З'явилась мати покинутих наодинці в квартирі дітей

Рятувальники за допомогою бензорізу відкривали вхідні двері квартири
Рятувальники за допомогою бензорізу відкривали вхідні двері квартири
8 січня ми повідомляли про дітей, яких мати залишила в квартирі самих більше ніж на добу. Маленькі діти перебували на підвіконні у квартирі на 5-у поверсі будинку на одній з вулиць Шепетівки. Небайдужі перехожі не залишились осторонь цієї небезпечної ситуації і відразу викликали правоохоронців. Сьогодні нарешті знайшлася їх мати.
Начальник служби у справах дітей Катерина Купрацевич повідомила, що матір з'явилася 10 січня 2017 року об 11.00 ранку. Повідомила, що вона їздила по справах у Житомирську область, а дітей залишила на знайомого. Жін­ка напо­ля­га­ла, що зали­ши­ла дітей у неді­лю, однак діти в день ряту­ва­н­ня ска­за­ли, що мама їх зали­ши­ла ще 7 січня і ночу­ва­ли вони самі.

Після відкриття дверей рятувальниками було виявлено, що діти перебувають у квартирі самі, в стресовому стані, тривожні, на кухні була включена конфорка з природнім газом, в кімнаті кватирка відчинена навстіж, у помешканні холодно. 2-річна дівчинка була одягнена лише в одну легеньку кофтинку, без білизни, замерзла, плакала і дрижала. У помешканні був безлад, речі не прибрано.

Після бесіди із горе-матір'ю працівниками поліції було складено протокол про притягнення її до відповідальності за ст..184 Кодексу України про адміністративні правопорушення та запрошено на засідання комісії з питань захисту прав дитини 12 січня 2017 року, де буде заслухане питання про виконання нею батьківських обов'язків щодо належного утримання дітей.
Адміністратор

Адміністратор сайту Шепетівки

Сайт: shepetivka.com.ua Email Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Коментарі (3)

  1. Марія Смолярчук

7 січня до нас подзвонила в двері сусідка з хлопчиком...ми відчинили двері і вона сказала, що хлопчик привів до вас, тому що" тут живе хароша тьотя, вона викликає харошу міліцію, мені там мультики включали ". Це вже був не перший випадок.<br...

7 січня до нас подзвонила в двері сусідка з хлопчиком...ми відчинили двері і вона сказала, що хлопчик привів до вас, тому що" тут живе хароша тьотя, вона викликає харошу міліцію, мені там мультики включали ". Це вже був не перший випадок.<br />Жінка нам пояснила, що хлопчик гуляв на вулиці сам , було вже темно і холодно. Дитина була легко одягнута і плакала.<br />Він показав де живе, квартира була відчинена. І там була його маленька сестричка. Хлопчика одягли, і він привів до нас в квартиру. Ми його залишили і викликали міліцію. Виявилось що вони були самі ще з самого ранку. Після того як приїхала міліція, мама хлопчика прийшла, і пояснила, що вийшла в магазин і її не було максимум годину.<br /><br />І так як я зрозуміла, на наступний день все те ж саме повторилось. Тій мамі просто не до дітей.

Детальніше
  Вложения
 
  1. SPOSTERIGA4KA

Марія, а написана вами історія має якесь відношення до випадку на вулиці Хвильового? Ви написали про згаданих у статті дітей?

  Вложения
 
  1. Марія Смолярчук

Звичайно. Я колись жила на вул.Хвильвого 27а<br />Зараз там живе моя мама з татом...7 січня приїхала в гості....і стався цей випадок, вище сказаний.

  Вложения
 
Коментарі відсутні

Залиште ваш коментар

Оставить комментарий в качестве гостя. Зарегистрироваться либо авторизоваться. Sign up or login to your account.
Вложения (0 / 6)
Поделиться вашим местоположением
вгору

Вам також буде цікаво