Понеділок, 27 березня 2017 15:49

Три товариша по-шепетівськи

Автор Ірина Баранова
Наприкінці березня на базі Харківського Національного університету Повітряних Сил відбувся відкритий чемпіонат Повітряних Сил Збройних Сил України з рукопашного бою, в якому прийняла участь команда Повітряного командування "Захід".

За підсумками проведених змагань в категорії понад 90 кілограмів перше місце виборов офіцер Шепетівського зенітного ракетного полку старший лейтенант Антон Кобринець. Ця з частина дала ще двох успішних учасників змагань: третє призове місце у категорії до 84 кілограмів зайняв солдат строкової служби Антон Анцібор та четверте місце у категорії до 89 кілограмів привіз з Харкова його товариш солдат строкової служби Антон Жовтобрюх.

«Звичайно, було досить важко вибороти перемогу, бо на змаганнях проти кожного з нас виходили досить сильні суперники: всі мають перший спортивний розряд чи є діючими кандидатами у майстри спорту. Тож надійний шанс взяти перевагу могло дати попереднє вивчення тактики супротивника. Ми уважно стежили за всіма виступами кожного та розбирали слабкі та сильні сторони борців, будували тактику бою, виходячи  з принципу: «Кращий захист - напад»» - ділиться таємницею успіху команди володар «золота» Антон Кобринець.

Вітаємо тезок з високими показниками та перемогою!

Коментарі (0)

Коментарі відсутні

Залиште ваш коментар

Можете коментувати як гість, але ліпше Зареєструйтесь або авторизуйтесь
Вложения (0 / 6)
Поделиться вашим местоположением