Пам’яті жертв Голодомору

Більше
06 лист. 2008 11:54 #33664 від jerdna65
Відповідь від jerdna65 у темі Пам’яті жертв Голодомору
Мои предки (по одной из линий) на то время жили в Забайкалье и голод там был не меньший. Съели и собак, и кошек, и крыс, и ,говорят, кое-кто человеченкой не гнушался. А если учесть, что аппарат ЦК на то время больше, чем на тридцать процентов составляли выходцы из Украины, так что им этот голод объявлять геноцидом Украины против них?!

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
06 лист. 2008 12:10 #33666 від сeрёга
Відповідь від сeрёга у темі Пам’яті жертв Голодомору
Керував грузін , плани розробляли поляки , втілювали ті плани в життя українці , чому мають відповідати росіяни ? Boogor , ти невибачився перед читачами сайту за висказування щодо газових камер , якщо вимагаеш відповідальності за злочинні дії , почни з себе .

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
06 лист. 2008 13:12 #33670 від Dj Os
Відповідь від Dj Os у темі Пам’яті жертв Голодомору
Кому тут мізки промили? сeрёга і Антинацист історію читайте а не проповіді запроданців. <div class='quotetop'></div>

Мои предки (по одной из линий) на то время жили в Забайкалье и голод там был не меньший. Съели и собак, и кошек, и крыс, и ,говорят, кое-кто человеченкой не гнушался. А если учесть, что аппарат ЦК на то время больше, чем на тридцать процентов составляли выходцы из Украины, так что им этот голод объявлять геноцидом Украины против них?![/b]

То то було в забайкальї, а у нас ти не в курсі шо було? Скільки зерна вивезли? Скільки скота повідбирали?Почитайте rada.shepetivka.net/index.php?optio...elect&id=24 Але мабуть толку буде мало, бо такі "умніки" з піною у рота будуть доказувати свою правоту не зважаючи на мільйони згублених душей під час голодомору, попри всі історичні факти.Депортував би таких всіх до Росіїї, там вас по головці погладять

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Anykey
  • Anykey аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
06 лист. 2008 13:39 #33671 від Anykey
Відповідь від Anykey у темі Пам’яті жертв Голодомору
Та перестаньте ви ! Так званий "антинацист" вас свідомо провокує, а ви і ведетеся. Тільки для цього він і зареєструвався на форумі. Поговорить сам з собою, і заспокоється. Крім того, за такі речі зараз введена кримінальна відповідальність. Відкрито ж він побоїться шавкати...

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
06 лист. 2008 14:11 #33672 від jerdna65
Відповідь від jerdna65 у темі Пам’яті жертв Голодомору
Ну, насчет кримiнальноi вiдповiдальностi, дорогенький, заблуждаешься. Ну и кто из нас пенится? Каждый имеет право на свою точку зрения. Я только дал информацию, которую у нас замалчивают.Ну а по воду выселить... Устроим новый геноцид ? О каком конструктиве в таком случае можно говорить.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
06 лист. 2008 15:19 #33673 від Dj Os
Відповідь від Dj Os у темі Пам’яті жертв Голодомору
Можна судитти лише про одне що ти не поважаєш країну в якій живеш!І ти дав не інформацію, а пропаганду в яку сам і віриш.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
06 лист. 2008 15:22 #33674 від сeрёга
Відповідь від сeрёга у темі Пам’яті жертв Голодомору
Антинацист довів до відома інформацію з евроджерел , Boogor порушивши половину прописних правил форуму і кримінального кодексу до речі також почав розпалювати міжнаціольну ворожнечу і залякування газовими камерами ... Dj Os кишеньковий адмін як завше виявився ненасвоему місці ... Щодо відкритого спілкування , будь ласка заходьте до міжрайонної прокуратури , запитайте Серегу , я завше знайду час для Вас .

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
06 лист. 2008 15:31 #33675 від Dj Os
Відповідь від Dj Os у темі Пам’яті жертв Голодомору
<div class='quotetop'></div>

Антинацист довів до відома інформацію з евроджерел[/b]

З яких це пір російську пропаганду "інформацію з евроджерел" називають?сeрёга ради бога)) хай я буду хоч плюшевим адміном)). В мене місце адміна цього сайту, хочется тобі чього чи ні. А з людиною таких світопоглядів як у тебе спілкуватися немає про що.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
06 лист. 2008 17:25 #33682 від jerdna65
Відповідь від jerdna65 у темі Пам’яті жертв Голодомору
Ну, информация или пропоганда - пусть каждый судит в меру своей зашоренности. На историю надо шире смотреть, а не в свете последних постановлений партии и правительства.Голодомор, кстати, никто не отрицал. Да было, да миллионы жертв (светлая им память).Но откуда в молодежи столько ненависти, чем вам росияне насолили, они так же пострадали.И указ о пяти колосках, помнится, не москаль писал. И действовал он не только в Украине.По поводу неуважения к державе - так как любить государство, которое опустило свой народ ниже плинтуса и продолжает его иметь каждый день без зазрения совести.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Boogor
  • Boogor аватар
  • Елітний учасник
  • Елітний учасник
Більше
06 лист. 2008 17:29 #33683 від Boogor
Відповідь від Boogor у темі Пам’яті жертв Голодомору
В неті є така інформація з приводу організаторів:Організація „Патріот України" поіменно називає організаторів тавиконавців найбільшого злочину в історії людства — Голодомору1932-1933 років — зі вказівкою на національну та партійнуприналежність злочинців:I . І М Е Н А1.Нарком Внутрішніх Справ УСРР — В. А. БалицкийЗаступник Наркома Внутрішніх Справ УСРР — З. Б. КацнельсонОсобливоуповноважений НКВС УСРР — Н. Л. РубинштейнСекретар НКВС УСРР — О. Г. Евгеньев2.Начальник Особливого відділу УДБ НКВС УСРР — М. К. АлександровскийЗаступник начальника Особливого відділу УДБ НКВС УСРР — Ю. И. БржезовскийНачальник Оперативного відділу УДБ НКВС УСРР — П. Г. Шестак-СоколовЗаступник начальника Оперативного відділу УДБ НКВС УСРР — М. Е. Амиров-ПиевскийНачальник Секретно-політичного відділу УДБ НКВС УСРР — Б. В. КозельскийНачальник Секретно-політичного відділу УДБ НКВС УСРР — П. М. РахлисНачальник Економічного відділу УДБ НКВС УСРР — С. С. МазоЗаступник начальника Економічного відділу УДБ НКВС УСРР — Ю. Ф. КривецЗаступник начальника Транспортного відділу УДБ НКВС УСРР — В. Я. ЛевоцкийНачальник Торгівельно-виробничого відділу УДБ НКВС УСРР — Б. Б. КаганНачальник Іноземного відділу УДБ НКВС УСРР — А. В. СапирНачальник Відділу кадрів УДБ НКВС УСРР — Я. В. ПисьменныйЗаступник начальника Відділу кадрів УДБ НКВС УСРР — Я. И. Райхштейн3.Начальник Управління місць ув&#39;язнення УДБ НКВС УСРР — Я. К. КрауклисНачальник Адміністративно-господарського управління УДБ НКВС УСРР — С. М. ЦиклисЗаступник начальника Адміністративно-господарського управління УДБ НКВС УСРР —О. М. Берман4.Начальник УНКВС Вінницької обл. — М. М. ТимофеевНачальник УНКВС Вінницької обл. — Д. М. СоколинскийЗаступник начальника УНКВС Вінницької обл. — М. Т. ПриходькоНачальник УНКВС Дніпропетровської обл. — С. Н. Миронов-КорольЗаступник начальника УНКВС Дніпропетровської обл. — В. И. ОкруйНачальник УНКВС Донецької обл. — В. Т. ИвановЗаступник начальника УНКВС Донецької обл. — Г. Б. ЗагорскийНачальник УНКВС Київської обл. — М. Д. ШаровЗаступник начальника УНКВС Київської обл. — Г. А. Гришин-КлювгантНачальник УНКВС Одеської обл. — О. Б. РозановЗаступник начальника УНКВС Одеської обл. — М. Г. ЧердакНачальник УНКВС Харківської обл. — К. М. КарлсонЗаступник начальника УНКВС Харківської обл. — Я. З. КаминскийЗаступник начальника УНКВС Харківської обл. — П. В. СеменовЗаступник начальника УНКВС Чернігівської обл. — С. И. Самовский5.Начальник УНКВС Молдавської АСРР — М. Г. ДжаваховЗаступник начальника УНКВС Молдавської АСРР — Р. Е. Штурм6.Начальник Транспортного відділу УДБ УНКВС Вінницької обл. — Ю. Е. КаневскийНачальник Транспортного відділу УДБ УНКВС Дніпропетровської обл. — М.О. ИзвековНачальник Особливого відділу УДБ УНКВС Донецької обл. — Д. С. Леопольд-РойтманНачальник Економічного відділу УДБ УНКВС Донецької обл. — Д. В. ОрловНачальник Транспортного відділу УДБ УНКВС Донецької обл. — С. И. ЗаславскийЗаступник начальника Транспортного відділу УДБ УНКВС Донецької обл. —В. И. ЛяшикНачальник Оперативного відділу УДБ УНКВС Київської обл. — Л. И. РейхманНачальник Секретно-політичного відділу УДБ УНКВС Київської обл. — И. Я. БабичНачальник Економічного відділу УДБ УНКВС Київської обл. — С. И. ГольдманНачальник Транспортного відділу УДБ УНКВС Київської обл. — В. А. ДвиняниновНачальник Транспортного відділу УДБ УНКВС Київської обл. — И. Я. Казбек-КапланНачальник Оперативного відділу УДБ УНКВС Одеської обл. — Я. Д. БорецкийНачальник Оперативного відділу УДБ УНКВС Одеської обл. — А. М. РатинскийНачальник Секретно-політичного відділу УДБ УНКВС Одеської обл. — Г. М.Осинин-ВинницкийНачальник Економічного відділу УДБ УНКВС Одеської обл. — Н. Б. ЕдвабникНачальник Транспортного відділу УДБ УНКВС Одеської обл. — В. М. БлюманНачальник Оперативного відділу УДБ УНКВС Харківської обл. — А. Я.Санин-ЗатурянскийЗаступник начальника Оперативного відділу УДБ УНКВС Харківської обл. —Н. Ш. НоваковскийНачальник Секретно-політичного відділу УДБ УНКВС Харківської обл. — М.И. ГовличНачальник Економічного відділу УДБ УНКВС Харківської обл. — Л. С.Арров-ТандетницкийНачальник Транспортного відділу УДБ УНКВС Харківської обл. — О. С. ГлуховцевНачальник Транспортного відділу УДБ УНКВС Чернігівської обл. — Г. Т. ДонецII . Н А Ц І О Н А Л Ь Н І С Т Ь1.Євреї — 60 (66,67%)Росіяни — 13 (14,44%)Українці — 6 (6,67%)Латиші — 3 (3,33%)Поляки — 2 (2,22%)Білоруси — 1 (1,11%)Немає даних — 5 (5,56%)2.За статистикою в УССР у 1926 р. проживало:75,4% — українців8,1% — росіян6,5% — євреїв5,0% — поляків1,5% — німців1,1% — молдаван і румунів0,5% — болгар0,5% — татар0,3% — угорців0,3% — греків0,2% — білорусів0,07% — вірмен0,5% — іншихIII . П А Р Т І Й Н І С Т ЬЧлени ВКП(б) — 82 (91,11%)Кандидат у члени ВКП(б) — 1 (1,11%)Немає даних — 7 (7,78%)P.S. Anykey ти правий, вже на цьому форумі таких писак було багато, раптом з"являються, подостають всіх і зникають. Можу навіть передбачити зміст наступних постів: Бугор - фашист, нацист, антисеміт і т.д. Вже не раз проходили...

Я руський би виучіл тіко за то, шо нада допитувать плєнних.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.143 секунд
0
репостів
0
репостів