УДАРівці ніяк не заспокояться

Більше
26 жовт. 2014 21:44 #94438 від praporschik

Dj Os пише: Ой як же ми починаємо тут викручуватись:-) Прям вас тільки єдиний Одуд цікавить, він у нас хто? Я не розумію чого ви до нього прицепилися? Чому так демонізуєте? Ваш страх перед ним значно перебільшений:-)
Одуд до речі був у своєму кабінеті, про що ПС і повідомили, я не знаю чи вони його відвідували.
А щодо люстрації читай закон та пояснення Петренка, тоді ти зрозумієш що до провінції люстрація добереться явно не раніше ніж через місяць два, та і спочатку люстрація буде в правоохоронних органах та судах, а потім вже чиновників будуть трусити.


А я бачу що викручуватись починаєш ти.То де тут "фото, які викривають вашу відверту брехню"?
Тема заблокована.
  • Dj Os
  • Dj Os аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
26 жовт. 2014 21:49 #94439 від Dj Os
Відповідь від Dj Os у темі УДАРівці ніяк не заспокояться
А хочеш сказати "чого вони чекали на Одуда і чого той так від них ховався." не брехня?
Тема заблокована.
  • Dj Os
  • Dj Os аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
26 жовт. 2014 21:54 #94441 від Dj Os
Відповідь від Dj Os у темі УДАРівці ніяк не заспокояться
І ось вам відповідь щодо неоголошених виборів місцевих у жовтні.

Партія "Блок Петра Порошенко" має намір домагатися проведення місцевих виборів у березні 2015 року.
Про це в ході прес-конференції в штабі "Блоку Петра Порошенко" заявлено один з лідерів партії Юрій Луценко.
"Я думаю, що висловлю думку нашої партії, коли скажу, що ми будемо домагатися, щоб місцеві вибори відбулися орієнтовно в березні наступного року", - сказав він.

Тема заблокована.
Більше
26 жовт. 2014 22:01 #94442 від praporschik

Dj Os пише: Мене взагалі ударівці та їх прихильники в останній час дуже смішать. Так себе поводите ніби у нас зараз в місті страшна диктатура та тиранія, всі проти вас бідненьких.
Коли в місті дійсно були переслідування та репресії за Антонюка, щось не надто було видко вашої опозиційності. І мене просто вражає впертість з якою ви не хочете цього усвідомлювати.
Ви самі себе ізолюєте від людей уявними проблемами, ще і потім людей починаєте боятись. Вже мовчу, що всіх хто не поділяє вашої думки обзиваєте продажними та агентами Одуда :-) Коли перестанете займатись самообманом, тоді може до вас і люди потягнуться, а поки чим далі тим більше ви виглядаєте міськими навіженими.


Іронічно та однієї іронії замало.Давай складати пазли:слова Полодюка"...ініціативна група почала збирати підписи з червня місяця за відсторонення від обов"язків в.о міського голови,виконавчого комітету та заступників в.о міського голови...".З першим і третім пунктом все відомо,бо вже давно тут йде обговорення.Самий цікавий пункт два.Керуюча справами виконкому;Островська Г.А.Син,Островський О.В,він же Dj Os.Має доступ до інтернет-ресурсів.Відвідує регулярно сесії міської ради,друкує статті в інтернет-ресурсах.Чому б не скористатись нагодою для "чорного піару"?На мою думку правильне арифметичне рівняння.Промах-неочікуваний відпір з моєї сторони та користувача UDAR.
Тема заблокована.
Більше
26 жовт. 2014 22:03 - 26 жовт. 2014 22:07 #94443 від praporschik

Dj Os пише: А хочеш сказати "чого вони чекали на Одуда і чого той так від них ховався." не брехня?


Це вже сказано.На мою думку,ГЛК мав би вийти до людей, і прояснити ситуацію.А не відпраляти Вахоцького,а самому сидіти в кабінеті.Відкрите попереднє питання.
Останнє редагування: 26 жовт. 2014 22:07 ким praporschik.
Тема заблокована.
  • Dj Os
  • Dj Os аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
26 жовт. 2014 22:09 #94444 від Dj Os
Відповідь від Dj Os у темі УДАРівці ніяк не заспокояться
praporschik, коротше, все з тобою ясно. :dry: Ми можемо цю воду в ступі довго мусолити. Можеш далі будувати конспірологічні теорії, але в підсумку я тобі сказав, тобі буде дуже соромно за це все шо ти тут пишеш, бо думаєш не своїм розумом. Я ще можу зрозуміти удара, це його шкурний інтерес, а чого ти впрягаєшся за них?
Продовжувати діалог готовий тільки вживу, більше не має сенсу реагувати на твої безглузді репліки.
Тема заблокована.
Більше
26 жовт. 2014 22:25 - 26 жовт. 2014 22:28 #94445 від praporschik
"... бо думаєш не своїм розумом"не суди людей не знаючи їх.За свій розум я цілком спокійний і впевнений."...а чого ти впрягаєшся за них?"людина може мати свої погляди і вподобання,благо Законом не заборонено."...Продовжувати діалог готовий тільки вживу".Особисті повідомлення ще не відмінили.Відкрите попереднє питання.То де тут "фото, які викривають вашу відверту брехню"?
Останнє редагування: 26 жовт. 2014 22:28 ким praporschik.
Тема заблокована.
  • Dj Os
  • Dj Os аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
26 жовт. 2014 22:45 #94446 від Dj Os
Відповідь від Dj Os у темі УДАРівці ніяк не заспокояться

Особисті повідомлення ще не відмінили.

Там також треба друкувати, мені впадло на це витрачати час. :P

То де тут "фото, які викривають вашу відверту брехню"?

Я тобі написав, якщо ти не хочеш цього бачити це твої проблеми.

Тепер дійсно все. Захочеш поспілкуватись, пиши в лічку - зустрінемось якось, далі не бачу сенс витрачати в пусту час.
Тема заблокована.
  • UDAR
  • UDAR аватар
  • Старший учасник
  • Старший учасник
Більше
27 жовт. 2014 07:45 - 27 жовт. 2014 07:47 #94450 від UDAR
Відповідь від UDAR у темі УДАРівці ніяк не заспокояться

Dj Os пише: І ось вам відповідь щодо неоголошених виборів місцевих у жовтні.

Партія "Блок Петра Порошенко" має намір домагатися проведення місцевих виборів у березні 2015 року.
Про це в ході прес-конференції в штабі "Блоку Петра Порошенко" заявлено один з лідерів партії Юрій Луценко.
"Я думаю, що висловлю думку нашої партії, коли скажу, що ми будемо домагатися, щоб місцеві вибори відбулися орієнтовно в березні наступного року", - сказав він.

Раніше я писав, що ти : нагло брешеш або просто нічого не розумієш. Нині ж твердо упевнений - нагло брешеш, тобі не одноразово писалось, що вибори міського голови повинні у нас відбутись 26 жовтня 2014, як у сусідів у місті Полонному. Але твердо і стабільно , немов папуга повторюєш слова Луценка. Так, місцеві вибори дійсно більш за все відбудуться навесні, але до чого тут це ? У тому ж Полонному навесні мера не обиратимуть, тому що обрали його вчора ? Все має бути по закону і тільки так. Полодюк його порушив, обманувши щей до всього всіх шепетівчан. І щоб раз і назавжди закрити рота таким як ти, повідомляю, що буде подано судовий позов щодо порушення закону Полодюком. Наслідків і покарання за такі його дії в законодавстів нажаль не передбачено, а тому після винесення рішення судом йому просто зможе сказати кожен шепетівчанин "ГАНЬБА зраднику демократії!", думаю це буде йому великим бонусом на майбутніх мерських перегонах.
Останнє редагування: 27 жовт. 2014 07:47 ким UDAR.
Тема заблокована.
  • ЮМ
  • ЮМ аватар
  • Новачок
  • Новачок
Більше
27 жовт. 2014 09:25 #94452 від ЮМ
Відповідь від ЮМ у темі УДАРівці ніяк не заспокояться

UDAR пише:

Dj Os пише: Щодо останніх двох речень, вже в найближчому майбутньому переконаєшся в їх хибності :-)

Ти вже й "розписуватись" за Одуда почав, давно пора. За півроку жодного засідання "люстраційної" комісії, не дарма ПС чекав на його пояснення, але на жаль не дочекався. Щурі завжди норами відступають, так само і вчинив наш головний люстратор. Волати гасла і робити справи це зовсім різні речі .

Ну, для чого спекулювати, пане Романе? Коли ПС хотів зустрітись із Одудом, той був на засіданні сесії міської ради, на якому були присутні лише 21 депутат (мінімальний кворум). Отже, достатньо було одному депутату покинути засідання, щоб паралізувати роботу сесії. А депутат Одуд не такий безвідповідальний, як місцеві ударівці, що в повному складі не з'явились на засідання, прагнучи зірвати сесію. Це було пояснено хлопцям із ПС, і вони погодились чекати до завершення сесії, але не дочекались. Коли Б. М. Одуд, зразу ж по закінченні сесії, вийшов із приміщення ради - через головний вхід, а не норами, як пишете ви, ніякого ПС вже не було. Тому Богдан Михайлович сказав: "Якщо хтось захоче зі мною зустрітись, мене можна знайти на роботі" і пішов на роботу. Але дивним є не те, що ПС не дочекався на голову "люстраційної" комісії, а те, що вам відомі деталі домовленості про таку зустріч, хоча вашої присутності біля міської ради не спостерігалося. Тепер зрозуміло, звідки ноги ростуть...
Ці користувачі подякували: Dj Os
Тема заблокована.
Час відкриття сторінки: 0.157 секунд
0
репостів
0
репостів