Місцеві вибори 2015

Більше
10 жовт. 2015 19:04 #102315 від 259051213422@odnoklassniki.com

Островський О.В. пише:

Якщо ти мені скажеш, що це наші депутати тут посовєщались, і без благословення "центру" обрали в.о якого вважали за потрібне - буду дуже довго сміятись. :lol:

\
Все значно простіше - рішення про вибори чомусь не приймала Верховна Рада, лише вона має такі повноваження. Це все пропри те, що подання відправлялось 3 рази.

Аааа... ну я ж кажу вчасно трапилась війна. Скільки таких шепетівок по Україні? Переділ сфер впливу відбувся, уже і "мінські домовленості" раптом чарівним чином почали діяти. То ними усі зад підтирали, а тут на тобі - ну прям в один день. По нас стріляють - ну нічо, це "поодинокі випадки", гепнули по посту з РПГ - теж не страшно, це вони випадково. Хоча раніше це було "терористи і далі продовжують порушувати мінські домовленості" і "давайте летальне озброєння".
От тепер можна і на вибори добро давати. Свої люди уже поставлені де треба.
І те що Рада не давала добра 3 роки - лише зайвив раз, як на мене, підтверджує усе про що ми тут говоримо - от нема законно обраної влади 3 роки (!) - і нічо :lol: Все на свому місці. Що якби натякає - вибирай ти її, не вибирай - а вони, знай, своєї. Ну хай назначать ще раз того ж Полодюка (як я уже писав - особисто мені він дуже подобається) - чи кого їм там треба. Жили ж без мера 3 роки, проживемо і 4.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
10 жовт. 2015 19:20 #102317 від Dj Os
Відповідь від Dj Os у темі Місцеві вибори 2015
Полодюка вони точно не призначили б, він же не з БПП. Треба щоб всі були або від Порошенка або від Яценюка :-)

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • nksh
  • nksh аватар
  • Старший учасник
  • Старший учасник
Більше
10 жовт. 2015 22:06 - 10 жовт. 2015 22:06 #102320 від nksh
Відповідь від nksh у темі Місцеві вибори 2015

Островський О.В. пише:

Якщо ти мені скажеш, що це наші депутати тут посовєщались, і без благословення "центру" обрали в.о якого вважали за потрібне - буду дуже довго сміятись. :lol:

\
Все значно простіше - рішення про вибори чомусь не приймала Верховна Рада, лише вона має такі повноваження. Це все пропри те, що подання відправлялось 3 рази.

байка вже застаріла, не зробив Полодюк вчасно подання до ВР, перше звернення пішло лише після шуму на сесії. І взагалі скільки ти ще можеш людям " лапшу вішати"?
Останнє редагування: 10 жовт. 2015 22:06 ким nksh.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  •  аватар
  • Відвідувач
  • Відвідувач
10 жовт. 2015 22:36 #102323 від
Відповідь від у темі Місцеві вибори 2015
якось так
Долучення:

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
10 жовт. 2015 22:44 #102325 від Dj Os
Відповідь від Dj Os у темі Місцеві вибори 2015

Полодюк вчасно подання до ВР, перше звернення пішло лише після шуму на сесії. І взагалі скільки ти ще можеш людям " лапшу вішати

Наша пісня гарна й нова...У вас перше подання - все одно що невизнана Абхазія :lol: Ви його ніяк не хочете визнавати. Ви все за друге торочите і доводите, що воно перше.
Вам не здається, що хай було би їх хоч двадцять, то вибори якби мали призначити, то їх призначили, але Верховна Рада в свої політичні ігри грає, їм не до нас.
А взагалі, якщо це весь компромат, що ви нарили за ці роки, то грош вам ціна. Форум до цих пір рже з компромату на Островську, то ви ще далі тут смішите сіх "компроматом" на Полодюка. :lol:

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
11 жовт. 2015 12:54 #102341 від Юрка
Відповідь від Юрка у темі Місцеві вибори 2015
Ці користувачі подякували: Dj Os

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Алої3
  • Алої3 аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
12 жовт. 2015 18:38 #102377 від Алої3
Відповідь від Алої3 у темі Місцеві вибори 2015

Анонімність пише: якось так

Та вони ще й руденькі обидва. Народна мудрість каже: Не вір рудому та безбородому...

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
12 жовт. 2015 20:30 #102381 від praporschik
Відповідь від praporschik у темі Місцеві вибори 2015

А взагалі, якщо це весь компромат, що ви нарили за ці роки, то грош вам ціна. Форум до цих пір рже з компромату на Островську, то ви ще далі тут смішите сіх "компроматом" на Полодюка. :lol:


Сходив би до психіатра через постійний ржач і манію величі.Мо поможе.

А про "недостойний компромат"(судячи з твоїх слів) скажу так:люди свідомо пішли на брехню та обман.То чи достойні вони,і чи мають право,керувати містом і приймати важливі рішення?Ганьбиш ти колишніх регіонишів,політичних конкурентів фріменів,інших ,а в свому таборі також є люди,в кого "рильце в пушку".(Але тож свої,недоторканні.)То по совісті скажи:можна чи ні?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
12 жовт. 2015 20:41 #102383 від Dj Os
Відповідь від Dj Os у темі Місцеві вибори 2015

Сходив би до психіатра через постійний ржач і манію величі.Мо поможе.

Ти в цирку також за сміх до психіатра відправляєш? Не веди себе як клоун, то і сміятись буде з нічого ;)

люди свідомо пішли на брехню та обман.

Ти не довів ні перше ні друге, не треба свої бажання виставляти за факти.

Ганьбиш ти колишніх регіонишів,політичних конкурентів фріменів,інших ,а в свому таборі також є люди,в кого "рильце в пушку".(Але тож свої,недоторканні.)То по совісті скажи:можна чи ні?

Ганьблю всіх, хто те заслужив і цензури у нас немає. За стільки років на форумі в цьому всі вже давно переконались. Я би і тебе міг забанити надовго за неодноразове порушення правил, але спеціально залишаю щоб ти свою дурість показав людям. У нас вільно пишуть представники будь яких партій, і якби ти дійсно володів би інформацією про зловживаннями, то міг би ними поділитись. Але у тебе далі голослівних звинувачень не йде. Так що продовжуй в тому ж дусі, раз зайнятись більше нічим.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
12 жовт. 2015 21:08 - 12 жовт. 2015 22:07 #102385 від praporschik
Відповідь від praporschik у темі Місцеві вибори 2015
Тоді давай по порядку.

1.По темі яка підтримується.

То по совісті скажи:можна чи ні?

Правдивої відповіді нема.

2.

Я би і тебе міг забанити надовго

Це погроза!
Порушення правил форуму:11.4. Модератор форуму є таким самим учасником, як і всі інші, і на нього поширюються дія всіх Правил. За систематичне порушення Правил модератора може бути позбавлено прав модерування.
11.15. Модератору забороняється упереджено ставитись до будь-яких повідомлень чи учасників, зокрема заборонено редагувати повідомлення на основі "правильності" чи "правдивості" інформації, яка там подається.

3.

щоб ти свою дурість показав людям

1.2. мають на меті образу або дискримінацію на грунті національної, расової, статевої, гендерної, вікової чи будь-якої іншої належності; розпалення міжетнічних конфліктів тощо;

В цьому дописі ти 3-чі порушив правила форуму.Адмін мусить реагувати.Та в цьому я маю сумнів.Бо непрямі докази свідчать про те що ти являєшся одночасно і Адміном і модератором і користувачем.На незаангажованості сайту і форуму вже давно можна поставити хрест.

А по совісті та честі відповіді нема.

Ні,таки останнє приберу.Ато ще точно забанить(з нервів) ;)

Ну і 4.Також не можна залишати без відповіді.

Ти не довів ні перше ні друге, не треба свої бажання виставляти за факти.


Ці факти та докази є всі на форумі в певних темах.Хто хто, а ти мусиш знати найкраще.
Останнє редагування: 12 жовт. 2015 22:07 ким praporschik.
Ці користувачі подякували: ahent

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.175 секунд
0
репостів
0
репостів