УДАРівці ніяк не заспокояться

  • UDAR
  • UDAR аватар
  • Старший учасник
  • Старший учасник
Більше
21 жовт. 2014 20:57 #94353 від UDAR
Відповідь від UDAR у темі УДАРівці ніяк не заспокояться

kolbasnik пише: Це Ступак пацан ??? Тільки й вміє до жінок руки простягати...Від армії він як у свій час відкосив ? ( Не пацаняча то проблема)

а до чого тут це? факти в студію або закрий пельку інтелектуал ви наш вдаряний
. ваш Окуневич й 5% не зробив того що робить Ступак та його хлопці.

Спитай сам у Ступака через що він "закосив" від армії, чи зможе він пригадати скільки жінок скривдив , які підряди він мав при Антонюку, а тоді і поспілкуємось чи може ти плекаєш надію що нині він перетворився на м'якого білого та пухнастого ? Так не буває, з каки цукерочку не зліпиш.
Тема заблокована.
Більше
21 жовт. 2014 21:06 #94354 від kolbasnik

UDAR пише:

kolbasnik пише: Це Ступак пацан ??? Тільки й вміє до жінок руки простягати...Від армії він як у свій час відкосив ? ( Не пацаняча то проблема)

а до чого тут це? факти в студію або закрий пельку інтелектуал ви наш вдаряний
. ваш Окуневич й 5% не зробив того що робить Ступак та його хлопці.

Спитай сам у Ступака через що він "закосив" від армії, чи зможе він пригадати скільки жінок скривдив , які підряди він мав при Антонюку, а тоді і поспілкуємось чи може ти плекаєш надію що нині він перетворився на м'якого білого та пухнастого ? Так не буває, з каки цукерочку не зліпиш.


чого я маю в нього питати? ти сам почав цей чорний піар. сказав А кажи Б .або закрий пельку. той же Алоїз написавши статейку про Окуневича та його рідню яка мешкає в Росії хоч якісь докази приводив... .
Тема заблокована.
  • UDAR
  • UDAR аватар
  • Старший учасник
  • Старший учасник
Більше
21 жовт. 2014 21:22 - 21 жовт. 2014 21:24 #94355 від UDAR
Відповідь від UDAR у темі УДАРівці ніяк не заспокояться

kolbasnik пише:

UDAR пише:

kolbasnik пише: Це Ступак пацан ??? Тільки й вміє до жінок руки простягати...Від армії він як у свій час відкосив ? ( Не пацаняча то проблема)

а до чого тут це? факти в студію або закрий пельку інтелектуал ви наш вдаряний
. ваш Окуневич й 5% не зробив того що робить Ступак та його хлопці.

Спитай сам у Ступака через що він "закосив" від армії, чи зможе він пригадати скільки жінок скривдив , які підряди він мав при Антонюку, а тоді і поспілкуємось чи може ти плекаєш надію що нині він перетворився на м'якого білого та пухнастого ? Так не буває, з каки цукерочку не зліпиш.


чого я маю в нього питати? ти сам почав цей чорний піар. сказав А кажи Б .або закрий пельку. той же Алоїз написавши статейку про Окуневича та його рідню яка мешкає в Росії хоч якісь докази приводив... .

а коректно і законно буде винести на загал медичну проблему через яку Ступак "косив" ? Назвати імена постраждалих жінок ? Вони того хочуть ?
Алоїз твій чи правильно ЮМ написав "брєд сумаседшего" , а не статейку, якщо людина ставить "лайк" подіям на майдані то це означає що він радів розтрілу українців ? Я думаю що це збочене сприйняття реальності, по аналогії : якщо виставляється фото онкохворої дитини то поглянь скільки там лайків , що ці всі люди також бажають смерті дидяти і радіють його хворобі ? Чи можливо хочуть висвітити та донести цю проблему до інших ?
Останнє редагування: 21 жовт. 2014 21:24 ким UDAR.
Тема заблокована.
Більше
21 жовт. 2014 22:06 - 21 жовт. 2014 22:07 #94357 від praporschik

Rob in Hood пише: Я розумію,прапорщик- це феномен епічний,та деякою мірою анекдотичний.Тому ,спеціально для тебе "розжую"- візьми слово "винен" у лапки.Так зрозуміліше ?


Та ще й кумедний.Допустив "лажу"(-"від шаленої люті?"),кнопочку "прав" ще не відмінили.

Ще раз звертаюсь до адміна.Закривай цей "срач".Останнє відео дало відповіді на багато запитань.А то ще будуть довго(понос-російською,пронос-українською),значить "проноситись" в цій темі.Так ніякого "електронного паперу" не вистачить.
Останнє редагування: 21 жовт. 2014 22:07 ким praporschik.
Тема заблокована.
  • Dj Os
  • Dj Os аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
21 жовт. 2014 23:35 #94358 від Dj Os
Відповідь від Dj Os у темі УДАРівці ніяк не заспокояться

1. 3:18 " У них притензії до першого заступника" - у нас претензії до Полодюка, претензії колишньому першому заступнику ми вже оголошували і Полодюк це знав

Так в чому неправдива інформація то?

3:20 "Ми перед початком сесії зібралися із представниками іншої сторони..." - Наших представників не було

Значить Роман Борисович, який піднімався перед сесію в кабінет в.о. мера мені привидився? :lol:

3. 6:15 "...до кінця березня місяця... " ...реально до 13 березня
4. 6:27 " вони мали виконати це вчасно "...згідно закону він мав виконати це вчасно
5. 6:30 " я не пам'ятаю яка там кількість днів "....15 днів згідно закону про що наголошувалось і на зустрічах і на сесіях
6. 6:45 "він був відправлений на початку квітня 4 чи 5 " реально 25 квітня
7. 7:00 "звільнено секретаря секретаріату за це "... звільнено не по тій статті та не у ті терміни
8. 7:10 "повторно було десь в кінці червня на початку липня "...в останніх числах липня 22..24
9.7:46 "може в грудні"..позачергових виборів не буде ( в останній рік перед черговими не проводяться по закону ) про це йому повідомлялось

По суті поки що важко коментувати, я ще саме уточнюю ці моменти. Але виникає резонне питання, якщо вам було відомо про порушення Закону, чому ви згадали за це лише зараз? Чому коли секретеріат Антонюка блокував роботу ви також мовчали?
І головне питання, якщо ви самі не заперечуєте відправлення клопотань 25 квітня та в останніх числах липня 22..24, то який сенс звинувачувати в непризначенні позачергових виборів Полодюка, якщо в даному випадку Верховна Рада маючи ці клопотання на руках, сама ж їх не призначила?
Чи політична сила УДАР не представлена в парламенті? - представлена. В мене вже виникає враження, що весь цей ланцюжок дискредитації хтось дуже ретельно вибудовував.
Тема заблокована.
  • Dj Os
  • Dj Os аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
21 жовт. 2014 23:43 #94359 від Dj Os
Відповідь від Dj Os у темі УДАРівці ніяк не заспокояться

Ще раз звертаюсь до адміна.Закривай цей "срач".Останнє відео дало відповіді на багато запитань.А то ще будуть довго(понос-російською,пронос-українською),значить "проноситись" в цій темі.Так ніякого "електронного паперу" не вистачить.

То звинувачуєш нас у брехні, це при тому що люди тут вільно висловлюють думки і їх ніхто не видаляє, то тепер сам штовхаєш нас до того щоб ми закрили рота усім. Ти вже визначся нарешті, продажний сайт чи ні :lol:
Тема заблокована.
  • Dj Os
  • Dj Os аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
21 жовт. 2014 23:52 #94360 від Dj Os
Відповідь від Dj Os у темі УДАРівці ніяк не заспокояться
Панове ударівці, ви вже і до самооборони добрались. :-) Тільки у вашій стратегії дискредитації Ступака є один великий недолік, самооборона - це не одна його персона, самооборона це велика кількість небайдужих активних шепетівчан, в яких є голова на плечах. Вони підтримують тих людей, яких вважають за потрібне. За вами ж я не бачив нікого, окрім цілого рядку міліціонерів, який же вас потім в своєму колі провели як бодігарти до райдержадміністрації.
Я ще одну штуку не розумію, чому якщо ви звинувачуєте Полодюка, що він позбавив людей вибору, ви робите те саме. Люди не хочуть бачити на посаді секретаря ні Ординську, ні вашу сімейну династію ударівців.
Ці користувачі подякували: Dentist, KrOt
Тема заблокована.
  • Dentist
  • Dentist аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
21 жовт. 2014 23:58 #94361 від Dentist

UDAR пише: ЮМ написав "брєд сумаседшего" , а не статейку, якщо людина ставить "лайк" подіям на майдані то це означає що він радів розтрілу українців ?

Кста, 20 лютого ЮМ був на майдані тоді біля Жовтневого і не перший раз приїздив, а де були ви тоді? коли геть сцяли вийти до людей на шепетівський майдан? Скільки тоді Степанович за вами бігав, аби ви вийшли хоч щось сказали?
Ці користувачі подякували: Dj Os, KrOt
Тема заблокована.
  • Алої3
  • Алої3 аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
22 жовт. 2014 09:12 #94362 від Алої3

kolbasnik пише:

UDAR пише:

kolbasnik пише: Це Ступак пацан ??? Тільки й вміє до жінок руки простягати...Від армії він як у свій час відкосив ? ( Не пацаняча то проблема)

а до чого тут це? факти в студію або закрий пельку інтелектуал ви наш вдаряний
. ваш Окуневич й 5% не зробив того що робить Ступак та його хлопці.

Спитай сам у Ступака через що він "закосив" від армії, чи зможе він пригадати скільки жінок скривдив , які підряди він мав при Антонюку, а тоді і поспілкуємось чи може ти плекаєш надію що нині він перетворився на м'якого білого та пухнастого ? Так не буває, з каки цукерочку не зліпиш.


чого я маю в нього питати? ти сам почав цей чорний піар. сказав А кажи Б .або закрий пельку. той же Алоїз написавши статейку про Окуневича та його рідню яка мешкає в Росії хоч якісь докази приводив... .

Ти неуважний - я ж написав, що фотографії не надрукувало з вордівського файла, і що автор не Алоїз теж написав.
Тема заблокована.
  • Алої3
  • Алої3 аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
22 жовт. 2014 09:13 #94363 від Алої3

UDAR пише:

kolbasnik пише:

UDAR пише:

kolbasnik пише: Це Ступак пацан ??? Тільки й вміє до жінок руки простягати...Від армії він як у свій час відкосив ? ( Не пацаняча то проблема)

а до чого тут це? факти в студію або закрий пельку інтелектуал ви наш вдаряний
. ваш Окуневич й 5% не зробив того що робить Ступак та його хлопці.

Спитай сам у Ступака через що він "закосив" від армії, чи зможе він пригадати скільки жінок скривдив , які підряди він мав при Антонюку, а тоді і поспілкуємось чи може ти плекаєш надію що нині він перетворився на м'якого білого та пухнастого ? Так не буває, з каки цукерочку не зліпиш.


чого я маю в нього питати? ти сам почав цей чорний піар. сказав А кажи Б .або закрий пельку. той же Алоїз написавши статейку про Окуневича та його рідню яка мешкає в Росії хоч якісь докази приводив... .

а коректно і законно буде винести на загал медичну проблему через яку Ступак "косив" ? Назвати імена постраждалих жінок ? Вони того хочуть ?
Алоїз твій чи правильно ЮМ написав "брєд сумаседшего" , а не статейку, якщо людина ставить "лайк" подіям на майдані то це означає що він радів розтрілу українців ? Я думаю що це збочене сприйняття реальності, по аналогії : якщо виставляється фото онкохворої дитини то поглянь скільки там лайків , що ці всі люди також бажають смерті дидяти і радіють його хворобі ? Чи можливо хочуть висвітити та донести цю проблему до інших ?

І не Ю.М. Хоча справа не в авторстві, а у змісті.
Тема заблокована.
Час відкриття сторінки: 0.137 секунд
0
репостів
0
репостів