Оптоволокно в приватний сектор

  •  аватар
  • Відвідувач
  • Відвідувач
14 січ. 2015 18:55 #95509 від
Відповідь від у темі Оптоволокно в приватний сектор

Dj Os пише: Чуваки, я ж кажу, ведіть свій інтернет, якщо це так дешево і робіть вартість підключки, яку тільки забажаєте. Ну якщо топік стартер на вашу думку такий жадний, то в чому проблема? Не підключаєте його інтернет та і все.
Скільки б ви тут не плакали, але вартість обладнання та оренди стовбів дешевшою не стане. Та ви продовжуйте, чим далі тим веселіше.

Я ж говорив - не роби вигляд що не розумієш про що тебе питають. Я просив дати конкретну відповідь на конкретне питання, а твоє поняття про гумор та дотепність ми і так вже давно розуміємо. Чи далі будеш гратися в "хто останній скаже слово"?

Уяви собі, що ти відкрив хлібний магазинчик. Приходитиь до тебе перший покупець, а ти йому - "180 гривень за буханку" "Чому?" "А я ж оно світло провів, отой п'ятачок біля входу заасфальтував, а раптом після тебе ніхто не прийде, що ж мені, пролетіти?" Ситуація ж та сама.

Прапорщик задав нормальне питання - розподіляти витрати і покривати їх за рахунок майбутніх можливих прибутків за якийсь розтягнутий в часі період - це правильно, це елементарні речі. А "Не нравится - не ешь" ще в радянські часи почало вважатись моветоном...

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
14 січ. 2015 19:03 #95510 від praporschik
Тебе вже нудить :sick: ?На твої домисли :whistle: :P :lol: .Кінь кує ногу а жаба собі підставляє. :P

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
14 січ. 2015 19:30 #95511 від Dj Os
Яке ше конкретне питання? Я тут бачу не питання, але лише плач. Плачте далі. Коментувати недоречні порівняння не бачу сенсу.
З прапорщиком на пару можете зібратись за чаркою поскаржитись на долю, не позорьтесь хоч тут. :-)

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
14 січ. 2015 20:03 #95512 від praporschik

Dj Os пише: Яке ше конкретне питання? Я тут бачу не питання, але лише плач. Плачте далі. Коментувати недоречні порівняння не бачу сенсу.
З прапорщиком на пару можете зібратись за чаркою поскаржитись на долю, не позорьтесь хоч тут. :-)


Недолугий ти наш,самий вумний і задоволений собою.Тобі ще раз поясню:я хочу знати з чого складається ціна підключення,і чому перші абоненти повинні оплачувати всі затрати.Моя доля мене влаштовує повністтю,свою долю я творю сам.І таких як ти,самих вумних і дотепних залежних від соцмереж,жертв інтернету я просто зневажаю.Сидиш і бовкаєш як Сірко під будкою.А треба чи ні ти навіть сам недолугий незнаєш.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
15 січ. 2015 00:30 #95515 від Dj Os
Ти пояснюєш з чого складається сума підключення? :lol: Не сміши. Все що ти тут зараз робиш, це намагаєшся виправдати своє постійне невдоволення. Тільки лиш одна проблема, для людей, які в темі, це виглядає жалюгідно.
І це не я задоволений собою нарцис, це ти виставляєш себе повним лузером, я просто та людина, яка тобі про це відкрито каже. Хоч як би ти не розпинався в спробах віднести мене до "залежних від соцмереж, жертв інтернету", але реальніть від того такою не стане. Можеш зневажати мене хоч до сказу, сміши мене далі ;) , ти вже не один рік так мене "зневажаєш", шо не можеш залишити без репліки майже кожного мого допису. :whistle:
Перестань жалітись на інших, а хоча б запитай знайомих, які дійсно розбираються в інтернет-підключеннях, скільки реально коштує підключення оптикою абонента в приватному секторі, повір це далеко не 1200 грн.
І зроби собі послугу, доки не спитаєш, то краще не позорся тут далі, ну реально не можна ж так принижуватись. :pinch:

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
15 січ. 2015 08:26 - 15 січ. 2015 08:27 #95518 від praporschik
Гра хто останній скаже слово в тебе виходить на ура.Але тобі вже тут не раз вказували:-не розписуйся за людей.Ти один намагаєшся створити живість форуму,який вже давно скис.Ваша Величність,дозвольте ще раз вам пояснити:данна ціна розрахована на підключення одиничного абонента.Якщо ж люди зацікавлені в освоєнні приватного сектору як "некошене поле",то ціна має бути значно меншою.Перші клієнти не повинні оплачувати всі затрати на прокладання нової магістралі.В іншому випадку першим клієнтам має бути відшкодовано підключення нових абонентів наприклад зниженням абонплати.Звідси виникає питання до провайдера-який у вас пріорітет,накрити сіткою весь приватний сектор чи одиничні підключення?Чи доніс я до вас,о Ваша Величносте,своєю лузерською тупісттю всю інформацію,яку хочу знати.Ваші останні слова,о Ваша Величносте,мусили б мене засмутити та принизити.Та я до них відношусь філософськи:Сірко також на вістрі гвіздочка може накрутити,ато і на найвищому камінчику,щоб всі бачили.З неПовагою ваш повний лузер praporschik.
Останнє редагування: 15 січ. 2015 08:27 ким praporschik.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dentist
  • Dentist аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
15 січ. 2015 08:37 #95519 від Dentist
Підключав собі в приватний сектор х-сіті, вирішив не заморочуватись з купівлею від конектора, до пайки і запропонував монтажникам самим усе купити. Через 3-4 дні вони вже все зробили, ціна була близько 3тис грн? користуюсь вже 2 роки точно. Абонплата 100грн за 80мб/сек. Розбиваю ці 3 тисячі на 5 років, мінімум скільки я буду користуватись. Розіб'ю 3000 на 60 міс, виходить по 50грн в місяць, 50 грн сьогодні майже не гроші, 1 раз сходити на пиво і то може не вистачити. Не сильно напрягає по 50грн в місяць.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
15 січ. 2015 08:54 #95521 від praporschik

Dentist пише: Підключав собі в приватний сектор х-сіті, вирішив не заморочуватись з купівлею від конектора, до пайки і запропонував монтажникам самим усе купити. Через 3-4 дні вони вже все зробили, ціна була близько 3тис грн? користуюсь вже 2 роки точно. Абонплата 100грн за 80мб/сек. Розбиваю ці 3 тисячі на 5 років, мінімум скільки я буду користуватись. Розіб'ю 3000 на 60 міс, виходить по 50грн в місяць, 50 грн сьогодні майже не гроші, 1 раз сходити на пиво і то може не вистачити. Не сильно напрягає по 50грн в місяць.


яка дальність від точки А до точки В?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dentist
  • Dentist аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
17 січ. 2015 09:56 #95554 від Dentist
метрів 300

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
17 січ. 2015 10:31 #95555 від praporschik
Тобі легше.Мені +\ 2км.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.158 секунд
0
репостів
0
репостів