Інвестиції в людські ресурси, здійснені у вигляді підвищення зарплати або найму співробітника, удаваного більш перспективним, ніж його попередник, - це часто буває вдалим вкладенням. І все ж далеко не завжди. Тренінг як форма інвестування в людей більш надійний. Тому радимо відвідати тренінги у Львові.

У широкому сенсі тренінг (training - англ.) - це тренування, засвоєння і відпрацювання будь-яких умінь і навичок.

У сфері розвитку бізнесу та особистості тренінг - це форма навчання, яка відрізняється високим ступенем інтенсивності і інтерактивності.

Інтенсивності - тому що за одиницю часу учасники тренінгу набувають зазвичай більше знань, умінь і навичок, ніж студенти вузів або слухачі традиційних курсів підвищення кваліфікації.

Інтерактивності - тому що всі учасники тренінгу активно діють на його протязі, беруть участь в ігрових та інших вправах, задають питання один одному і тренеру, діляться своїм досвідом, висловлюють пропозиції і припущення.

Тренінг - це сконцентрований досвід сотень тисяч людей, які, діючи, помиляючись і навчаючись на своїх помилках, відшліфовували вміння і навички в тій чи іншій області. Тренінг - універсальний підсумок цих зусиль, у багатьох випадках - оптимальний спосіб навчання для дорослих.

Тренінг триває, як правило, від одного до чотирьох днів, по 8 годин на кожному з днів. Рідше застосовуються тренінги, що складаються з меншого або більшої кількості днів, а також включають менша або більша кількість робочих годин в один день. У більшості випадків тренінг проходить три дні поспіль, з 9.00 до 18.00, з перервою на обід і 10-20-хвилинними перервами після кожних 1-1,5 годин роботи. Бувають, звичайно, тренінги, що відрізняються від описаних по загальній тривалості і внутрішньому розподілу часу, наприклад, одноденні або тривають більше чотирьох днів. Але такі менш поширені.
Види, форми і методи роботи в ході тренінгів можуть бути найрізноманітнішими.