Вівторок, 18 вересня 2018 18:58

Під Грицевом більше двох років незаконно забирали підземні води

Автор Адміністратор
Державною екологічною інспекцією у Хмельницькій області проведено планову перевірку дотримання вимог природоохоронного законодавства Грицівського Комунального підприємства «Аква», розташованого на території Шепетівського району.
Понеділок, 17 вересня 2018 17:19

Дітей школи-гімназії вчили правил дорожнього руху

Автор Адміністратор
Щороку в шепетівській школі-гімназії проводиться місячник "Увага! Діти на дорозі!". В рамках цього місяника в школі проходять профілактичні заходи з безпеки дорожнього руху відповідно до плану роботи школи. Метою місячника є збереження життя і здоров'я дітй на дорогах.
Понеділок, 17 вересня 2018 16:22

Засудили за крадіжку - почав торгувати метадоном

Автор Адміністратор
До Шепетівського міськрайонного суду Хмельницької області надійшов обвинувальний акт відносно місцевого жителя П., який обвинувачується у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч.1, 2 ст. 307 КК України.
Понеділок, 17 вересня 2018 15:31

Розпочалося голосування за проекти «Громадського бюджету»

Автор Адміністратор
Голосування за проекти подані у рамках реалізації проекту «Громадський бюджет (бюджет участі)» буде відбуватися з 15 по 30 вересня 2018 року. Про це повідомив Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Шепетівської міської ради.
Понеділок, 17 вересня 2018 15:20

Уночі хтось побив шибки на приміщенні ТОВ «Шепетівка Енергоінвест»

Автор Адміністратор
У ніч з 16 на 17 вересня на приміщенні ТОВ «Шепетівка Енергоінвест» невідомі побили шибки. Про це повідомили журналісти газети "Шепетівський вісник", які зранку прибули на місце події.
Субота, 15 вересня 2018 17:03

По вулиці Судилківській знову сталась ДТП

Автор Адміністратор
Сьогодні близько десятої ранку по вулиці Судилківській, неподалік дитячого садочку "Казка", відбулось зіткнення вантажівки та легкового автомобіля. Це відбулось буквально в кварталі від місця ДТП, яке відбулось 11 вересня.