфо в рішенні за посиланням тут

This comment was minimized by the moderator on the site

Вже басейн будували! Перший раз чоловік який цим запрявляв помер та кінці в воду! Другий раз гідроізоляція підвела якої не було! На що було витрачено шалену купу грошей? Тепер яка схема деребана?

This comment was minimized by the moderator on the site

Вікторе, як басейн ремонтували хочемо розібратись. Відправили запит на документи по ремонту, аналізуватимемо та проінформуємо.
А щодо громадського бюджету, то читайте рішення Ради за посиланням вище.

This comment was minimized by the moderator on the site

Куди подавати????

This comment was minimized by the moderator on the site

До міської ради, куди ж ще ?

Коментарі відсутні

Залиште ваш коментар

  1. Можете коментувати як гість, але ліпше Зареєструйтесь або авторизуйтесь
Вложения (0 / 6)
Поделиться вашим местоположением