Вівторок, 24 квітня 2018 17:38

У шепетівській лікарні реконструюють приміщення хірургічного відділення

Автор

19 квітня у Хмельницькій ОДА відбулось засіданні комісії для оцінки по відбору інвестиційних програм і проектів, які можуть реалізовуватися у 2018 році за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку, що відбулося в приміщенні Кабінету Міністрів України. Під час засідання посадовці представляли проекти від Хмельниччини.

Як зазначає Олег Гуменний, всього для області передбачено 236,008 млн.грн. на 52 проекти. Це зокрема, 29 нових проектів на суму 126,7 млн.грн., 22 перехідних проекти  на суму 109,3 млн.грн. та 1 –  погашення кредиторської заборгованості по реконструкції очисних споруд, смт. Летичів 159,3 тис. грн.

32 з цих 52 проектів плануються до введення в експлуатацію вже у 2018 році, додає посадовець.

За результатами засідання комісії 19.04.2018р. прийнято рішення по 12 проектах, які будуть вводитись в експлуатацію у 2018 році  у декількох галузях. 

Пощастило і Шепетівській центральній районній лікарні по вул. В.Котика, 85. За кошти фонду відбудеться реконструкція приміщень хірургічного відділення. Роботи планують завершити до кінця року.

Люди, участвующие в этой беседе

Коментарі (1)

This comment was minimized by the moderator on the site

Друзі, в Шепетівській ЦРЛ працює хірургом прекрасна Людина, ерудований Лікар МИХАЙЛО ВІКТОРОВИЧ СИДОРЧУК! Минулого літа у мене гостювала товаришка із Росії.Зомбована "бандерівською" інформацією, вона довший час не наважувалась приїздити на...

Друзі, в Шепетівській ЦРЛ працює хірургом прекрасна Людина, ерудований Лікар МИХАЙЛО ВІКТОРОВИЧ СИДОРЧУК! Минулого літа у мене гостювала товаришка із Росії.Зомбована "бандерівською" інформацією, вона довший час не наважувалась приїздити на Україну,хоч сама уроженка наших місць. По приїзду я довідалась,що вона має хворобу, з якою безрезультатно бореться упродовж кількох років. Зневірену, я умовила її проконсультуватись і в нашого лікаря. Михайло Вікторович оглянув пацієнтку і одразу поставив ПРАВИЛЬНИЙ діагноз, призначив лікування, яке невдовзі позбавило жінку виснажливої хвороби! Яким було її здивування, коли уважний та доброзичливий Лікар , котрий витратив на її лікування не одну годину, НІЯКИХ ГРОШЕЙ із пацієнтки НЕ ВЗЯВ! Жінка досі передає Михайлу Вікторовичу ДОЗЕМНИЙ УКЛІН, адже саме він показав їй таку Україну, у якій ми всі хотіли б жити!

Детальніше
Коментарі відсутні

Залиште ваш коментар

  1. Можете коментувати як гість, але ліпше Зареєструйтесь або авторизуйтесь
Вложения (0 / 6)
Поделиться вашим местоположением