УДАРівці ніяк не заспокояться

  • maroshka
  • maroshka аватар
  • Учасник-експерт
  • Учасник-експерт
  • ая-яй
Більше
20 жовт. 2014 10:54 #94295 від maroshka
Деякі думають, що вони піднялися, насправді вони спливли.......

Ветры жизни меняют дорожные указатели
Тема заблокована.
  • Алої3
  • Алої3 аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
20 жовт. 2014 11:09 #94296 від Алої3

praporschik пише: Алоїзе невже ти сам спромігся на таке?Вітаю!Але сідячи по всіх твоїх дописах на форумі,де не звучало нічого осмисленого,сумніваюсь в цьому."Лицом не вышел" як-то кажуть.Данна стаття лише доводить що писав професійний "гавнометатель" і не більше.Давно відома теза:діти за дії батьків не несуть відповідальності.Та на жаль усе лайно після цього лягає на дітей.В мене теж є рідня в Росії,може і мене звинуватиш.Мій дід покійний був комуністом і родом із Росії,то може і я комуніст?Цілком підходяще.

Забрав син із роддому дружину з немовлям.Прийшли додому.Батьки дивляться ,а немовля чорне.Батько і питае:Що сину жінка тобі зрадила з негром?Син відповідає:Та ні,то чорний кіт дорогу перебіг,коли до роддому йшла.Батько й каже:Так оце згадую,коли вів твою матір до роддому-то дорогу баран перебігав.

То я не зрозумів - ти заперечуєш проти викладених фактів, чи проти авторства Алоїза? Так, автор не Алоїз. Я тільки медіум між істиною і сайтом...)))))
Тема заблокована.
  • muko
  • muko аватар
  • Елітний учасник
  • Елітний учасник
Більше
20 жовт. 2014 15:40 #94302 від muko
Відповідь від muko у темі УДАРівці ніяк не заспокояться
Прапор скажи чесно ти лічно знакомий з окунем чи підопригорою?
Тема заблокована.
  • Dj Os
  • Dj Os аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
20 жовт. 2014 16:18 #94304 від Dj Os
Відповідь від Dj Os у темі УДАРівці ніяк не заспокояться
До честі ШАНСу їх сюжет виявився набагато виваженішим ніж 33 каналу
Тема заблокована.
Більше
20 жовт. 2014 17:10 - 20 жовт. 2014 17:15 #94305 від Sposterigach
А хто ближчий до регіоналівських слуг Хуйлу - "33 канал" чи "Шанс"?

Ось це уміляє найбільше: "...посад для дружин в управлінні освіти, земельних ділянок і доступу до де-рибану комунального майна, переданого приватним управлінським компаніям і зайдам-концесіонерам"))).
Останнє редагування: 20 жовт. 2014 17:15 ким Sposterigach.
Тема заблокована.
  • UDAR
  • UDAR аватар
  • Старший учасник
  • Старший учасник
Більше
20 жовт. 2014 18:39 #94309 від UDAR
Відповідь від UDAR у темі УДАРівці ніяк не заспокояться

Алої3 пише:

praporschik пише: Алоїзе невже ти сам спромігся на таке?Вітаю!Але сідячи по всіх твоїх дописах на форумі,де не звучало нічого осмисленого,сумніваюсь в цьому."Лицом не вышел" як-то кажуть.Данна стаття лише доводить що писав професійний "гавнометатель" і не більше.Давно відома теза:діти за дії батьків не несуть відповідальності.Та на жаль усе лайно після цього лягає на дітей.В мене теж є рідня в Росії,може і мене звинуватиш.Мій дід покійний був комуністом і родом із Росії,то може і я комуніст?Цілком підходяще.

Забрав син із роддому дружину з немовлям.Прийшли додому.Батьки дивляться ,а немовля чорне.Батько і питае:Що сину жінка тобі зрадила з негром?Син відповідає:Та ні,то чорний кіт дорогу перебіг,коли до роддому йшла.Батько й каже:Так оце згадую,коли вів твою матір до роддому-то дорогу баран перебігав.

То я не зрозумів - ти заперечуєш проти викладених фактів, чи проти авторства Алоїза? Так, автор не Алоїз. Я тільки медіум між істиною і сайтом...)))))

Ще один маразм написаний паталогоанатомом , хвора якась у нього фантазія та уявлення , мабудь через колишніх пацієнтів...
Тема заблокована.
  • UDAR
  • UDAR аватар
  • Старший учасник
  • Старший учасник
Більше
20 жовт. 2014 18:49 - 20 жовт. 2014 19:06 #94310 від UDAR
Відповідь від UDAR у темі УДАРівці ніяк не заспокояться

Dj Os пише: До честі ШАНСу їх сюжет виявився набагато виваженішим ніж 33 каналу

Скільки разів Полодюк, під час свого коротенького виступу, приводив неправдиву інформацію глядачам ? Порахувати ?
Останнє редагування: 20 жовт. 2014 19:06 ким UDAR.
Тема заблокована.
  • Dj Os
  • Dj Os аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
20 жовт. 2014 19:10 #94312 від Dj Os
Відповідь від Dj Os у темі УДАРівці ніяк не заспокояться
А скільки ви приводили неправдиву порахувати?
Тема заблокована.
  • UDAR
  • UDAR аватар
  • Старший учасник
  • Старший учасник
Більше
20 жовт. 2014 19:28 - 20 жовт. 2014 19:31 #94315 від UDAR
Відповідь від UDAR у темі УДАРівці ніяк не заспокояться
Давай! Я так зрозумів ти вже навіть сам погодився із тим що говорив Полодюк неправду і не один раз.
Останнє редагування: 20 жовт. 2014 19:31 ким UDAR.
Тема заблокована.
  • Dj Os
  • Dj Os аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
20 жовт. 2014 21:10 #94321 від Dj Os
Відповідь від Dj Os у темі УДАРівці ніяк не заспокояться
Ти не правильно мене зрозумів. Давай перелік неправдивих свідчень, тоді я і ваш приеду. А то мені вже остогидло відповідати на ваші випади, а у відповідь ви не відповідаєте на жодне запитання.
Тема заблокована.
Час відкриття сторінки: 0.158 секунд
0
репостів
0
репостів