Вівторок, 10 січня 2017 18:37

З'явилась мати покинутих наодинці в квартирі дітей

Автор
Рятувальники за допомогою бензорізу відкривали вхідні двері квартири Рятувальники за допомогою бензорізу відкривали вхідні двері квартири
8 січня ми повідомляли про дітей, яких мати залишила в квартирі самих більше ніж на добу. Маленькі діти перебували на підвіконні у квартирі на 5-у поверсі будинку на одній з вулиць Шепетівки. Небайдужі перехожі не залишились осторонь цієї небезпечної ситуації і відразу викликали правоохоронців. Сьогодні нарешті знайшлася їх мати.
Начальник служби у справах дітей Катерина Купрацевич повідомила, що матір з'явилася 10 січня 2017 року об 11.00 ранку. Повідомила, що вона їздила по справах у Житомирську область, а дітей залишила на знайомого. Жін­ка напо­ля­га­ла, що зали­ши­ла дітей у неді­лю, однак діти в день ряту­ва­н­ня ска­за­ли, що мама їх зали­ши­ла ще 7 січня і ночу­ва­ли вони самі.

Після відкриття дверей рятувальниками було виявлено, що діти перебувають у квартирі самі, в стресовому стані, тривожні, на кухні була включена конфорка з природнім газом, в кімнаті кватирка відчинена навстіж, у помешканні холодно. 2-річна дівчинка була одягнена лише в одну легеньку кофтинку, без білизни, замерзла, плакала і дрижала. У помешканні був безлад, речі не прибрано.

Після бесіди із горе-матір'ю працівниками поліції було складено протокол про притягнення її до відповідальності за ст..184 Кодексу України про адміністративні правопорушення та запрошено на засідання комісії з питань захисту прав дитини 12 січня 2017 року, де буде заслухане питання про виконання нею батьківських обов'язків щодо належного утримання дітей.
Адміністратор

Адміністратор сайту Шепетівки

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Коментарі (3)

  1. Марія Смолярчук

7 січня до нас подзвонила в двері сусідка з хлопчиком...ми відчинили двері і вона сказала, що хлопчик привів до вас, тому що" тут живе хароша тьотя, вона викликає харошу міліцію, мені там мультики включали ". Це вже був не перший випадок.<br...

7 січня до нас подзвонила в двері сусідка з хлопчиком...ми відчинили двері і вона сказала, що хлопчик привів до вас, тому що" тут живе хароша тьотя, вона викликає харошу міліцію, мені там мультики включали ". Це вже був не перший випадок.<br />Жінка нам пояснила, що хлопчик гуляв на вулиці сам , було вже темно і холодно. Дитина була легко одягнута і плакала.<br />Він показав де живе, квартира була відчинена. І там була його маленька сестричка. Хлопчика одягли, і він привів до нас в квартиру. Ми його залишили і викликали міліцію. Виявилось що вони були самі ще з самого ранку. Після того як приїхала міліція, мама хлопчика прийшла, і пояснила, що вийшла в магазин і її не було максимум годину.<br /><br />І так як я зрозуміла, на наступний день все те ж саме повторилось. Тій мамі просто не до дітей.

Детальніше
  Вложения
 
  1. SPOSTERIGA4KA

Марія, а написана вами історія має якесь відношення до випадку на вулиці Хвильового? Ви написали про згаданих у статті дітей?

  Вложения
 
  1. Марія Смолярчук

Звичайно. Я колись жила на вул.Хвильвого 27а<br />Зараз там живе моя мама з татом...7 січня приїхала в гості....і стався цей випадок, вище сказаний.

  Вложения
 
Коментарі відсутні

Залиште ваш коментар

Оставить комментарий в качестве гостя. Зарегистрироваться либо авторизоваться. Sign up or login to your account.
Вложения (0 / 6)
Поделиться вашим местоположением