Грошове питання в школах

  • Dentist
  • Dentist аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
30 квіт. 2014 13:44 #90999 від Dentist
Відповідь від Dentist у темі Грошове питання в школах
Вона викладачка української мови та літератури, але за фахом лише вчителька початкових класів.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Алої3
  • Алої3 аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
02 трав. 2014 12:13 #91022 від Алої3
Відповідь від Алої3 у темі Грошове питання в школах

Dentist пише: Вона викладачка української мови та літератури, але за фахом лише вчителька початкових класів.

А як вона, не маючи вищої освіти, стала директором школи?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
02 трав. 2014 22:14 #91032 від Старик Хотабыч
То хіба вчителька початкових класів не має освіти?Полюбому має.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • olhavs
  • olhavs аватар
  • Елітний учасник
  • Елітний учасник
Більше
02 трав. 2014 22:38 #91034 від olhavs
Відповідь від olhavs у темі Грошове питання в школах
Для вчительки молодших класів достатньо середньої спеціальної освіти, а от для директора - навряд (принаймні, у міських школах)

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
04 трав. 2014 15:24 #91051 від Гуманоїд
Відповідь від Гуманоїд у темі Грошове питання в школах

olhavs пише: Для вчительки молодших класів достатньо середньої спеціальної освіти, а от для директора - навряд (принаймні, у міських школах)

Раніше було достатньо педучилища, а тепер ніби-то є факультет у Кам’янці-Подільському. Ще один варіант - заочна освіта, як у Януковича - страшенно освічена людина. :lol:

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • ogv
  • ogv аватар
  • Молодший учасник
  • Молодший учасник
Більше
05 трав. 2014 09:07 #91057 від ogv
Відповідь від ogv у темі Грошове питання в школах
цікаво - тема називається грошове питання в школі, а не освітньо-моральний рівень керівників освіти. разом з тим, на моє глибоке переконання винити винятково директорів чи вчителів у поборах не зовсім правильно. так в цьому є їхня вина і значна. Разом з тим, інколи не менша вина у таких поборах лежить і власне на самих батьках, які готові давати гроші, аби не посваритися із адміністрацією закладу, чи аби в дитини були гарні оцінки і т.д. коли я працював у виконкомі - я проводив було наради із цього питання - і що саме цікаво - найбільший спротив у питанні боротьби із поборами і контролю за благодійними коштами я зустрічав саме зі сторони представників т.зв. батьківських комітетів шкіл. (я свідомий того, що ці представники на нарадах відстоювали позицію директорів - але це і питання - кого батьківська громада делегує в ці комітети і як контролює їхню діяльність) я є категоричний противник практики т.зв. благодійної допомоги в школі (в добровільно-примусовому порядку). і хто мене знає особисто може це підтвердити. Але, я і проти того, коли замість вирішення якоїсь проблеми починають переходити на персоналії.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Алої3
  • Алої3 аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
05 трав. 2014 09:29 #91058 від Алої3
Відповідь від Алої3 у темі Грошове питання в школах
не менша вина у таких поборах лежить і власне на самих батьках, які готові давати гроші, аби не посваритися із адміністрацією закладу, Отже "вина" батьків усе одно зумовлена "особистістю" адміністрації, з якою їм не хочеться псувати стосунки?...

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
05 трав. 2014 09:41 - 05 трав. 2014 09:48 #91059 від Sposterigach
Відповідь від Sposterigach у темі Грошове питання в школах
ogv ви дивуєте

1. На моє щире переконання, "лідєри" батьківських комітетів - то переважно типові вискочки, яким хочеться нав"язувати свою думку навіть у тій галузі, у якій вони нічорта не петрають.

2. На постаті давно пора переходити, бо більшість місцевих директорів шкіл - це колишні червоні директори, комсомольці, екс-правоохоронці чи КГБісти, навіть коханки "поважних" людей є
Останнє редагування: 05 трав. 2014 09:48 ким Sposterigach.
Ці користувачі подякували: Алої3

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • ogv
  • ogv аватар
  • Молодший учасник
  • Молодший учасник
Більше
05 трав. 2014 13:28 #91064 від ogv
Відповідь від ogv у темі Грошове питання в школах
Однозначно. і я писав вище - що основна вина на директорах та вчителях, які досить часто створюють умови та і передумови для хабарництва і поборів. Але, разом з тим, не варто забувати, що ця проблема має дві сторони - одна - це ті, хто бере і вимагає, а інша сторона - це ті хто дає і пропонує. і боротьбу потрібно вести з обома сторонами цього процесу

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • ogv
  • ogv аватар
  • Молодший учасник
  • Молодший учасник
Більше
05 трав. 2014 13:37 - 05 трав. 2014 13:38 #91065 від ogv
Відповідь від ogv у темі Грошове питання в школах
на Ваше зауваження, шановний Спостерігач, що необхідно переходити на персоналії, можу погодитися, але при умові, що такий перехід на персоналії буде предметний і змістовний, а не просто потік лайки. поясніть мені, яким чином те, який навчальний заклад закінчив умовно кажучи якийсь директор N, може визначати - беруть у його школі хабарІ чи не беруть. от, якби, у цій темі було сказано, що директор такий-то створив умови у своїй школі, що батьки змушені здавати кожного місяця таку-то суму на то-то, звіти про використання цих коштів відсутні (або неякісні) і так далі....я тричі крикну я за такий перехід на персоналії. А щодо батьківського комітету (вірніше його членів та діяльності), на превеликий жаль, вимушений з Вами погодитися. і доповнити, що в основному загальнобатьківський комітет школи намагаються формувати із лояльних до директора батьків. і власне це ще одне поле для боротьби із поборами в школах - формування батьківських комітетів із таких людей яким не байдуже це питання
Останнє редагування: 05 трав. 2014 13:38 ким ogv.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.148 секунд
0
репостів
0
репостів