Четвер, 09 листопада 2017 20:26

На суботу шепетівчанами заплановано масові акції протесту

Автор

Сьогодні з 10 ранку до 16 години вечора на околицях Шепетівки відбулась попереджувальна акція блокування дороги національного значення "Хмельницький – Рівне". Люди, як і міська влада чекали звістки від власника ТОВ "Шепетівка Енергоінвест", який обіцяв погасити борг перед НАК "Нафтогаз України" в найкоротший час.

Ми дізнались останні новини щодо погашення заборгованості у міського голови Михайла Полодюка:

Телефонна розмова з Андрієм Карпенком відбулась близько 17 вечора. Пан Карпенко запевним мене, що є усна домовленість з одним із київських банків про отримання кредиту на потрібну суму. Він вже зібрав гарантійні документи. Його зустріч з банком проходила сьогодні з 17.00 до 19.00. Завтра до обіду банком має бути прийнято відповідне рішення, про що він повідомить мене особисто.

Ініціативній групі мітингарів вже донесли цю інформацію, але вони мало вірять в обіцянки київського бізнесмена. Тому, сподіваються на краще, але готують на суботу повноцінне блокування доріг навколо Шепетівки, щоб за проблему нашого міста не забували у вищих ешелонах державної влади.  11 листопада о 10 ранку на розвилці Славута - Новоград-Волинський планується збір шепетівчан.

Коментарі (3)

This comment was minimized by the moderator on the site

Славута, Новоград і Рівне за Антонюка не голосували, а через придурків не можуть потрапити додому. Де справедливість?

This comment was minimized by the moderator on the site

Дядя якщо ви не з нашого району-це не дає вам право обзивати Шепетівчан придурками.Добре що у вас все добре-тепленько у домівках.Якщо вам щось не подобається звоніть на гарячу урядову лінію1545-ВАМ ТАМ 100% ДОПОМОЖУТЬ-скажіть їм ,які придурки ці...

Дядя якщо ви не з нашого району-це не дає вам право обзивати Шепетівчан придурками.Добре що у вас все добре-тепленько у домівках.Якщо вам щось не подобається звоніть на гарячу урядову лінію1545-ВАМ ТАМ 100% ДОПОМОЖУТЬ-скажіть їм ,які придурки ці Шепетівчани.

Детальніше
This comment was minimized by the moderator on the site

Не звертайте уваги, підозрюю, що Василь і Король зі Славути- пацієнти однієї клініки, можливо навіть тумбочка і вайфай один на двох.

Коментарі відсутні

Залиште ваш коментар

  1. Можете коментувати як гість, але ліпше Зареєструйтесь або авторизуйтесь
Вложения (0 / 6)
Поделиться вашим местоположением