УДАРівці ніяк не заспокояться

  • ogv
  • ogv аватар
  • Молодший учасник
  • Молодший учасник
Більше
21 жовт. 2014 15:30 #94335 від ogv
Відповідь від ogv у темі УДАРівці ніяк не заспокояться
читаю оте все словоблудство - нагадує "Кайдашеву сімю" на сучасний мотив. зацікавило, щоправда, пояснення одного із дописувачів (вище за текстом) чим не входив Полодюк - мовляв він не лише бореться із енергоінвестом, а, мабуть, посадив на грошові місця своїх людей. це коментувати не можу і не хочу. знаю, що в народі кажуть - кожен міряє своїм мірилом. але не про це мова. мене дивує і бісить одночасно, що такі поборники справедливості як О. та П. з УДАРУ та іже з ними, так нагло паплюжать ЗУ "Про місцеве самоврядування" та і регламент місцевої ради. перше. будь-який проект рішення за регламентом має пройти обговорення у профільній депутатській комісії. наскільки мені відомо, такого обговорення не було. принаймні, я намагався ознайомитися із проектом рішення, в якому би по пунктам було вказано у чому звинувачують і які звинувачення знайшли своє підтвердження,, щоб взнати у яких саме гріхах звинувачують Полодюка, на жаль не вдалося.
друге: пропозицію щодо кандидатури секретаря можуть внести депутати, якщо під поданням є 21 або більше ідписів, але ж ніяк не 16.
третє. багато чую звинувачень, що самооборона чи свобода не дали провести сесію. добре. але дайте у студію факти, які підтверджені висновками, а не сарафанним радіо, про зловживання Полодюком. і тоді, хто знає, а може та сама Самооборона перша почне вимагати секретаря на мило. а до того часу, поки таких фактів немає, або ж просто чітких звинувачень, то і не має чого кричати, що хтось винен. врешті-решт, нам потрібно вчитися вирішувати все у законний спосіб.
Ці користувачі подякували: Dj Os, Dentist, kolbasnik, Rob in Hood
Тема заблокована.
Більше
21 жовт. 2014 16:11 - 21 жовт. 2014 20:37 #94337 від kolbasnik

ogv пише: читаю оте все словоблудство - нагадує "Кайдашеву сімю" на сучасний мотив. зацікавило, щоправда, пояснення одного із дописувачів (вище за текстом) чим не входив Полодюк - мовляв він не лише бореться із енергоінвестом, а, мабуть, посадив на грошові місця своїх людей. це коментувати не можу і не хочу. знаю, що в народі кажуть - кожен міряє своїм мірилом. але не про це мова. мене дивує і бісить одночасно, що такі поборники справедливості як О. та П. з УДАРУ та іже з ними, так нагло паплюжать ЗУ "Про місцеве самоврядування" та і регламент місцевої ради. перше. будь-який проект рішення за регламентом має пройти обговорення у профільній депутатській комісії. наскільки мені відомо, такого обговорення не було. принаймні, я намагався ознайомитися із проектом рішення, в якому би по пунктам було вказано у чому звинувачують і які звинувачення знайшли своє підтвердження,, щоб взнати у яких саме гріхах звинувачують Полодюка, на жаль не вдалося.
друге: пропозицію щодо кандидатури секретаря можуть внести депутати, якщо під поданням є 21 або більше ідписів, але ж ніяк не 16.
третє. багато чую звинувачень, що самооборона чи свобода не дали провести сесію. добре. але дайте у студію факти, які підтверджені висновками, а не сарафанним радіо, про зловживання Полодюком. і тоді, хто знає, а може та сама Самооборона перша почне вимагати секретаря на мило. а до того часу, поки таких фактів немає, або ж просто чітких звинувачень, то і не має чого кричати, що хтось винен. врешті-решт, нам потрібно вчитися вирішувати все у законний спосіб.


а ще бісить і визиває подив кандидатура яку хтіли протиснути ці ***ові. ****** Ординську)))
Останнє редагування: 21 жовт. 2014 20:37 ким Dj Os. Причина: образи
Тема заблокована.
  • maroshka
  • maroshka аватар
  • Учасник-експерт
  • Учасник-експерт
  • ая-яй
Більше
21 жовт. 2014 16:42 #94341 від maroshka
Можна подумати що Антонюка знімали по правилам. Дядя Федя ще на сесії сказав, що то рішення політичне і аж ніяк не законне. Але знову Папередник винен, що в суд не подав. Звідси і випливає - ця влада законних повноважень немає.

А самооборона спецдітище Полодюка, яке проти батька ні за яких обставин не попре

Ветры жизни меняют дорожные указатели
Ці користувачі подякували: UDAR
Тема заблокована.
  • muko
  • muko аватар
  • Елітний учасник
  • Елітний учасник
Більше
21 жовт. 2014 16:53 #94342 від muko
Відповідь від muko у темі УДАРівці ніяк не заспокояться

Але знову Папередник винен, що в суд не подав. Звідси і випливає - ця влада законних повноважень немає.

Я оце читаю ваші умозаключєнія і розумію шо вас не дарма "ударяними" називають.

А самооборона спецдітище Полодюка, яке проти батька ні за яких обставин не попре

Дєтка ти попридержала би коней, бо пацани можуть і обідітись. Самооборона нічиє ні дєтіще.
Тема заблокована.
  • maroshka
  • maroshka аватар
  • Учасник-експерт
  • Учасник-експерт
  • ая-яй
Більше
21 жовт. 2014 18:05 #94346 від maroshka
Вже образилися
ngp-ua.info/2014/10/17688

Ветры жизни меняют дорожные указатели
Тема заблокована.
  • Dj Os
  • Dj Os аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
21 жовт. 2014 19:06 #94347 від Dj Os
Відповідь від Dj Os у темі УДАРівці ніяк не заспокояться

maroshka пише: Вже образилися
ngp-ua.info/2014/10/17688

І при чому тут самооборона? Це розборки Лабазюка із Коліщаком
Ці користувачі подякували: Dentist
Тема заблокована.
Більше
21 жовт. 2014 20:03 #94348 від Rob in Hood
Я розумію,прапорщик- це феномен епічний,та деякою мірою анекдотичний.Тому ,спеціально для тебе "розжую"- візьми слово "винен" у лапки.Так зрозуміліше ?
Ці користувачі подякували: muko
Тема заблокована.
  • UDAR
  • UDAR аватар
  • Старший учасник
  • Старший учасник
Більше
21 жовт. 2014 20:24 #94350 від UDAR
Відповідь від UDAR у темі УДАРівці ніяк не заспокояться
По черзі ( із вказанням часу на відеоролику, повні фрази Полодюка , що стосуються кожного підпункту є на відео ) :
1. 3:18 " У них притензії до першого заступника" - у нас претензії до Полодюка, претензії колишньому першому заступнику ми вже оголошували і Полодюк це знав
2. 3:20 "Ми перед початком сесії зібралися із представниками іншої сторони..." - Наших представників не було
3. 6:15 "...до кінця березня місяця... " ...реально до 13 березня
4. 6:27 " вони мали виконати це вчасно "...згідно закону він мав виконати це вчасно
5. 6:30 " я не пам'ятаю яка там кількість днів "....15 днів згідно закону про що наголошувалось і на зустрічах і на сесіях
6. 6:45 "він був відправлений на початку квітня 4 чи 5 " реально 25 квітня
7. 7:00 "звільнено секретаря секретаріату за це "... звільнено не по тій статті та не у ті терміни
8. 7:10 "повторно було десь в кінці червня на початку липня "...в останніх числах липня 22..24
9.7:46 "може в грудні"..позачергових виборів не буде ( в останній рік перед черговими не проводяться по закону ) про це йому повідомлялось
10. "збирали підписи починаючи із червня місяця" - реально друга половина липня

Як можна 10 раз сказати неправду за кілька хвилин? Це норма ?Це прозорість та відкритість ? З часів Антонюка у нас змінилось лише обличчя у президії ради.
Тема заблокована.
  • UDAR
  • UDAR аватар
  • Старший учасник
  • Старший учасник
Більше
21 жовт. 2014 20:33 - 21 жовт. 2014 20:35 #94351 від UDAR
Відповідь від UDAR у темі УДАРівці ніяк не заспокояться

muko пише:

Але знову Папередник винен, що в суд не подав. Звідси і випливає - ця влада законних повноважень немає.

Я оце читаю ваші умозаключєнія і розумію шо вас не дарма "ударяними" називають.

А самооборона спецдітище Полодюка, яке проти батька ні за яких обставин не попре

Дєтка ти попридержала би коней, бо пацани можуть і обідітись. Самооборона нічиє ні дєтіще.

Це Ступак пацан ??? Тільки й вміє до жінок руки простягати...Від армії він як у свій час відкосив ? ( Не пацаняча то проблема)
Останнє редагування: 21 жовт. 2014 20:35 ким UDAR.
Тема заблокована.
Більше
21 жовт. 2014 20:45 #94352 від kolbasnik
Це Ступак пацан ??? Тільки й вміє до жінок руки простягати...Від армії він як у свій час відкосив ? ( Не пацаняча то проблема)

а до чого тут це? факти в студію або закрий пельку інтелектуал ви наш вдаряний
. ваш Окуневич й 5% не зробив того що робить Ступак та його хлопці.
Тема заблокована.
Час відкриття сторінки: 0.173 секунд
0
репостів
0
репостів