Місцеві вибори 2015

Більше
22 жовт. 2015 15:20 #102624 від НЕкремлебот
Відповідь від НЕкремлебот у темі Місцеві вибори 2015
Три місяці назад померла бабуся в списках відсутня, так що мертві душі коли треба викреслюються.
А от добрий десяток років назад закінчивший інститут та приїхавший з Київа брат вже третій раз голосує з заявами та різними маневрами, бо в списки виборців його ніяк не можуть добавити (прописаний тут весь час, на нього навіть будинок оформлений)

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Anykey
  • Anykey аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
22 жовт. 2015 16:22 #102627 від Anykey
Відповідь від Anykey у темі Місцеві вибори 2015

Ти так це безапеляційно заявляєш, значить знаєш процедуру. ;) Підскажи, будь ласка, крок за кроком, як із списку мають видалятись мертві душі.

Існує Відділ ведення Державного реєстру виборців, який отримує зарплату за рахунок коштів бюджету міста. Його начальник повністю підпорядкований міському голові. Або хтось з них не на своєму місці, або хтось погано виконує свою роботу. Але в результаті цього всього, місто йде на вибори, маючи +2000 мертвих душ, і мінус кілька тисяч людей, які по якихось причинах не отримали запрошення. Про яку легетимність виборів, за таких умов, можна говорити? І хто має понести за це відповідальність ?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
22 жовт. 2015 18:14 #102632 від Dj Os
Відповідь від Dj Os у темі Місцеві вибори 2015
Ну от ти знову починаєш воду лити, і довести свої слова "В наш час немає абсолютно ніяких технічних проблем" не можеш. Я так само обурений якістю списків, але тут винити лише реєстр на місяцях безглуздо.
От якщо померла людина, то звідки реєстр має дізнаватись про її смерть? Чи якщо людина виїхала в інше місто. У нас же паспортний не передає списки в держреєстр, бо немає такого розпорядження. Я можу помилятись, але щось таке чув.

А от добрий десяток років назад закінчивший інститут та приїхавший з Київа брат вже третій раз голосує з заявами та різними маневрами, бо в списки виборців його ніяк не можуть добавити (прописаний тут весь час, на нього навіть будинок оформлений)

Твому брату треба себе перевіряти у списках не лише напередодні чи під час виборів просто.

Взагалі проблема списків актуальна, при чому для всієї України. Але тим не менш, фальсифікувати вибори через мертві душі не так просто, якщо на дільницях є спостерігачі.
Як на мене то більше проблемним може бути саме підрахунок голосів, бо на ці вибори Закон ппц який складний вони придумали.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
22 жовт. 2015 20:36 #102635 від НЕкремлебот
Відповідь від НЕкремлебот у темі Місцеві вибори 2015

Островський О.В. пише: Твому брату треба себе перевіряти у списках не лише напередодні чи під час виборів просто.

Ну звичайно ж))))
Проблема в тому що це він щось не так чи невчасно зробив. Це він повинен перевіряти у списках і доводити їх до ладу. А відділ ведення державного реєстру виборців чепати не можна, хай і далі отримує зарплату, не будем бентежити шановних...

Але тим не менш, фальсифікувати вибори через мертві душі не так просто, якщо на дільницях є спостерігачі.

Елементарно. Скласти вдвоє-втроє замість одного бюлетня два і кинути їх у скриньку як один. Одна людина може це зробити чотири рази на цих виборах, якщо не помиляюсь. Якщо спостерігач в цей час стоїть хоч за пару кроків - побачити це майже неможливо.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • GoBLin
  • GoBLin аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
  • Все возможно :)
Більше
22 жовт. 2015 20:59 #102636 від GoBLin
Відповідь від GoBLin у темі Місцеві вибори 2015
Всех чиповать и по чипу проводить голосование))

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
22 жовт. 2015 21:26 #102637 від Dj Os
Відповідь від Dj Os у темі Місцеві вибори 2015

Ну звичайно ж))))
Проблема в тому що це він щось не так чи невчасно зробив. Це він повинен перевіряти у списках і доводити їх до ладу. А відділ ведення державного реєстру виборців чепати не можна, хай і далі отримує зарплату, не будем бентежити шановних...

На потрібно чіпати, за що я і кажу. Але зазделегіть, а не в останній момент.

Елементарно. Скласти вдвоє-втроє замість одного бюлетня два і кинути їх у скриньку як один. Одна людина може це зробити чотири рази на цих виборах, якщо не помиляюсь. Якщо спостерігач в цей час стоїть хоч за пару кроків - побачити це майже неможливо.

Гарно фантазуєш, але для початку ті бюлетні треба отримати. А члени комісії видають їх лише за присутності та за паспортом.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
22 жовт. 2015 21:47 - 22 жовт. 2015 21:50 #102638 від praporschik
Відповідь від praporschik у темі Місцеві вибори 2015
Даремно сперечаєтесь.Масові фальсифікації на рівні рядового виборця не робляться.Мінімум це може бути голова виборчої дільниці.що теж малоймовірно.А от на рівні голови територіального+держреєстр вже більш схоже на правду.Людський фактор жадібності та безнаказаності ніхто не відміняв.

А з держреєстром в нас таки бардак повний.Колись практикувався перепис населення через певну кількість років.Та вже давно не памятаю щоб ходили люди і перевіряли данні про мешканців міста.
Останнє редагування: 22 жовт. 2015 21:50 ким praporschik.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
22 жовт. 2015 21:52 #102639 від 259051213422@odnoklassniki.com

Островський О.В. пише: Гарно фантазуєш, але для початку ті бюлетні треба отримати. А члени комісії видають їх лише за присутності та за паспортом.

Та ну!? :ohmy: А мене допіру переконували, що якшо "не підеш на вибори, то твій голос хтось використає". Я здогадувався, що це, мабуть, не так просто - інакше це не виборча процедура, а пародія. Раз голоси тих, хто не йде на вибори, як у нас кажуть "хтось забере", раз це можливо хоча б теоретично - то нашо взагалі псувати стільки паперу?
А воно бач як - комісія, паспорт, всі діла... :dry: Прям камінь з душі!

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
22 жовт. 2015 22:05 #102640 від Dj Os
Відповідь від Dj Os у темі Місцеві вибори 2015
Я от думаю ти свідомо тролиш, чи в тебе отаке виходить? Лозунг "не підеш на вибори, то твій голос хтось використає" не передбачає фактичного використання твого голосу. Цей заклик був актуальний на загальноукраїнскьих виборах, коли були каруселі, а якщо явка виборців висока, то фальсифікаторам значно важче обрати підходящі для них дільниці.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • LuK
  • LuK аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
22 жовт. 2015 22:22 #102642 від LuK
Відповідь від LuK у темі Місцеві вибори 2015
я так зрозуміла що пункт "не підтримую жодного" (кандидата/патрію) у бюлетнях цього разу теж відсутній? :dry:

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.179 секунд
0
репостів
0
репостів