Створення благородних і комфортних умов життя вважається природним і зрозумілим бажанням будь-якої людини, особливо забезпечуючої особисте матеріальне благополуччя наполегливою працею і ретельними зусиллями. Напевно будь-якому власнику великого заміського особняка хотілося б в ньому підтримувати завжди чистоту, мати вчасно випраний і ідеально вигладжений весь свій одяг, не наспіх розігрітою їжею в мікрохвильовці харчуватися, а свіжо приготовленою апетитною стравою. Але як цього всього домогтися в умовах зайнятості постійної в своїй роботі або бізнесі?

Очевидно що для цього потрібна домогосподарка Львів. Ще не так давно наймання домогосподарки мали можливість собі дозволити лише люди відмінно забезпечені. Традиційно були це сім'ї працівників номенклатури. В час СРСР це не дуже віталось (все це радянської ідеології не подобалося), хоча багато держслужбовців тримали в своїх оселях прислугу. Світогляд, що відмінна господиня з усім повинна керуватися сама, існує і зараз, хоча в країні і лад вже не той, і життя має інший уклад, і майже всі цінності не ті.

Зараз домробітниця елементарно потрібна в житло людей, які чимало часу проводять на роботі, в роз'їздах і відрядженнях, мають пристрасті, що вимагають додаткового вільного часу. Їм ніколи займатися такими простими, на перший погляд, повинностями по житлу як прибирання, прасування і прання білизни і т.д. Саме домробітниця на себе бере дані повинності.

Домробітниця потрібна, щоб виконувати нижче перелічені роботи в будинку або в квартирі:

1. В у всіх кімнатах будинку або квартири волога і сухе прибирання;
2. Генеральне прибирання, весь будинок повністю;
3. Повинна провітрити під час прибирання всі приміщення
4. Чи використовувати застосування дезінфікуючі і миючі засоби (за погодженням з власниками);
5. В обов'язки входить якісне миття дзеркал і вікон;
6. Вона пере і прасує одяг та постільну білизну;
7. Виконуєт сортування одягу, розкладає все речі по місцях;
8. прибирає пил зі стелі і стін, протирає шафи, полиці, інші поверхні і маленькі речі в інтер'єрі;
9. Поливає квіти і вазони, протирає листочки від пилу і забруднень;
10. Застосовує пилосос для м'яких меблів і килимів, чистить килими миючими засобами;
11. Чистить кахель, раковини унітази у ванній кімнаті, душову кабіну та багато іншого.