Середа, 20 вересня 2017 20:14

Шепетівчанин зіграв головну роль у українській кінострічці

Автор Ірина Погребняк

Цими вихідними у Хмельницькому проходив перший Фестиваль українського глядацького кіно «Обрій кінофест». Під час культурної події відбувся допрем’єрний показ кінострічки «Припутні», головну роль у якій зіграв 31-річний актор родом з Шепетівки — Дмитро Хом’як.

Дмитро не має акторської освіти. Та раніше він отримав досвід під час зйомки у веб-серіалі. Його колеги по знімальному майданчику в одному з видань, зазначили, що у кадрі Дмитро тримається природно і не боїться камери.

— Мені дійсно випала честь грати головну роль у такому життєвому фільмі як «Припутні». Цей фільм обов’язково сподобається глядачеві, а в подальшому стане всенародним. Подібно до кінострічки «Любов та голуби», яку можна дивися сотні разів, — розповів Дмитро по телефону.

Однією з особливостей цього фільму є використання суржика. Оскільки Дмитро виріс у Шепетівці, для нього така говірка є досить знайомою:

— Фільм про реальне життя та реальних людей, навіть мова героїв фільму та, що використовують більшість українців щодня. Такий був режисерський задум — говорити так, як говорять люди в реальному житті. Багато лайливих слів, тому є обмеження для перегляду 16+, — додав Дмитро.

Сюжет фільму — історія одного дня, за який кардинально змінилося життя персонажів. Музика фільму — улюблені хіти гурту Vopli Vidopliassova (Незабаром в Шепетівці у День міста — Ред.). Саме вони стали невід’ємною частиною найжиттєвішої комедії цього року.

Прем’єра фільму відбудеться 28 вересня у кінотеатрах України. «Припутні» — це любов, ненависть, адреналін та суржик. Все це поєднано у найочікуванішій прем’єрі цієї осені.

День за Днем

Останнє редагування Середа, 20 вересня 2017 20:49

Відео

Коментарі (11)

  1. Dj Os

Це не перші актори, які знялись у кіно http://shepetivka.com.ua/statti/kultura/1436-yak-kanny-bez-nashykh-aktoriv.html

  Вложения
  Комментарий последний раз редактировался в близько 10 місяців тому пользователем Dj Os Dj Os
  1. LuK

Третій)
Чого ніхто не пише за Марка Дробота? Доволі відомий актор і телеведучий( Містична Україна).Бачу його зараз у багатьох українських серіалах знімають.
У порівнянні з вищезгаданими "акторами однієї ролі" він на мою думку зірка)

  Вложения
  Комментарий последний раз редактировался в близько 10 місяців тому пользователем LuK LuK
  1. Dj Os    LuK

Не пишуть, бо журналысти не телепати, люди могли б і підказати.

  Вложения
  Guest
  1. Dj Os    LuK

А взагалі Марко не знімався у повному метрі. У серіалах у нас багато шепетівчан грають, та же Саліванчук

  Вложения
  Guest
  1. olhavs    Dj Os

Грав Дробот у повному метрі. "Загублене місто" 2015 р

  Вложения
  Guest
  1. myron

Підемо на прим'эру до кінотеатра Островського !!!!!!!!!

  Вложения
  Guest
  1. Sposterigach

О.В. Островський, Ви забули про двох юнаків з Шепетівської школи-інтернату, що знялися в фільмі, "Плем"я", який у 2014 р. показували на Каннському кінофестивалі у Франції.
А щодо цього фільму, то тут радіти нічому, тому що він буде ще однією...

О.В. Островський, Ви забули про двох юнаків з Шепетівської школи-інтернату, що знялися в фільмі, "Плем"я", який у 2014 р. показували на Каннському кінофестивалі у Франції.
А щодо цього фільму, то тут радіти нічому, тому що він буде ще однією пропагандою "тупої" і "дебілкуватої" України, де розмовляють "телячою мовою" впереміж зі суржиком.
Хоча насправді наша Україна - багата не лише мовою та її знавцями, фаховими кіноакторами, але й сотнями інших митців у всіх сферах культури.

Детальніше
  Вложения
  Guest
  1. Dj Os    Sposterigach

Про "Плем'я" я лишав перший же коментар тут.

  Вложения
  Guest
  1. myron

Прикро, що це нікому не потрібно! Ні мова, ні кваліфіковані спеціалісти! А потрібні олені які тупо виконують накази! І пишатись тим, що в нашому місті суржиком говорять! Це свідчить про те що культури в нашому місті нема і не буде! Впарку...

Прикро, що це нікому не потрібно! Ні мова, ні кваліфіковані спеціалісти! А потрібні олені які тупо виконують накази! І пишатись тим, що в нашому місті суржиком говорять! Це свідчить про те що культури в нашому місті нема і не буде! Впарку відпочинку бухаловка та раз хтось в рік приїде на сцену навпроти виконкому!!! А все інше так для галочки на відчепись!

Детальніше
  Вложения
  Guest
  1. Guest

всі актори на цьому заробляють і він теж

  Вложения
  Guest
Коментарі відсутні

Залиште ваш коментар

Можете коментувати як гість, але ліпше Зареєструйтесь або авторизуйтесь
Вложения (0 / 6)
Поделиться вашим местоположением