П'ятниця, 25 травня 2018 00:46

Розбійника, який напав на жінку у її ж будинку, позбавили волі на 7 років

Автор

23 травня 2018 року вироком Шепетівського міськрайонного суду Хмельницької області визнано громадянина Р. винуватим у вчиненні злочину, передбаченого ч. 3 ст. 187 КК України – вчинення розбійного нападу з метою заволодіння чужим майном з погрозою застосування насильства, небезпечного для життя чи здоров’я особи, яка зазнала нападу, поєднаний з проникненням у житло та призначено покарання у виді позбавлення волі на строк 7 років з конфіскацією майна, крім житла .

Подія сталася 9 лютого 2017 року, близько 09 години 40 хвилин. Р., одягнувши рукавички, взяв із собою ніж з подвійним руків’ям типу «метелик», пляшечку розчину аміаку та сигнальний пістолет, умисно безперешкодно через вхідні двері проник в приміщення житлового будинку, в якому перебувала потерпіла. Діставши пістолет, погрожував його застосуванням та вимагав відкрити сейф з грошовими коштами. З метою втечі жінка побігла на другий поверх будинку і в цей час Р. був затриманий працівниками поліції.

В судовому засіданні обвинувачений вину у вчиненні інкримінованого йому злочині визнав частково, кваліфікував свої дії як грабіж, у вчиненому розкаявся.

Вирок законної сили не набрав і може бути оскаржений до Апеляційного суду Хмельницької області.

До набрання вироком законної сили обвинувачений буде утримуватись під вартою.

Шепетівський міськрайонний суд Хмельницької області

Коментарі (0)

Коментарі відсутні

Залиште ваш коментар

  1. Можете коментувати як гість, але ліпше Зареєструйтесь або авторизуйтесь
Вложения (0 / 6)
Поделиться вашим местоположением