Понеділок, 31 липня 2017 12:25

Шкількі автобуси на Шепетівщині потребують заміни

Автор

Парк шкільних автобусів по області ста­новить 389 одиниць, з яких 349 задіяно у підвезенні, 22 потребують часткового ремонту і стоять у резерві, 12 підлягає списанню, а шість передано у військкомати.

"В області 33 шкільних автобуси із терміном експлуатації понад 15 років, 14 з них потребують негайної заміни, насамперед у Білогірському, Віньковецькому, Ізяслав­ському, Новоушицькому, Старокостянтинівському, Хмельницькому, Шепетівському районах, Дунає­вецькій міській та селищній, Берездів­ській, Ленковецькій, Судилківській. Чорноострів­ській сільських об’єднаних територіальних громадах", - повідомляє директор Департаменту освіти і науки ОДА Олег Фасоля.

Загалом, за словами пана Фасолі, наявна кількість шкільних автобусів не забезпечує підвезення всіх учнів, які цього потребують, – саме шкільним автобусом. Тому на місцях доводиться залучати транспортні засоби місцевих господарств та підприємств на умовах оренди.

Адміністратор

Адміністратор сайту Шепетівки

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Коментарі (3)

  1. myron

Наступний дерибан бабла! Деякі автобуси шкільні не виїжджали з боксів з моменту отримання!!! А хтось на них вже око положив!

  Вложения
  Guest
  1. Dj Os    myron

Деякі це які? Напишіть конкретно

  Вложения
  Guest
  1. Іван

Якщо держава не турбується про свою молодь, в такоі держави не буде майбутнього.

  Вложения
  Guest
Коментарі відсутні

Залиште ваш коментар

Можете коментувати як гість, але ліпше Зареєструйтесь або авторизуйтесь
Вложения (0 / 6)
Поделиться вашим местоположением