У Шепетівці відбувся турнір з петанку серед дитячих дворових команд

Автор Олег Шмельов 14 листопада 2023, 13:04

13 листопада Шепетівським міським центром фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» було проведено турнір з петанку серед дитячих дворових команд мікрорайону Шепетівської гімназії №4.

ПЕТАНК – це дуже багатогранна дисципліна. Гра, яка здійснює загальний фізичний та розумовий розвиток, адже тут необхідно не лише потрапити в ціль (якомога ближче до стартової кулі), а й продумати стратегію для команди, щоб здобути перемогу. Гру можна проводити як для двох учасників, так і для шести в одній команді. Петанк може проводитися як в приміщенні, так і на подвір’ї.

У турнірі взяли участь 10 команд по три дитини у кожній команді віком від 10 до 16 років. Турнір проводився по коловій системі в одне коло.

Змагання були веселими та запеклими, адже кожен хотів перемогти. Відтак, перемогу у змаганнях здобула команда «ЗИМОВА СОНАТА», друге місце виборола – «АБСОЛЮТ» та третьою стала команда «ВСЕСВІТНІ СПОРТСМЕНИ»

Команда переможець та призери були нагороджені кубками, грамотами, медалями та подарунками Центру.