Вівторок, 16 травня 2017 22:22

Роман Мацола та «Фармварта» передали ліків на 1,5 млн. гривень

Автор Світлана Климович
Роман Мацола та «Фармварта» передали ліків на 1,5 млн. гривень На правах реклами

У понеділок 15 травня засновник громадської організації «Інститут солідарності громад», народний депутат України Роман Мацола та засновник  Благодійного фонду «Фармварта» Денис Шеченко привезли в районні лікарні Славутського, Шепетівського та Полонського районів безкоштовні препарати.

Ліки, на загальну суму понад півтора мільйона гривень, передали головним лікарям районних лікарень та центрів ПМСД.

Серед препаратів - антибіотики, муколітики, пробіотики та вітаміни дляпрофілактики багатьох захворювань. Виробник - швейцарська фармацефтична компанія. До кожного препарату є реєстраційне посвідчення та сертифікат якості.

Передані благодійниками ліки медики будуть видавати пацієнтам безкоштовно. Щоб уникнути спекуляції - усі упаковки позначені спеціальною печаткою з логотипами та написом «Благодійна допомога».

Від сьогодні отримати ліки можна в центральних районних лікарнях  Славутського, Шепетівського та Полонського районів,  а також Шепетівському терцентрі з надання соціальних послуг населенню. А от в центрах первинної медико-санітарної допомоги  безкоштовні ліки з’являться до кінця місяця.

Окрім районних лікарень благодійники передали антибіотики та протипухлинні препарати у Хмельницький обласний онкологічний диспансер та  Національний інститут трансплантології та хірургії ім. Олександра Шалімова.

Роман Мацола заявив, що ця партія ліків на 1.5 мільйони гривень не є останньою. Співпраця між лікарями, "Інститутом солідарності громад Романа Мацоли" та Благодійним фондом "Фармварта" триватиме. Від такої співпраці виграють перш за все мешканці регіону. Люди безкоштовно отримають ліки, які необхідні їм для виздоровлення, чи профілактики хвороби.

Коментарі (0)

Коментарі відсутні

Залиште ваш коментар

Можете коментувати як гість, але ліпше Зареєструйтесь або авторизуйтесь
Вложения (0 / 6)
Поделиться вашим местоположением