Грошове питання в школах

Більше
06 трав. 2014 08:16 #91085 від Гуманоїд
Відповідь від Гуманоїд у темі Грошове питання в школах
Матиме моральну силу. Вірніше, деморалізуючу. Холодний душ завжди корисний.
Ці користувачі подякували: LuK, ogv, Алої3

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
07 трав. 2014 13:07 #91106 від Sposterigach
Відповідь від Sposterigach у темі Грошове питання в школах
ogv з більшістю ваших тверджень погоджуюся.

саме смішно, що всі ці речі чудово розуміють школярі старших класів. не буде морального затишку в школі, де вчителі-хамелеони на уроках "підлаштовуються" під обставини в країні, а на перервах поводяться, як баби базарні, щоб урвати побільше на ремонт і т.д. школярі дуже тонко відчувають, який учитель (чи директор) насправді, а якого з себе вдає. щоправда, потім ця здатність у них притуплюється поступово.

з"являються і нові типи поборів, наприклад - збір коштів на всіляку макулатуру, що необхідна для участі в учнівських конкурсах

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • ogv
  • ogv аватар
  • Молодший учасник
  • Молодший учасник
Більше
08 трав. 2014 15:24 - 08 трав. 2014 15:25 #91145 від ogv
Відповідь від ogv у темі Грошове питання в школах
в тому то і біда, що діти все розуміють, і я так думаю, що інколи діти розуміють ці процеси куди краще за батьків. і я чесно дивуюся (і мене бісить) коли батьки бездумно погоджуються платити ті кошти, які їм доводять на зборах, чому не задають питання а навіщо? яка доцільність? а що зроблено щоб не треба було здавати ці кошти? мене вбиває коли не те що погоджуються, а ще й навпаки наполягають щоб така здача так званої допомоги йшла налом. получається що всі (на кухні чи в іншому місці) обурюємося поборами, але жодного кроку щоб їх припинити не робимо, чекаємо, що хтось за нас це зробить. але ж це абсурд, утопія. я часто спілкуюся зі своїми друзями, з батьками на цю тему - вже не знаю, які слова, які аргументи використовувати щоб пояснити такі прості істини. інколи це мене просто розриває так, що просто не можу підібрати слова. тим більше що мав можливість спостерігати зворотню медаль таких поборів у школі коли викладав у ВУЗі. це дійсно біда.... Не знаю, може, я якісь там ідеаліст, відірваний від життя, але просто так не можна щоб продовжувалося, не можна щоб наші діти вчили таку "табличку ділення" - просто не можна, якщо хочемо мати процвітаючу державу
Останнє редагування: 08 трав. 2014 15:25 ким ogv.
Ці користувачі подякували: Dj Os

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
08 трав. 2014 15:32 #91146 від Dj Os
Відповідь від Dj Os у темі Грошове питання в школах
Може ти і ідеаліст, але ти не один такий. Я також цілком підтримую твою думку. Якщо більшості батьків пофігу, то тій меншості, шо не пофігу треба якось об'єднуватись і боротись з цими поборами і контролювати всі витрати шкіл.
Ці користувачі подякували: ogv, Алої3

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • ogv
  • ogv аватар
  • Молодший учасник
  • Молодший учасник
Більше
08 трав. 2014 16:02 #91147 від ogv
Відповідь від ogv у темі Грошове питання в школах
тільки як це зробити практично? як достукатися до свідомості хоча би тих батьків, які в душі не згідні, але бояться про це заявити? і для мене це не просто гарні слова - я на всі 100 переконаний, що саме від садочка, від школи, від того який приклад і життєві уроки ми будемо показувати своїм дітям - залежить - які вони виростуть потім, чи буде в них якісь моральний стержень, чи ні.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
08 трав. 2014 16:07 #91148 від Dj Os
Відповідь від Dj Os у темі Грошове питання в школах
Для початку потрібно збирати у список всіх таких однодумців з контактами. Коли набереться хоча б пару десятків, тоді організувати зустріч і запросити всіх із списку і разом шукати шляху впливу на ситуацію. Але це моя думка, можливо у когось будуть ще якісь ідеї?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • ogv
  • ogv аватар
  • Молодший учасник
  • Молодший учасник
Більше
11 трав. 2014 11:21 #91155 від ogv
Відповідь від ogv у темі Грошове питання в школах
я за і готовий по мірі можливостей долучитися

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
11 трав. 2014 22:21 #91157 від Dj Os
Відповідь від Dj Os у темі Грошове питання в школах

ogv пише: я за і готовий по мірі можливостей долучитися

В твому випадку тобі швидше треба бути організатором, тому що у мене ще поки що немає дітей :)

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
12 трав. 2014 20:43 #91177 від Karina27
Відповідь від Karina27 у темі Грошове питання в школах
Я також за!!! У мене аж 3 дітей.
Але я думаю, що з цього нічого не вийде, жалітися усі уміють, а при ділі всі лижуть зади (була свідком цього) аж бридко....вибачте можливо грубо сказано, але нажаль правда.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dentist
  • Dentist аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
12 трав. 2014 21:47 #91180 від Dentist
Відповідь від Dentist у темі Грошове питання в школах
Сьогодні на одній з виборчій дільниці тако трохи поговорив з вчителем з медухи. І він підтвердив те, що навідування самооборони в цей заклад дав свої перші плоди, але треба ще далі давати.
Ці користувачі подякували: ogv

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.220 секунд
0
репостів
0
репостів