П'ятниця, 07 липня 2017 19:19

У Шепетівській ЦРЛ відремонтували урологічне відділення

Автор

Як розповів  завідувач  урологічного відділення центральної районної лікарні  Олександр Краєвський, впродовж 2016‑2017 років в урологічному відділенні було проведено ряд ремонтних робіт, які значно покращили умови перебування пацієнтів у відділенні та підвищили якість послуг, які надаються. На потреби відділення міською радою регулярно виділялися кошти, загалом більш ніж 120 тисяч гривень. Про це повідомив інформаційний відділ органу самоврядування.

За рахунок такої допомоги в приміщенні відділення було відремонтовано стелю, підлогу,  встановлено панелі на стінах, а також, закуплено апаратуру для проведення  урологічних операцій.

Олександр Миколайович розповів  і про спонсорську допомогу, завдяки якій у харчоблоці з'явилися нові вікна. У відділенні встановлено новий вхідний блок в операційне відділення. Наявність просторої душової та оновлені вбиральні, також, роблять проходження лікування комфортнішим.

Адміністратор

Адміністратор сайту Шепетівки

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Коментарі (1)

  1. Guest

Забыли написать!!!Что ремонт проходил в то время когда больные в послеоперационный период лежат в стационаре.С отрытыми ранами.Которые нельзя не проветривать.проходя по коридору за Вами оставались следы,поскольку там большой слой пыли.Зато...

Забыли написать!!!Что ремонт проходил в то время когда больные в послеоперационный период лежат в стационаре.С отрытыми ранами.Которые нельзя не проветривать.проходя по коридору за Вами оставались следы,поскольку там большой слой пыли.Зато одетым заходить нельзя.Ремонт это не самое главное. А Вот отношение к человеческому здоровью и професионализм,Вот что должно быть на высоте..А как же клятва Гипократу????..Вы не лечите ,Вы калечите!!!!Я молчу уже за суммы которые вы требуете! !!За свое "скот ское"отношение.

Детальніше
  Вложения
  Guest
Коментарі відсутні

Залиште ваш коментар

Можете коментувати як гість, але ліпше Зареєструйтесь або авторизуйтесь
Вложения (0 / 6)
Поделиться вашим местоположением