Місцеві вибори 2015

Більше
09 жовт. 2015 22:32 #102261 від 259051213422@odnoklassniki.com

Василь пише:
А найбільше тої бидлоти у блоці парАшенка (сольударність) - до 40 %.

Я шось не поняв - а чого ви до батька нації маєте претензії? Нормальний собі Порошенко, нормальний собі блок. Нічим не відрізняється від інших.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
09 жовт. 2015 22:53 #102263 від НЕкремлебот
Відповідь від НЕкремлебот у темі Місцеві вибори 2015

Островський О.В. пише: Виставлявся? За посаду? Дай вгадаю, то тобі дуже добрі знайомі сказали. А Антонюк та і говорив, що виставляється за посаду.

Ну... Взагалі-то так. Антонюк. Дійсно виставлявся. "Добрі знайомі" в данному випадку (ті що казали мені) - це хазяєва самого "Царського села". Ну а ти можеш далі відкривати нам секрети))))

Ще б дещо розповів про особливості підрахунку, але мене тут уже попереджали, щоб багато не писав.

Ой, та які там секрети, про це на форумі вже говорили))) Ремонт одного поверху міськради по документам тоді обійшовся дорожче чим ремонт НВК№1 за цілий рік по зборам з батьків))))

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
09 жовт. 2015 23:29 #102269 від Dj Os
Відповідь від Dj Os у темі Місцеві вибори 2015

а ремонт у мерському кабінеті Антонюк точно робив ще до всяких виборів.

А от це вже відверта брехня, вдруге тебе ловлю за руку при розпусканні чуток.
Ремонт він робив вже після призначення, це ще на форумі дуже жваво обговорювали, бо він вкинув бабла немало.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
09 жовт. 2015 23:34 #102272 від НЕкремлебот
Відповідь від НЕкремлебот у темі Місцеві вибори 2015

Островський О.В. пише:

а ремонт у мерському кабінеті Антонюк точно робив ще до всяких виборів.

А от це вже відверта брехня, вдруге тебе ловлю за руку при розпусканні чуток.
Ремонт він робив вже після призначення, це ще на форумі дуже жваво обговорювали, бо він вкинув бабла немало.

Можливо тут я неправий, бо пам'ятаю тільки приблизні цифри, без дат.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
09 жовт. 2015 23:43 #102276 від Dj Os
Відповідь від Dj Os у темі Місцеві вибори 2015

Ну... Взагалі-то так. Антонюк. Дійсно виставлявся. "Добрі знайомі" в данному випадку (ті що казали мені) - це хазяєва самого "Царського села". Ну а ти можеш далі відкривати нам секрети))))

Ну так він же міг і по іншому поводу виставлятись ні? От уж не думав, що буду захищати Антонюка :lol: Але народ ну не можна бути як ті баба базарні.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
09 жовт. 2015 23:51 #102278 від НЕкремлебот
Відповідь від НЕкремлебот у темі Місцеві вибори 2015
Міг би, звичайно. В нього тоді якраз 93 дні від дня народження минуло, може це... А мо', день вчителя відмічав... Це вже тобі видніше, бо свідки, вони ж дурні і політично непідковані)))

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
10 жовт. 2015 00:42 #102279 від 259051213422@odnoklassniki.com

вдруге тебе ловлю за руку при розпусканні чуток

йой, всьо пропало. :dry:
У вас при "гідності" назначена невідомо ким людина 2 роки сидить у мерському кріслі, а ти рвеш на собі вишиванку, що при "диктатурі" ніхто нікого не назначав. Ну це прям якась іронія долі. :)

Ой, та які там секрети, про це на форумі вже говорили)))

Це я в смислі підрахунку голосів :) А він у нас - електронний, і з бумажними протоколами далеко не завжди збігається. А ті в свою чергу не обовязково співпадають з кількістю голосів у бюлетнях. Перевіряють ці відповідності лише коли є сумніви у точності і правдивості підрахунків. І то лиш за рішенням суду, наскільки памятаю. А щоб такі "сумніви" зявились, і преса почала верещати про "фальсифікації" потрібна команда з "області". Тут є товариші які це знають краще за мене і могли б (під анонімом звичайно - інакше це самогубство) більш детально описати як це було у випадку того ж Антонюка.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dentist
  • Dentist аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
10 жовт. 2015 09:46 - 10 жовт. 2015 09:47 #102289 від Dentist
Відповідь від Dentist у темі Місцеві вибори 2015

Михайло Ворончук пише:

вдруге тебе ловлю за руку при розпусканні чуток

йой, всьо пропало. :dry:
У вас при "гідності" назначена невідомо ким людина 2 роки сидить у мерському кріслі, а ти рвеш на собі вишиванку, що при "диктатурі" ніхто нікого не назначав. Ну це прям якась іронія долі. :)

Мішаня, от якщо не знаєш процедури вибору во мера, не треба знову закидати фігню якусь. Давай так на знання ситуації, хто міг і як вибрати тимчасового во мера, ти думаєш сам чи його назначили з відкілясь?
Останнє редагування: 10 жовт. 2015 09:47 ким Dentist.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
10 жовт. 2015 18:20 #102313 від 259051213422@odnoklassniki.com

Dentist пише: Давай так на знання ситуації, хто міг і як вибрати тимчасового во мера, ти думаєш сам чи його назначили з відкілясь?

Ти абсолютно правий, я готовий це визнати - у виборах шепетівських мерів і розпилі областних вливань я ні в зуб ногою :) І як у нас виходять оці всі правові піруети - хай юристи розбираються, та й вони тільки за голову беруться.
Без всяких виборів і на тобі - на 2 роки де-юре в.о., де-факто - мер. Хоча обіцяли дострокові вибори ледь не з першого дня каденції Полодюка. Потім якось усі про це забули, як і багато про що інше - підозріливо вчасно трапилась війна.
На швиденько відійшовших у небуття вічах його, кажись, теж не обирали? Та якби й обирали - такого методу імплементації повноважень у нас в Конституції нема і близько.
Якщо ти мені скажеш, що це наші депутати тут посовєщались, і без благословення "центру" обрали в.о якого вважали за потрібне - буду дуже довго сміятись. :lol:

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
10 жовт. 2015 18:36 #102314 від Dj Os
Відповідь від Dj Os у темі Місцеві вибори 2015

Якщо ти мені скажеш, що це наші депутати тут посовєщались, і без благословення "центру" обрали в.о якого вважали за потрібне - буду дуже довго сміятись. :lol:

\
Все значно простіше - рішення про вибори чомусь не приймала Верховна Рада, лише вона має такі повноваження. Це все пропри те, що подання відправлялось 3 рази.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.168 секунд
0
репостів
0
репостів