Пам’яті жертв Голодомору

Більше
06 лист. 2008 17:30 #33684 від jerdna65
Відповідь від jerdna65 у темі Пам’яті жертв Голодомору
Ну, информация или пропоганда - пусть каждый судит в меру своей зашоренности. На историю надо шире смотреть, а не в свете последних постановлений партии и правительства.Голодомор, кстати, никто не отрицал. Да было, да миллионы жертв (светлая им память).Но откуда в молодежи столько ненависти, чем вам росияне насолили, они так же пострадали.И указ о пяти колосках, помнится, не москаль писал. И действовал он не только в Украине.По поводу неуважения к державе - так, как любить государство, которое опустило свой народ ниже плинтуса и продолжает его иметь каждый день без зазрения совести. Короче, дилемма пока не решаема, просветления в головах не наблюдается, разбежались тихо-мирно, каждый при своем мнении.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
06 лист. 2008 17:56 #33685 від сeрёга
Відповідь від сeрёга у темі Пам’яті жертв Голодомору
Свою землю на якій родився потрібно любити і робити все щоб нашим нащадкам було несоромно за нас . Президента і владу обирали ми з вами , це результат нашого вміння обирати і контролювати владу . В цьому питанні моя думка розходиться з Антинацист . Щодо радикальних поглядів на осуд россії як правонаступниці СССР , то вони як мінімум мають опиратися на факти конкретної вини росіян !!! Нагадаю що СССР це не тільки росія , це і " Латышские стрелки " також !

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
06 лист. 2008 18:47 #33687 від jerdna65
Відповідь від jerdna65 у темі Пам’яті жертв Голодомору
Серега, без обид, это лично мое мнение. Ты же светлая голова : Родина и государство - понятие не тождественное. Можно любить Родину, но при этом не любить государство.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
06 лист. 2008 20:46 #33688 від Thunder
Відповідь від Thunder у темі Пам’яті жертв Голодомору
Так, єдине, що можу сказати, то те, що голодомор нам зробили кляті комуняги, в числі яких були жиди, москалі, та наші українці, які продали своїх і чинили все за указом РСФРР (РОСІЙСЬКА Соціалістична Федеративна Радянська Республіка). Так, що вина з росіян не знімається, раз зачепили тему про них.

"Жизнь - это дар Божий. Тот, кто видел Бога, не может умереть". © Bob Marley

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
07 лист. 2008 00:37 #33701 від Dj Os
Відповідь від Dj Os у темі Пам’яті жертв Голодомору
Шо вихочете сказати? Що самі українці винні? Ну брєд сивої кобили. Те шо там хтось був в керівництві української чи інших національностей ніого не значить? Копайте глибше панове! Хто комунізм нам навязав? А чи не добрий дядя Ленін? А чи не кацапи століття кріпаками нас тримали? А чи не кацапи репресували чи не всю еліту України?І після цього ше поклони бити і казати шо самі виноваті? Всі хто вважає шо голодомор ми спричнили самі то бути вам під ковпаками весь свій вік, бо розуму немає.І не потрібно чесати все під одну гребінку. В мене багато друзів з Росії, і я поважаю цю націю. Але те що їхнє керівництво гнобило нас і буде гнобити - це факт! І пан Бугор довів це глими цифрами і фактами. Доведіть протилежне також фактами а не пустими словами, тим паче не своїми.Більше полемізувати на цю тему з комуністичними підкаблучниками не збираюся, бо немає сенсу. Слава богу шо таких осіб стає все менше і менше.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
07 лист. 2008 00:46 #33702 від сeрёга
Відповідь від сeрёга у темі Пам’яті жертв Голодомору
Тоді небуло негативного ставлення основної масси росіян до українців і навпаки , а зараз е ! Сусідні народи конфліктують між собою . Напрошуеться думка кому це выгідно ? Звинувачуючи фашизм , історія незвинувачуе німців ! Підтримуючи фашискі погляди адмінісрація сайту провокуе на адекватну реакцію .

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
07 лист. 2008 01:07 #33703 від сeрёга
Відповідь від сeрёга у темі Пам’яті жертв Голодомору
Хочу добавити що в моїй рідні комуністів небуло і ніколи мої близькі нерозділяли їх поглядів . А у Вас панове опоненти татусі були комуняками самі Ви кининулись в протележний бік , нездатність до конструктивного обговорення викликае у вас втечу , а це вже трусость .

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
07 лист. 2008 08:20 #33708 від Thunder
Відповідь від Thunder у темі Пам’яті жертв Голодомору
Ос, те, що кацапи нас гнобили протягом багатьох віків, то те я знаю, але я писав, шо вини з Москви не знімаю, бо ЗАПРОДАНЦІ діяли по указу Москви. Як не як, але наші все ж таки брали участь у геноциді власного народу, тому їм не буде спокою навіть у пеклі, бо вони прокляті своїм же народом. Нагадую, що діяли ЗАПРОДАНЦІ, бо парткерівники, які думали осознали всю ситуацію, чинили самогубство, щоб не брати участі у вбивстві своїх же людей.До речі про Леніна, коли вже його памятник нах*** знесуть? Може хтось скаже, що я варвар, але монументи катів нашого народу не мають права стояти в центрі міста. До речі про Леніна, хто він був по національності, кацап, чи жид?Все, мир, рівність, демократія, свобода, НАВІКИ ВІЛЬНА УКРАЇНА!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

"Жизнь - это дар Божий. Тот, кто видел Бога, не может умереть". © Bob Marley

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
07 лист. 2008 10:21 #33713 від сeрёга
Відповідь від сeрёга у темі Пам’яті жертв Голодомору
thunder , знесеш ти памьятник Леніну і цим загониш усіх нас у глухий кут ... На слідуючий день постане питання знесення памьятника Миколи Островського за його діяльність в " ЧОН " .

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
07 лист. 2008 12:02 #33720 від jerdna65
Відповідь від jerdna65 у темі Пам’яті жертв Голодомору
Дальше пошел спор по принципу "сам дурак" или "есть два мнения - мое и неправильное". Памятник Ленину занесен в список архитектурных ценностей ЮНЕСКО и снести его из-за того, что кого-то распирает от ненависти, невозможно. Крiпаками нас держали наши же родимые паны, которые и сейчас держат страну в злыднях. Есть замечательная книга украинского журналиста Олеся Бузины "Тайная история Украины-Руси". За эту книгу на автора 21 раз подавали в суд. И ни один суд не смог обвинить его в неправдивой подаче истории. Почитайте для общего развития, рекомендую, хотябы для того, чтобы "знать врага в лицо".

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.141 секунд
0
репостів
0
репостів