Субота, 17 березня 2018 20:27

Купити шепетівський кінотеатр знайшовся аж один бажаючий

Автор

15 березня відбулось засідання конкурсної комісії з питань проведення конкурсу з продажу об'єкта комунальної власності м.Шепетівка - будівлі міського центру культури та дозвілля ім. М.Островського разом із земельною ділянкою.

Однією із умов конкурсу є часткове збереження профілю (не менше 40 глядацьких місць) та ввести об'єкт в експлуатацію не пізніше 4-х років з моменту укладання договору купівлі-продажу будівлі.

На засідання було запрошено інвестора, який подав заявку на конкурс – ТОВ «Виробниче об'єднання КМЗ». Учасник конкурсу повідомив, що після запуску оновленого кінотеатру там буде діяти торгово-розважальний центр «Островський», де буде працювати кінозал (біля 100 глядацьких місць), піцерія та кафе.

Також конкурсна комісія повідомила інвестора, що міська влада готова реструктуризувати виплату вартості об'єкту. Водночас, із сплатою внесків інвестор зобов'язується проводити реконструкцію будівлі та поступово вводити в експлуатацію заплановані об'єкти розважального центру. Також інвестор погоджується із тим, що власником будівлі та прилеглої земельної ділянки він стане після сплати останнього внеску та виконання гарантійних умов.

BizFinPro

Наразі конкурсна комісія оголосила перерву в роботі для узгодження умов та надання інвестором гарантій.

Інформаційний відділ Шепетівської міської ради

Останнє редагування Субота, 17 березня 2018 20:32
Адміністратор

Адміністратор сайту Шепетівки

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Коментарі (12)

 1. bomba

Щось темне минуле в цього підприємства, і капітал в 500 тисяч малуватий. https://opendatabot.com/c/38578381

  Вложения
  Guest
 1. bomba

До речі керівником цього підприємства є Садик Олексій Вікторович, який йшов у Шепетівську міську раду від "Батьківщини". Про всі його підприємства і "заробітки" описано в проекті Наші Гроші

Детальніше
  Вложения
  Guest
 1. LuK

Точно нічого нового , піцерія, кафе, кіно...

  Вложения
  Guest
 1. myron

Та хоть щось а не руїна серед міста

  Вложения
  Guest
 1. либерман

Дивні люди, все не так. Не вгодиш вам

  Вложения
  Guest
 1. Guest

Власником ТОВ «Київський машинобудівний завод» є Олексій Садик, підприємство якого, за даними сайту “Наші гроші”, у 2008-2012 р.р. виграло тендерів на 47,49 млн грн. Окрім того, Садику належить ТОВ «Виробниче об’єднання «КМЗ» (Київ).

Інший...

Власником ТОВ «Київський машинобудівний завод» є Олексій Садик, підприємство якого, за даними сайту “Наші гроші”, у 2008-2012 р.р. виграло тендерів на 47,49 млн грн. Окрім того, Садику належить ТОВ «Виробниче об’єднання «КМЗ» (Київ).

Інший власник майнового комплексу, який отримав його від «Київського машинобудівного заводу» шляхом відчуження, є ТОВ “Виробничий комплекс “Пульсар” (Київ), прописане за столичною адресою: вул. Академіка Туполєва, 17 Ж. Засновником і директором зазначається Руслан Кльова.

Також Кльова є діючим директором київського «Виробничого об’єднання «КМЗ», яке належить Олексію Садику з «Київського машинобудівного заводу». До того ж адреса «Виробничого об’єднання «КМЗ» ідентична прописці ТОВ “Виробничий комплекс “Пульсар”, яке отримало майновий комлекс паливного складу комунального підприємства „Облпаливо” з Хмельниччини.

Детальніше
  Вложения
  Комментарий последний раз редактировался в близько 4 місяців тому пользователем admin admin
 1. myron

Напрошується питання яка доля підприємств які попали під крило КМЗ????

  Вложения
  Guest
 1. myron

Хоча коли проскакують морди можновладські вихідці з Шепетівки які за рахунок цього міста пробили собі дорогу в життя! Хочеться вірить в краще але швидше за все ідея терпить крах!

  Вложения
  Guest
 1. Mariya_sheva

Краще реальна людина, з реальними планами на реконструкцію нашого багатостраждального кінотеатру , аніж якісь бандюки з метою перепродажу будівлі та землі,а то і взагалі Бог зна на що!!!!

  Вложения
  Guest
 1. etg.ukr

"Інвестор погоджується із тим, що власником будівлі та прилеглої земельної ділянки він стане після сплати останнього внеску та виконання гарантійних умов"... Вважаю це розумним ходом з боку місцевої влади та ще раз підкреслює тверді наміри...

"Інвестор погоджується із тим, що власником будівлі та прилеглої земельної ділянки він стане після сплати останнього внеску та виконання гарантійних умов"... Вважаю це розумним ходом з боку місцевої влади та ще раз підкреслює тверді наміри інвестора!!! Як для мене, краще в місті відновити культуру кіно і позбутися від цього архітектурного неподобства!!! Сподіваюся, що ми ще сходимо на прем'єру зі своїми дітьми! Потрібно вірити у все добре!

Детальніше
  Вложения
  Guest
 1. rudenkoivan

Ось у нас доброзичливців вистачає! Хоче зробити людина для міста щось добре, а ви відразу поналітали як шуліки ... Місцеві не могли, а киянин хоче! Так давайте ми будемо заважати. Багато чого досягли? Скажіть краще де літак, який поруч стояв ???...

Ось у нас доброзичливців вистачає! Хоче зробити людина для міста щось добре, а ви відразу поналітали як шуліки ... Місцеві не могли, а киянин хоче! Так давайте ми будемо заважати. Багато чого досягли? Скажіть краще де літак, який поруч стояв ??? не розумію(

Детальніше
  Вложения
  Guest
 1. myron

В металоломі той літак а хтось міцу купив!

  Вложения
  Guest
Коментарі відсутні

Залиште ваш коментар

Можете коментувати як гість, але ліпше Зареєструйтесь або авторизуйтесь
Вложения (0 / 6)
Поделиться вашим местоположением