Четвер, 11 жовтня 2012 01:00

Як з'являється алкогольна залежність?

Автор
Не всі знають, що фізіологічно, за ступенем впливу алкоголю на організм, всіх людей можна розділити на два типи: сильних і слабких. Такий розподіл може здатися дещо умовним, але, тим не менше, в організмі першого, присутній фермент, який активно розщеплює алкоголь, у другого типу - цей фермент проявляє себе вкрай слабо. Ця особливість є вродженою і часто, як не парадоксально, призводить до зайвої самовпевненості людей першої категорії.
Навпаки, у людей з низькою терпимістю до спирту залежність формується швидше, але саме низька здатність переносити алкоголь жорстко відкладається у свідомості людини як внутрішня заборона на великі дози спиртного.
Будучи гепотаксичною і нейротаксичною отрутою, алкоголь руйнує печінку і змінює людську психіку.
Є підстави вважати, що довготривале прийняття алкоголю викликає незворотні зміни в оболонках нервових клітин, а з іншого боку, призводить до формування з них специфічних нейронів, які прекрасно функціонують в стані алкогольної інтоксикації і проявляють себе як такі, що потребують спиртного! Саме так запускається механізм самознищення. "Перевербовані" нейрони починають диктувати людській свідомості мотиви, так чи інакше пов'язані з алкоголем, точніше з бажанням його спожити.
Але, фізіологічна причина алкогольної залежності хоч і є найважливішим чинником який її формує, але її не варто розглядати у відриві від психологічної складової та емоційної. Саме ця друга складова і таїть у собі найбільшу небезпеку, оскільки дозволяє людині, позбавленій твердої життєвої позиції, цілей і пріоритетів знаходити швидку тимчасову альтернативу, тимчасово втекти туди, де не існує відповідальності за скоєне і болю утрат, "забути" проблеми, які накопичились в " тверезому "світі.
Аналогічно, чим більше доводів призводить розум психічно незбалансованої, залежної людини проти чергової чарки, тим більш логічними і переконливими виявляються аргументи на її користь.
На даний момент існує безліч «методик» позбавлення алкогольної залежності за достойну плату, але найпростішим, найдешевшим і найблагороднішим з них є припинення вживання алкоголю завдяки своїй волі. До певного моменту, ви дійсно будете почувати себе погано, але через деякий час, ви самі переконаєтеся, що тверезе життя набагато цікавіше, здоровіше і якісніше.
Останнє редагування Четвер, 11 жовтня 2012 01:09

Коментарі (5)

This comment was minimized by the moderator on the site

:sigh:

This comment was minimized by the moderator on the site

Перше відео не працює

This comment was minimized by the moderator on the site

Потрібно перейти на YouTube!!!

This comment was minimized by the moderator on the site

Ну прям таки й стримує :lol: <br />http://i1.i.ua/prikol/thumb/9/4/941449.jpg

This comment was minimized by the moderator on the site

На другому відео зірочки на задньому плані якби натякають... :-*

Коментарі відсутні

Залиште ваш коментар

  1. Можете коментувати як гість, але ліпше Зареєструйтесь або авторизуйтесь
Вложения (0 / 6)
Поделиться вашим местоположением