У Шепетівці відбувся чемпіонат міської територіальної громади з баскетболу 3х3

Автор 09 лютого 2023, 10:53

7 лютого 2023 року у спортивному залі НВК №1 відділом у справах сім’ї, молоді та спорту Шепетівської міської ради було організовано та проведено чемпіонат Шепетівської міської територіальної громади з баскетболу 3х3 серед юнаків та дівчат 7-8 класів загальноосвітніх шкіл І-III ступенів.

До участі у чемпіонаті було заявлено 10 команд юнаків (СЗОШ №2, Гімназія №6, НВК №1 три команди, ЗОШ №1, НВК №2, ЗОШ-гімназія, ЗОШ І-III ступенів №3 дві команди, Плесенська гімназія), які були поділені на дві групи по 5 команд. До фінальної стадії проходили команди які посіли 1-2 місця у групах відповідно, фінальні матчі проходили за коловою системою) та 4 команди дівчат (НВК №1, Гімназія №4, Плесенська гімназія, ЗОШ №1).

У підсумку серед команд дівчат перемогу здобула команда НВК №1 (Шевчук Аліна, Львівська Анастасія та Саміло Христина).

Друге місце посіла команда Плесенської гімназії (Попович Дарина, Іщук Вероніка, Корчак Сніжана, Ярчевська Софія).

Третє місце за командою Гімназії №4 (Лаврук Лілія, Лукашенко Вікторія, Школьник Катерина та Кімейчук Анастасія).

До фінальної стадії у юнаків пройшли 4 команди:

• Гімназія №6;
  • НВК №1 (перша команда);
  • ЗОШ №3 (перша команда);
  • НВК №1 (друга команда).

Перше місце виборола команда НВК №1\1 (Кривий Назар, Лінник Максим та Колесник Макар).

Друге місце посіла команда НВК №1\2 (Паляниця Артем, Шамасурян Арман, Карагодов Денис).

Третьою стала команда ЗОШ №3\1 (Бондаренко Артем, Масник Роман, Кондратець Роман та Войтюк Дмитро).

Команда-переможець та призери чемпіонату були нагороджені грамотами медалями та кубками відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Шепетівської міської ради.