Грошове питання в школах

Більше
05 трав. 2014 13:57 #91066 від Sposterigach
Відповідь від Sposterigach у темі Грошове питання в школах
ogv, подивіться, наприклад, на директорів, що є депутатами Шепетівської міськради (прізвища відомі).
скажіть, будь-ласка, що коїться у їхніх головах, коли вони торік проголосували проти відзначення дня Героїв Крут, а нещодавно "заборонили" використання прапора ЄС??? це вже навіть не льодовиковий, а дольодовиковий період.
Ці користувачі подякували: Dentist, Алої3

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • ogv
  • ogv аватар
  • Молодший учасник
  • Молодший учасник
Більше
05 трав. 2014 14:59 - 05 трав. 2014 15:00 #91069 від ogv
Відповідь від ogv у темі Грошове питання в школах
згоден. але вище я писав не про це. загально відомий спосіб, як забалакати будь-яку проблему - почати за здравіє, а закінчити як получиться. так і тут. якщо будемо робити все і зразу, я не думаю, що зможемо досягнути суттєвого прогресу. моя пропозиція: в цій темі будемо говорити про грошове питання в закладах освіти, висвітлювати факти, думки, підозри, ділитися досвідом... поряд давайте створимо теми в яких будемо вести мову про обліко морале педагога тощо. хоча, якщо відійти від заданої теми - аналізуючи дії певних державних органів в наш час - все більше схиляюся до думки - не потрібно нам нічого змінювати в цих органах - їх просто потрібно розігнати ..... і почати будувати інші нові, але тим, хто був причетний до діяльності - просто заборонити повертатися назад. аби не витрачати час на спори винен чи ні - просто сказати - дякуємо всім, даємо всім вихідну допомогу, але без права повернення в ці органи. дійсно збудувати з нуля інколи набагато легше ніж перебудувати.
Останнє редагування: 05 трав. 2014 15:00 ким ogv.
Ці користувачі подякували: Dj Os

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
05 трав. 2014 15:57 - 05 трав. 2014 15:57 #91070 від Dj Os
Відповідь від Dj Os у темі Грошове питання в школах
Доки заробітня плата вчителів не буде на достойному рівні нічого не вийде. Вигнати то виженем, але хто захоче йти замість них? Назад підуть лише ті, хто знає як наживатись без зарплати і маленька частина фанатів своєї справи.
Останнє редагування: 05 трав. 2014 15:57 ким Dj Os.
Ці користувачі подякували: ogv

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • ogv
  • ogv аватар
  • Молодший учасник
  • Молодший учасник
Більше
05 трав. 2014 16:14 #91071 від ogv
Відповідь від ogv у темі Грошове питання в школах
але ж і чекати змін склавши руки не варто. однозначно я за те, щоб ті хто може і хоче - допомагали фінансово закладам освіти. але вже сьогодні ми повинні вимагати відходу від практики "добровільно-примусової допомоги" (хоча би тому, що показуємо приклад своїм дітям - що все або майже все можна купити). крім того, щодо розгону - я вказав, що то стосується іншої галузі (хоча і певну кагорту керівників освіти просто вкрай необхідно міняти. і тут я думаю - вирішальну роль мало би зіграти освітянське самоврядування
Ці користувачі подякували: Алої3

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Алої3
  • Алої3 аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
05 трав. 2014 17:11 #91076 від Алої3
Відповідь від Алої3 у темі Грошове питання в школах
Правда, освітяни дуже зашугані.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • ogv
  • ogv аватар
  • Молодший учасник
  • Молодший учасник
Більше
05 трав. 2014 17:18 #91077 від ogv
Відповідь від ogv у темі Грошове питання в школах
таки так. і це та проблема, до якої я навіть не знає з якого боку підступитися. при чому така зашуганість характерна не лише освітянам, а мабуть усім (або більшості) бюджетникам.і хто його знає (як би пафосно то не звучало) може дійсно важливу роль в цьому може відіграти профспілка (але справжня, а не кишенькова) крім того, я так думаю і батьки можуть досить сильно допомогти тим вчителям, яких примушують брати участь у поборах. адже, якщо батьки будуть відмовлятися від здачі просто на фонд школи чи класу, а вимагати зустрічі і звіту на батьківських зборах класу (саме не школи,а кожного класу) директора - може тоді вчителеві буде простіше відмовляти адміністрації (хочеться в це вірити)

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Алої3
  • Алої3 аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
05 трав. 2014 17:26 #91078 від Алої3
Відповідь від Алої3 у темі Грошове питання в школах
Примушування будь-кого до вступу в будь-яку політичну партію є порушенням 36 статті Конституції. Практично всіх директорів шкіл, як і керівників бюджетних організацій загалом, можна звільнити з роботи за порушенння конституційних прав громадян-підлеглих у недалекому минулому. Не розумію, чому нова влада дотепер жує шмарклі...
Ці користувачі подякували: ogv, Гуманоїд

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
05 трав. 2014 17:57 #91080 від Dj Os
Відповідь від Dj Os у темі Грошове питання в школах
Тому шо фіг який вчитель буде свідчити в такій справі, самі ж зверху написали шо вони всі зашугані.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
05 трав. 2014 19:14 - 05 трав. 2014 19:15 #91081 від Гуманоїд
Відповідь від Гуманоїд у темі Грошове питання в школах

Dj Os пише: Тому шо фіг який вчитель буде свідчити в такій справі, самі ж зверху написали шо вони всі зашугані.

Гадаю, що при анонімному анкетуванні можуть розшугатися...))) Як у музичній школі.
Останнє редагування: 05 трав. 2014 19:15 ким Гуманоїд.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
05 трав. 2014 21:08 #91084 від Dj Os
Відповідь від Dj Os у темі Грошове питання в школах
Анкетування юридичної сили не матиме анонімне, потрібна чітка заява від конкретних людей

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.218 секунд
0
репостів
0
репостів