Четвер, 26 квітня 2018 14:12

Мотоспільнота долучилась до посадки лісу

Автор Адміністратор
З нагоди відкриття мотосезону байкери вирішили поєднати приємні справи з корисними. Мотоспільнотою Шепетівщини спільно з працівниками ДП «Шепетвіський лісгосп» в рамках дня довкілля та акції «Майбутнє лісу в твоїх руках» створювали лісові культури в Шепетівському лісництві.
21 квітня у спортзалі Хмельницького політехнічного коледжу регіональним відділенням НОК України спільно з обласний центром фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» проведено обласний фестиваль “Тато, мама, я – спортивна сім’я”.
Четвер, 26 квітня 2018 13:18

У Шепетівці облаштовують ще один футбольний стадіон

Автор Адміністратор
У мікрорайоні Косецькому міста Шепетівки є Пушкінський стадіон, як його називають у народі. Зараз працівники лісгоспу завершують його облаштування. Незабаром з’являться криті роздягальні для спортсменів.
Шепетівська місцева прокуратура відкрила кримінальне провадження щодо утеплення загально-освітньої школи №1 міста Славути. Прокурори вважають, що місцева влада привласнила більше 100 тис. грн. бюджетних коштів.
Середа, 25 квітня 2018 23:57

Змаганнями з футболу завершилась спартакіада школярів міста

Автор Адміністратор
З 16 по 24 квітня 2018 року на стадіоні «Корчагінець» проводились змагання з футболу серед збірних команд закладів загальної середньої освіти (165 учнів). Змагання проводились у залік Спартакіади школярів міста 2017-2018 навчального року.
Середа, 25 квітня 2018 23:54

У Шепетівці діє виставка художника Василя Коробкіна

Автор Адміністратор
Слабких випробування ламають, а сильних загартовують… Саме в цьому можна переконатись на прикладі життя і творчості художника Василя Коробкіна, твори якого представлені на виставці в музеї М. Островського.