Грошове питання в школах

  • Symbioz
  • Symbioz аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
18 квіт. 2014 09:45 #90834 від Symbioz
Відповідь від Symbioz у темі Грошове питання в школах

Старик Хотабыч пише: За кошти, зібрані на фонд класу, більш-менш ясно,- голова батьківського комітету звітує, що і куди іде. З фондом школи я такої інформації не бачив.


По фонду школи звітуються на загальношкільних зборах, на які запрошують представників усіх класів (батьків, в основному членів батьківських комітетів), в усякому випадку так в ліцеї.

Спор на форуме - это всё равно, что олимпиада среди умственно отсталых. Даже если ты победил - ты всё равно......умственно отсталый.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • ogv
  • ogv аватар
  • Молодший учасник
  • Молодший учасник
Більше
18 квіт. 2014 11:06 - 18 квіт. 2014 11:22 #90837 від ogv
Відповідь від ogv у темі Грошове питання в школах
Якщо би це дійсно було добровільними пожертвами і від тих хто дійсно може - тоді, я думаю - ні в кого не повернувся язик назвати це поборами. а поки це "добровільно-примусово", та ще й з доведеною сумою - ти маєш здати до такого то числа таку то суму. як на мене це просто вимагання. крім того, спілкуючись з педагогами, я так і не отримав від них відповіді - чому суму яку батьки повинні здати на ремонт завжди називають за довго до того, як затверджено бюджет міста. бо виходить абсурд - ще жодний директор школи чи завідуючий садочка не знає скільки буде виділено бюджетних коштів, за то скільки мають здати батьки вже знають. Разом з тим, щось на зборах (буду говорити про садочок в який ходить мій малий) я не чув, щоб завідуюча звітувала а який бюджетний запит вона подавала в управління, яку суму коштів необхідно для садочка, а яка виділена і яке пояснення управління освіти у недофінансуванні (у відмові у задоволені бюджетного запиту). Звичайно спихнути на батьків - це найлегше. далі знову ж таки зі своєї практики - якось я запропонував надати благодійну допомогу (при цьому я поставив вимоги - що кошти будуть зараховані на рахунок садочка (безналом), моє підприємство повинне отримати лист-клопотання про надання такої допомоги із обгрунтуванням сум). щось подібне до такого листа я отримав лише через 4 місяці після моєї розмови із адміністрацією і то після того як на зборах я сказав батькам, що не здам ні копійки на ремонт групи, бо готовий був перерахувати кошти у сумі навіть більше ніж би зібрали батьки із групи. а тому, коли я чую, що необхідність здачі коштів зумовлена недофінасуванням із бюджету - в мене завжди виникає питання, а що робить керівник, чи на своєму він місці. Крім того, завжди є питання про доцільність тих чи інших ремонтних робіт
Останнє редагування: 18 квіт. 2014 11:22 ким ogv.
Ці користувачі подякували: Dj Os, LuK, Dentist, KrOt, Старик Хотабыч

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
18 квіт. 2014 14:36 #90841 від Старик Хотабыч

Symbioz пише:

Старик Хотабыч пише: За кошти, зібрані на фонд класу, більш-менш ясно,- голова батьківського комітету звітує, що і куди іде. З фондом школи я такої інформації не бачив.


По фонду школи звітуються на загальношкільних зборах, на які запрошують представників усіх класів (батьків, в основному членів батьківських комітетів), в усякому випадку так в ліцеї.

Може на загальношкільних зборах і звітують,але якби ця інформація була загальнодоступна, наприклад, на офіційному сайті,щоб кожен міг порахувати до копійки, прибуток такий-то, видаток такий-то, то і таких питань не виникало б.Це ж не складно, яле чомусь цього ніхто не робить. Як думаєте, чому?
Ці користувачі подякували: ogv

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
18 квіт. 2014 15:31 #90842 від Dj Os
Відповідь від Dj Os у темі Грошове питання в школах
От ви ставите хороші запитання. А чому не задаєте їх директорам шкіл?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
29 квіт. 2014 10:51 - 29 квіт. 2014 10:51 #90980 від Гуманоїд
Відповідь від Гуманоїд у темі Грошове питання в школах
Кажуть, що найбільша хабарниця з директорів шкіл Качоровська Надія Василівна (5-та школа). Хто що може сказати з цього приводу?
Останнє редагування: 29 квіт. 2014 10:51 ким Гуманоїд.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
29 квіт. 2014 11:02 #90981 від Dj Os
Відповідь від Dj Os у темі Грошове питання в школах
Якщо хабарниця, то так важко це якось зафіксувати і звернутись у відповідні органи? У всіх в телефонах є диктофони, то хоч на аудіо запишіть якщо на відео боязко знімати.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Алої3
  • Алої3 аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
30 квіт. 2014 08:41 #90992 від Алої3
Відповідь від Алої3 у темі Грошове питання в школах

Гуманоїд пише: Кажуть, що найбільша хабарниця з директорів шкіл Качоровська Надія Василівна (5-та школа). Хто що може сказати з цього приводу?

Та вона ще й тупа, як двері. Де таке припустимо, щоб директор школи та ще й депутат розмовляла на суржику? А ця матрона, на останній сесії міської ради, вулицю Пархоменка назвала вулицею Пархомеко, хоча, як прихильниця усього радянського, мала би знати, що Пархоменко був чоловіком, а не жінкою, а як учителька - що українські чоловічі прізвища на -ко в родовому відмінку закінчуються на -ка. Ну, а такі слова як гусі (замість гуси), забори (замість паркани) і така вонь (замість такий сморід) - з уст не те, що директора школи (гімназії!), а взагалі писемної людини - це нонсенс. Я вже не кажу про коровИ замість корОви. Певне, пані Качуровська мала бути дояркою, але совєцька влада відрядила до педінституту, тому вона дотепер і зупинилась у розвитку на рівні піонерського безграмотного віку. Не знаю як хто, а я свою дитину в школу до такої тупорилої не віддам.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
30 квіт. 2014 10:31 #90994 від kolbasnik
Відповідь від kolbasnik у темі Грошове питання в школах
саме смішне те що колись Кочаровська викладала Українську мову та літературу...
живу біля 5ї школи але дитину віддав у другу.
Ці користувачі подякували: Алої3

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
30 квіт. 2014 11:01 #90995 від Гуманоїд
Відповідь від Гуманоїд у темі Грошове питання в школах

kolbasnik пише: саме смішне те що колись Кочаровська викладала Українську мову та літературу...
живу біля 5ї школи але дитину віддав у другу.

Чув, що водійські права за сало мона купити, але щоб диплом... :blink: Але, судячи з її комплекції, вона сало залишила при собі, а диплом купила за щось інше ;)

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Алої3
  • Алої3 аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
30 квіт. 2014 11:25 #90996 від Алої3
Відповідь від Алої3 у темі Грошове питання в школах

kolbasnik пише: саме смішне те що колись Кочаровська викладала Українську мову та літературу...
живу біля 5ї школи але дитину віддав у другу.

Комуняки спеціально на українські філфаки приймали таких недалеких, щоб добити українську мову остаточно.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.172 секунд
0
репостів
0
репостів