Пам’яті жертв Голодомору

Більше
07 лист. 2008 17:06 #33756 від Thunder
Відповідь від Thunder у темі Пам’яті жертв Голодомору
Бузина це той шо опублікував 10 заповідей справжнього українця?

"Жизнь - это дар Божий. Тот, кто видел Бога, не может умереть". © Bob Marley

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
07 лист. 2008 17:44 #33757 від Thunder
Відповідь від Thunder у темі Пам’яті жертв Голодомору
<div class='quotetop'>(Dj Os @ 7.11.2008, 0:37) [snapback]51759[/snapback]</div>

Більше полемізувати на цю тему з комуністичними підкаблучниками не збираюся, бо немає сенсу. Слава богу шо таких осіб стає все менше і менше.[/b]

Це ти про кого?<div class='quotetop'>(Антинацист @ 7.11.2008, 12:02) [snapback]51780[/snapback]</div>

и сейчас держат страну в злыднях. [/b]

Так, держать в злиднях, бо всі вони залишилися ше з комуністичних часів. Справжня демократія і держава буде тільки тоді, коли до влади прийдуть люди, що народилися в період НЕЗАЛЕЖНОЇ УКРАЇНИ. Подивіться на Ющенка, Тимошенко і т.д., вони ганблять нашу державу, з них сміється власний народ, бо не вміють бувші комуняги демократію встановлювати.Все, це моя думка, кажіть шо хочте, але я на своєму стою до кінця.А обше я думаю, нахєра нам та росія, там кроме дураків і поганих доріг нічого нема, чи хочеться вам щоб свої умови вам диктував ведмідь з балалайкою, вирішуйте самі, але коли ви потрапите в лапи цього ведмедя, то буде вже пізно.

"Жизнь - это дар Божий. Тот, кто видел Бога, не может умереть". © Bob Marley

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
07 лист. 2008 18:30 #33758 від сeрёга
Відповідь від сeрёга у темі Пам’яті жертв Голодомору
thunder , прийдуть молоді до влади і все останеться так як і було ... Тоді ти будеш плакати що всі вони комуністичним [***) зроблені .

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Anykey
  • Anykey аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
07 лист. 2008 18:34 #33760 від Anykey
Відповідь від Anykey у темі Пам’яті жертв Голодомору
<div class='quotetop'>(Антинацист @ 7.11.2008, 12:02) [snapback]51780[/snapback]</div>

Дальше пошел спор по принципу "сам дурак" или "есть два мнения - мое и неправильное". Памятник Ленину занесен в список архитектурных ценностей ЮНЕСКО и снести его из-за того, что кого-то распирает от ненависти, невозможно. Крiпаками нас держали наши же родимые паны, которые и сейчас держат страну в злыднях. Есть замечательная книга украинского журналиста Олеся Бузины "Тайная история Украины-Руси". За эту книгу на автора 21 раз подавали в суд. И ни один суд не смог обвинить его в неправдивой подаче истории. Почитайте для общего развития, рекомендую, хотябы для того, чтобы "знать врага в лицо".[/b]

Це хто тобі казав про пам"ятник Лєніну і ЮНЕСКО? Свого часу коли його облили краскою, чувака, який це зробив, якраз намагалися посадити за наругу над пам"ятником. Але пам"ятник - це авторська робота, існує в штучних екземплярах.Так от, не получилося саме тому, шо цей "вождь" , як виявилось, ніяким пам"ятником, який представляє якусь історичну чи культурну цінність не являється. Робили їх десятками тисяч по одному шаблону на кількох заводах союзу. А в ЮНЕСКО музей Островського занесено. Переплутав ти трошки...

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
07 лист. 2008 18:45 #33761 від Thunder
Відповідь від Thunder у темі Пам’яті жертв Голодомору
серёга, ти про себе думай, а про мене переживати не треба, бо я сам собі ради дам.Правильно, якшо до влади прийдуть з такими поглядами, як в тебе, то не буде нічого путнього, це ти правильно підмітив.Антинацист, того й треба його нах знести, бо він ніякої цінності собою не представляє, всього-навсього шаблон. Получається твій Ленін, як китайське барахло, все під один шаблон зроблене і скрізь воно є.

"Жизнь - это дар Божий. Тот, кто видел Бога, не может умереть". © Bob Marley

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
07 лист. 2008 19:06 #33762 від jerdna65
Відповідь від jerdna65 у темі Пам’яті жертв Голодомору
Не знаю про десять заповедей, а "Вурдалак Тарас Шевченко" тоже его. Тоже занимательное чтиво для тех, кто ищет себе новых идолов.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
07 лист. 2008 19:11 #33766 від сeрёга
Відповідь від сeрёга у темі Пам’яті жертв Голодомору
thunder , парадокс в тому що коли ти знесеш памятник то твої діти на тому місці будуть устроювати ідоло-поклонство жертві розправи . Читай Фрейда .

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
07 лист. 2008 19:48 #33768 від Thunder
Відповідь від Thunder у темі Пам’яті жертв Голодомору
О, ти б наприклад хотів би, щоб в Шепетівці стояв памятник Гітлеру?

"Жизнь - это дар Божий. Тот, кто видел Бога, не может умереть". © Bob Marley

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
07 лист. 2008 20:00 #33770 від jerdna65
Відповідь від jerdna65 у темі Пам’яті жертв Голодомору
Да я вообще против любых идолов, тем более кем-то навязанных.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
07 лист. 2008 20:20 #33772 від Thunder
Відповідь від Thunder у темі Пам’яті жертв Голодомору
Ну от я про те ж саме, що проти ідолів.Ще про Бузину і Шевченка його. Для тих, хто вважає Шевченка ідолом, то дуже великий удар, але що ж там такого написано, ми всі люди, та й я наприклад знав, що є версії шо Тарас ніякий там не бідняк, а жив багато. Ми всі люди, в кожного є свої вади, але погано, коли когось роблять ідолом, бо напевне Шевченко вже мільйон раз в гробу перевернувся, бо на кожному кроці всі пхають його ім&#39;я.Все, щоб не розпалювати тут форумну громадянську війну, закривайте нах цю тему, бо я переконався ще раз, що політика і політики до добра не доведуть, а тільки розкидають людей по різні сторони барикад.PEACE!

"Жизнь - это дар Божий. Тот, кто видел Бога, не может умереть". © Bob Marley

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.160 секунд
0
репостів
0
репостів